Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC BranikVrchní
rozhodčí:
Menger Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká SkaliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700Rozhodčí:Hummelová Jarmila
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 11:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:Vožeh Václav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:619:19327:345TJ Sokol Česká Skalice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ulihrachová Jitka
Suchomanová Jana
 
 
Ducháčová Kateřina
Měšťanová Petra
 
 
97-89 3110
2.Ulihrachová JitkaDucháčová Kateřina7-6-7-9 1311
3.Suchomanová JanaMěšťanová Petra495  3021
4.Adamčíková DanaHamzová Klárka-88-7-9 1322
5.Suchomanová JanaDucháčová Kateřina4-10-3-6 1323
6.Ulihrachová JitkaHamzová Klárka496  3033
7.Adamčíková DanaMěšťanová Petra-55-5-4 1334
8.Suchomanová JanaHamzová Klárka979  3044
9.Adamčíková DanaDucháčová Kateřina-2-29-8 1345
10.Ulihrachová JitkaMěšťanová Petra8-77-9-32346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ulihrachová Jitka12Ducháčová Kateřina30
Suchomanová Jana21Měšťanová Petra21
Adamčíková Dana03Hamzová Klárka12
nesmyslný čas pro utkání!



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST AutoPartner LiberecVrchní
rozhodčí:
Žid Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:7361:237SKST AutoPartner Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Butrym Sandra
Pařízková Monika
 
 
Tomsová Kateřina
Fusová Anička
 
 
9-9810 3110
2.Absolonová MarieHudečková Věra-9348 3120
3.Butrym SandraTomsová Kateřina30-93 3130
4.Pařízková MonikaFusová Anička449  3040
5.Butrym SandraHudečková Věra663  3050
6.Absolonová MarieFusová Anička1136  3060
7.Pařízková MonikaTomsová Kateřina882  3070
8.Butrym SandraFusová Anička-13-8-7  0371
9.Pařízková MonikaZatřepálková Lenka6-527 3181
10.Absolonová MarieTomsová Kateřina4109  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Absolonová Marie30Hudečková Věra02
Butrym Sandra21Tomsová Kateřina03
Pařízková Monika30Fusová Anička12
   Zatřepálková Lenka01
Nelze zadat hesla.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DěčínVrchní
rozhodčí:
Štika Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC LitoměřiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02Rozhodčí:Matas Jan
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Polanská Jana
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:712:22268:320TTC Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kacálková Kristýna
Schneiderová Jana
 
 
Prášilová Petra
Eisnerová Heda
 
 
-76-87-102301
2.Kacálková KristýnaPrášilová Petra8110  3011
3.Schneiderová JanaEisnerová Heda-3-9-9  0312
4.Kmoníčková PetraPetržílková Eliška-8-3-8  0313
5.Houdková HelenaPrášilová Petra-9-2-8  0314
6.Kacálková KristýnaPetržílková Eliška166  3024
7.Kmoníčková PetraEisnerová Heda-3-5-5  0325
8.Houdková HelenaPetržílková Eliška-31085 3135
9.Kmoníčková PetraPrášilová Petra-4-9-7  0336
10.Kacálková KristýnaEisnerová Heda9-5-5-4 1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kacálková Kristýna21Prášilová Petra21
Schneiderová Jana01Eisnerová Heda30
Kmoníčková Petra03Petržílková Eliška12
Houdková Helena11   
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Nový BorVrchní
rozhodčí:
Macela Václav
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.G.M. 283, 47301 Nový Bor, Sokolovna TJ Jiskra - sál (vchod z ulice Hřebenka)Rozhodčí:Vojtěch Petr
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:Fojtík Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:89:25277:353KST Jirkov TECHNOLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nykodýmová Natálie
Svobodová Gabriela
 
 
Ajdini Tereza
Dosedělová Michaela
 
 
5510  3010
2.Nykodýmová NatálieAjdini Tereza77-11-8-72311
3.Svobodová GabrielaKoutská Marie-6-8-7  0312
4.Kašubiaková ViktorieDosedělová Michaela-4-12-7  0313
5.Svobodová GabrielaAjdini Tereza-106-6-3 1314
6.Nykodýmová NatálieDosedělová Michaela-3-8-3  0315
7.Kašubiaková ViktorieKoutská Marie-8-9-7  0316
8.Svobodová GabrielaDosedělová Michaela-8-10-10  0317
9.Kašubiaková ViktorieAjdini Tereza-3-2-3  0318
10.Nykodýmová NatálieKoutská Marie10-12710 3128

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Nykodýmová Natálie12Ajdini Tereza30
Svobodová Gabriela03Koutská Marie21
Kašubiaková Viktorie03Dosedělová Michaela30
Počet diváků: 10
Bez připomínek

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS