Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DěčínVrchní
rozhodčí:
Dyškant Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká SkaliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02Rozhodčí:Himko Jaroslav
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:17357:324SKST Děčín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kacálková Kristýna
Schneiderová Jana
 
 
Ducháčová Kateřina
Měšťanová Petra
 
 
65-39 3110
2.Kacálková KristýnaDucháčová Kateřina235  3020
3.Schneiderová JanaMěšťanová Petra9-84-10-92321
4.Ramešová MagdalénaHamzová Klárka-5-9-6  0322
5.Schneiderová JanaDucháčová Kateřina7-52-9123232
6.Kacálková KristýnaHamzová Klárka573  3042
7.Ramešová MagdalénaMěšťanová Petra-7-3-5  0343
8.Schneiderová JanaHamzová Klárka9118  3053
9.Ramešová MagdalénaDucháčová Kateřina9-11-8-7 1354
10.Kacálková KristýnaMěšťanová Petra-57-11363264

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kacálková Kristýna30Ducháčová Kateřina12
Schneiderová Jana21Měšťanová Petra21
Ramešová Magdaléna03Hamzová Klárka12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol TurnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1Rozhodčí:Jonáš Stanislav
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:Vešicová Renata
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:5370:255TTC Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Eisnerová Heda
Prášilová Petra
 
 
Janoušková Jitka
Botková Michaela
 
 
8107  3010
2.Eisnerová HedaBotková Michaela7157  3020
3.Prášilová PetraJanoušková Jitka-6646 3130
4.Petržílková EliškaMatoušková Stanislava9-285 3140
5.Prášilová PetraBotková Michaela1896  3050
6.Eisnerová HedaMatoušková Stanislava835  3060
7.Petržílková EliškaJanoušková Jitka1289  3070
8.Prášilová PetraMatoušková StanislavaWO    3080
9.Petržílková EliškaBotková Michaela-10-779-72381
10.Eisnerová HedaJanoušková Jitka751  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Eisnerová Heda30Botková Michaela12
Prášilová Petra20Janoušková Jitka03
Petržílková Eliška21Matoušková Stanislava02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINEVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST AutoPartner LiberecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Obracaník Štefan
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:Traspe Jan st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:8373:208KST Jirkov TECHNOLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dosedělová Michaela
Ajdini Tereza
 
 
Pařízková Monika
Reslerová Věra
 
 
598  3010
2.Faiglová KamilaReslerová Věra-8891 3120
3.Dosedělová MichaelaPařízková Monika-17-63-52321
4.Ajdini TerezaWO    3031
5.Dosedělová MichaelaReslerová Věra-7385 3141
6.Faiglová KamilaWO    3051
7.Ajdini TerezaPařízková Monika2-8-6213261
8.Dosedělová MichaelaWO    3071
9.Ajdini TerezaReslerová Věra6814  3081
10.Koutská MariePařízková Monika4-889 3191

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Faiglová Kamila10Reslerová Věra03
Dosedělová Michaela11Pařízková Monika12
Ajdini Tereza20   
Koutská Marie10   
WO30WO03
Počet diváků: 15
Při online vkládání zápisu se zablokoval WEB a byl nedostupný.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemVrchní
rozhodčí:
Menger Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC BranikRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001Rozhodčí:Zatřepálková Lenka
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:Tomsová Kateřina
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:423:17389:345TTC Brandýs nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zatřepálková Lenka
Hudečková Věra
 
 
Suchomanová Jana
Černá Martina
 
 
68-98 3110
2.Fusová AničkaSuchomanová Jana-8576 3120
3.Zatřepálková LenkaUlihrachová Jitka87-68 3130
4.Hudečková VěraČerná Martina965  3040
5.Zatřepálková LenkaSuchomanová Jana-113-8-10 1341
6.Fusová AničkaČerná Martina7-8-104-42342
7.Hudečková VěraUlihrachová Jitka9-710-8-52343
8.Zatřepálková LenkaČerná Martina-10-10-7  0344
9.Hudečková VěraSuchomanová Jana710-5-843254
10.Fusová AničkaUlihrachová Jitka438  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Fusová Anička21Suchomanová Jana12
Zatřepálková Lenka12Ulihrachová Jitka12
Hudečková Věra21Černá Martina21
Počet diváků: 3
Ne

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS