Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínRozhodčí:Baur Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:Honek František
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:Tureček Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:11371:303TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zemanová Simona
Mergenthalová Petra
 
 
Hnátková Kateřina
Březinová Barbora
 
 
5711  3010
2.Viktorínová MichaelaMalíková Klára-10774 3120
3.Zemanová SimonaTydlačková Simona7107  3030
4.Mergenthalová PetraBřezinová Barbora94-94 3140
5.Zemanová SimonaMalíková Klára6117  3050
6.Viktorínová MichaelaBřezinová Barbora869  3060
7.Mergenthalová PetraTydlačková Simona-9-108-5 1361
8.Zemanová SimonaBřezinová Barbora-2584 3171
9.Mergenthalová PetraMalíková Klára-8-45-8 1372
10.Viktorínová MichaelaTydlačková Simona5-9-6883282

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Viktorínová Michaela30Malíková Klára12
Zemanová Simona30Tydlačková Simona12
Mergenthalová Petra12Březinová Barbora03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíVrchní
rozhodčí:
Pražák Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov BRozhodčí:Baur Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Kodytek Pavel
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:25Rozhodčí:Novák Aleš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:21321:345SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svojanovská Jana
Šedová Eliška
 
 
Vašendová Jana
Hanáková Nela
 
 
96-710 3110
2.Doležalová MarkétaHanáková Nela-5-6-4  0311
3.Šedová EliškaŠčibraniová Magdaléna438  3021
4.Svojanovská JanaVašendová Jana6-48-5-62322
5.Šedová EliškaHanáková Nela-8-9510-62323
6.Doležalová MarkétaVašendová Jana-5-5-5  0324
7.Svojanovská JanaŠčibraniová Magdaléna675  3034
8.Šedová EliškaVašendová Jana-4-105-7 1335
9.Svojanovská JanaHanáková Nela8-7-10753245
10.Doležalová MarkétaŠčibraniová Magdaléna-7-8-4  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Doležalová Markéta03Hanáková Nela21
Šedová Eliška12Ščibraniová Magdaléna12
Svojanovská Jana21Vašendová Jana30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovRozhodčí:Baur Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143Rozhodčí:Židík Jiří
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
15:55Rozhodčí:Koďousek František
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:12358:290SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková Kateřina
Němečková Monika
 
 
Koblovská Dominika
Segetová Patricie
 
 
-8-98-3 1301
2.Koďousková EliškaSynková Kristýna6-1037 3111
3.Rozínková KateřinaKoblovská Dominika1136  3021
4.Němečková MonikaSegetová Patricie810-58 3131
5.Rozínková KateřinaSynková Kristýna33-72 3141
6.Koďousková EliškaSegetová Patricie-6-6-8  0342
7.Němečková MonikaKoblovská Dominika777  3052
8.Rozínková KateřinaSegetová Patricie366  3062
9.Němečková MonikaSynková Kristýna10109  3072
10.Koďousková EliškaKoblovská Dominika-115-77-92373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Koďousková Eliška12Synková Kristýna03
Rozínková Kateřina30Koblovská Dominika12
Němečková Monika30Segetová Patricie12
Počet diváků: 7
Na utkani byl přítomen komisař Pavel Jirsa



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Klecker Roman
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín CRozhodčí:Bíla Jindřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:Makovický Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:6335:156MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chernyavskaya Ekaterina
Kim Olga
 
 
Šíblová Sára
Ševčíková Klára
 
 
7310  3010
2.Kim OlgaŠíblová Sára753  3020
3.Šafaříková SandraŠevčíková Klára-9108-4-82321
4.Chernyavskaya EkaterinaWO    3031
5.Šafaříková SandraŠíblová Sára-7-12-7  0332
6.Kim OlgaWO    3042
7.Chernyavskaya EkaterinaŠevčíková Klára854  3052
8.Šafaříková SandraWO    3062
9.Chernyavskaya EkaterinaŠíblová Sára584  3072
10.Kim OlgaŠevčíková KláraWO    3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kim Olga10Šíblová Sára12
Šafaříková Sandra02Ševčíková Klára11
Chernyavskaya Ekaterina20   
WO40WO04
Počet diváků: 7

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS