Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LíšeňVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohankova 8, 628 00 Brno LíšeňRozhodčí:Belcredi Ludvík
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:Janda Zbyněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:22312:362SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babáková Radka
Pikolonová Šárka
 
 
Hrabicová Klára
Vašendová Jana
 
 
-910-8-5 1301
2.Babáková KláraHrabicová Klára-6-6-3  0302
3.Pikolonová ŠárkaHanáková Nela-9485 3112
4.Babáková RadkaVašendová Jana64-6-183222
5.Pikolonová ŠárkaHrabicová Klára-64911 3132
6.Babáková KláraGaluszka Weronika-5-2-4  0333
7.Babáková RadkaHanáková Nela597  3043
8.Pikolonová ŠárkaGaluszka Weronika-11-1179-102344
9.Babáková RadkaHrabicová Klára-79-6-3 1345
10.Babáková KláraHanáková Nela-4-8-3  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Babáková Klára03Hrabicová Klára21
Pikolonová Šárka21Hanáková Nela12
Babáková Radka21Vašendová Jana01
   Galuszka Weronika20
Na utkání přítomen komisař ČAST pan Jiří Dospíšil st.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:Bíla Jindřich
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:Bílová Petra
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:6346:234MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Telecká Jana
Chernyavskaya Ekaterina
 
 
Rusnáková Markéta
Koblovská Dominika
 
 
7-892 3110
2.Telecká JanaSegetová Patricie897  3020
3.Chernyavskaya EkaterinaKoblovská Dominika467  3030
4.Šafaříková SandraRusnáková Markéta11-969 3140
5.Chernyavskaya EkaterinaSegetová Patricie355  3050
6.Telecká JanaRusnáková Markéta410-73 3160
7.Šafaříková SandraKoblovská Dominika-5-5-10  0361
8.Chernyavskaya EkaterinaRusnáková Markéta471  3071
9.Šafaříková SandraSegetová Patricie1127  3081
10.Telecká JanaUvírová Nela578  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Telecká Jana30Segetová Patricie03
Chernyavskaya Ekaterina30Koblovská Dominika11
Šafaříková Sandra21Rusnáková Markéta03
   Uvírová Nela01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
Bouček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143Rozhodčí:Koďousek František
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:Rozínek Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:14348:319SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková Kateřina
Němečková Monika
 
 
Viktorínová Michaela
Mergenthalová Petra
 
 
7-977 3110
2.Koďousková EliškaMergenthalová Petra-11-5-5  0311
3.Rozínková KateřinaŠebková Kristýna-81125 3121
4.Němečková MonikaViktorínová Michaela498  3031
5.Rozínková KateřinaMergenthalová Petra768  3041
6.Koďousková EliškaViktorínová Michaela-812-5-10 1342
7.Němečková MonikaŠebková Kristýna4-10-31093252
8.Rozínková KateřinaViktorínová Michaela887  3062
9.Němečková MonikaMergenthalová Petra-5-8-9  0363
10.Koďousková EliškaŠebková Kristýna-31057 3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Koďousková Eliška12Mergenthalová Petra21
Rozínková Kateřina30Šebková Kristýna03
Němečková Monika21Viktorínová Michaela12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíVrchní
rozhodčí:
Kodytek Pavel
HOSTUJÍCÍ:KST GMC BlanskoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Kantorek Jiří
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:Čopián Štefan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:17342:321TTC Ústí nad Orlicí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šedová Eliška
Svojanovská Jana
 
 
Ševčíková Veronika
Suková Petra
 
 
-7-8105103210
2.Bezdíčková LenkaTrávníčková Karla-9-6-8  0311
3.Šedová EliškaSuková Petra986  3021
4.Svojanovská JanaŠevčíková Veronika-8-7-6  0322
5.Šedová EliškaTrávníčková Karla-4397 3132
6.Bezdíčková LenkaŠevčíková Veronika-7-8-7  0333
7.Svojanovská JanaSuková Petra174  3043
8.Šedová EliškaŠevčíková Veronika6109  3053
9.Svojanovská JanaTrávníčková Karla-36-8463263
10.Bezdíčková LenkaSuková Petra59-9-9-52364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bezdíčková Lenka03Trávníčková Karla12
Šedová Eliška30Suková Petra12
Svojanovská Jana21Ševčíková Veronika21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS