Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST GMC BlanskoVrchní
rozhodčí:
Harna Tomáš
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 BlanskoRozhodčí:Ostrý Jan
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:25Rozhodčí:Konečná Tereza
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:10351:269KST GMC Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chajda Marie
Ševčíková Veronika
 
 
Hnátková Kateřina
Tydlačková Simona
 
 
994  3010
2.Trávníčková KarlaMalíková Klára139-75 3120
3.Ševčíková VeronikaTydlačková Simona628  3030
4.Chajda MarieBřezinová Barbora5610  3040
5.Ševčíková VeronikaMalíková Klára11-101-433250
6.Trávníčková KarlaBřezinová Barbora-7-5-11  0351
7.Chajda MarieTydlačková Simona557  3061
8.Ševčíková VeronikaBřezinová Barbora-10-7-9  0362
9.Chajda MarieMalíková Klára6710  3072
10.Trávníčková KarlaHnátková Kateřina9-923 3182

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Trávníčková Karla21Malíková Klára03
Ševčíková Veronika21Tydlačková Simona02
Chajda Marie30Březinová Barbora21
   Hnátková Kateřina01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143Rozhodčí:Židík Jiří
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:Koďousek František
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:418:18324:312SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková Kateřina
Němečková Monika
 
 
Vašendová Jana
Hanáková Nela
 
 
-7-4-3  0301
2.Koďousková EliškaŠčibraniová Magdaléna86-9-773211
3.Rozínková KateřinaVašendová Jana-11-8-6  0312
4.Němečková MonikaHanáková Nela-1198-6133222
5.Rozínková KateřinaŠčibraniová Magdaléna355  3032
6.Koďousková EliškaHanáková Nela556  3042
7.Němečková MonikaVašendová Jana-8-7-8  0343
8.Rozínková KateřinaHanáková Nela6-44-823253
9.Němečková MonikaŠčibraniová Magdaléna639  3063
10.Koďousková EliškaVašendová Jana-3-5-7  0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Koďousková Eliška21Ščibraniová Magdaléna03
Rozínková Kateřina21Vašendová Jana30
Němečková Monika21Hanáková Nela03
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíVrchní
rozhodčí:
Novák Aleš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Kantorek Jiří
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Kodytek Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:619:21370:367TJ Sokol Děhylov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svojanovská Jana
Šedová Eliška
 
 
Koblovská Dominika
Synková Kristýna
 
 
475  3010
2.Krupová SoňaSegetová Patricie-8-6-8  0311
3.Šedová EliškaKoblovská Dominika12-8-7-11 1312
4.Svojanovská JanaSynková Kristýna944  3022
5.Šedová EliškaSegetová Patricie8-45-993232
6.Krupová SoňaSynková Kristýna-37-75-72333
7.Svojanovská JanaKoblovská Dominika-4102-9-62334
8.Šedová EliškaSynková Kristýna48-106 3144
9.Svojanovská JanaSegetová Patricie-7-13713-92345
10.Krupová SoňaKoblovská Dominika-5-6-6  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Krupová Soňa03Segetová Patricie21
Šedová Eliška21Koblovská Dominika30
Svojanovská Jana12Synková Kristýna12
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LíšeňVrchní
rozhodčí:
Rampula Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Belcrediho 27, Brno LíšeňRozhodčí:Belcredi Ludvík
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:Janda Zbyněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:4306:154TJ Sokol Líšeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hortová Zuzana
Babáková Radka
 
 
Šprtová Karolína
Šíblová Sára
 
 
566  3010
2.Babáková RadkaŠíblová Sára883  3020
3.Hortová ZuzanaŠprtová Karolína5512  3030
4.Pikolonová ŠárkaWO    3040
5.Hortová ZuzanaŠíblová Sára566  3050
6.Babáková RadkaWO    3060
7.Pikolonová ŠárkaŠprtová Karolína-6793 3170
8.Hortová ZuzanaWO    3080
9.Pikolonová ŠárkaŠíblová Sára754  3090
10.Babáková RadkaŠprtová KarolínaWO    0391

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Babáková Radka10Šíblová Sára03
Hortová Zuzana20Šprtová Karolína02
Pikolonová Šárka20   
WO31WO13
Počet diváků: 5

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS