Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC BranikRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školyRozhodčí:Šimůnek Ondřej
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:05Rozhodčí:Linert Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:810:25215:327TJ ABC Branik

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimůnková Veronika
Timonina Vjatsheslavovna Valerija
 
 
Černá Martina
Suchomanová Jana
 
 
-83-6-4 1301
2.Timonina Vjatsheslavovna ValerijaSuchomanová Jana3-14-6-9 1302
3.Šimůnková VeronikaUlihrachová Jitka428  3012
4.Černá MartinaWO    0313
5.Šimůnková VeronikaSuchomanová Jana-6-4-10  0314
6.Timonina Vjatsheslavovna ValerijaČerná Martina-6-5-10  0315
7.Ulihrachová JitkaWO    0316
8.Šimůnková VeronikaČerná Martina5-727 3126
9.Suchomanová JanaWO    0327
10.Timonina Vjatsheslavovna ValerijaUlihrachová Jitka56-3-3-42328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Timonina Vjatsheslavovna Valerija03Suchomanová Jana20
Šimůnková Veronika21Ulihrachová Jitka11
   Černá Martina11
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST AutoPartner LiberecVrchní
rozhodčí:
Žid Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol TurnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:9361:213SKST AutoPartner Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Butrym Sandra
Pařízková Monika
 
 
Matoušková Stanislava
Janoušková Jitka
 
 
4-10109 3110
2.Butrym SandraJanoušková Jitka8-898 3120
3.Pařízková MonikaMatoušková Stanislava747  3030
4.Absolonová MarieWO    3040
5.Pařízková MonikaJanoušková Jitka134  3050
6.Butrym SandraWO    3060
7.Absolonová MarieMatoušková Stanislava-11-6-8  0361
8.Pařízková MonikaWO    3071
9.Absolonová MarieJanoušková Jitka-106-98-52372
10.Butrym SandraMatoušková Stanislava-7877 3182

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Butrym Sandra20Janoušková Jitka12
Pařízková Monika20Matoušková Stanislava12
Absolonová Marie02   
WO30WO03
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DěčínVrchní
rozhodčí:
Dyškant Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Nový BorRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02Rozhodčí:Matas Jan
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:Himko Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:228:9370:288SKST Děčín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováková Eva
Kacálková Kristýna
 
 
Nykodýmová Natálie
Nolová Markéta
 
 
654  3010
2.Kacálková KristýnaNykodýmová Natálie48-812 3120
3.Nováková EvaNolová Markéta968  3030
4.Ramešová MagdalénaKašubiaková Viktorie-57-69-102331
5.Schneiderová JanaNykodýmová Natálie5-7410 3141
6.Kacálková KristýnaKašubiaková Viktorie976  3051
7.Ramešová MagdalénaNolová Markéta116-94 3161
8.Schneiderová JanaKašubiaková Viktorie466  3071
9.Ramešová MagdalénaNykodýmová Natálie6-29-7-22372
10.Kacálková KristýnaNolová Markéta845  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kacálková Kristýna30Nykodýmová Natálie12
Nováková Eva10Nolová Markéta03
Ramešová Magdaléna12Kašubiaková Viktorie12
Schneiderová Jana20   
Počet diváků: 5
V patem utkani v druzstvu domacich stridala Schneiderova Jana Novakovou Evu. Od 11:20 prubehu utkani pritomen komisar utkani pan Lukas Kotlorz.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1Rozhodčí:Jonáš Stanislav
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:Vešicová Renata
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:227:19465:419TTC Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Eisnerová Heda
Prášilová Petra
 
 
Dosedělová Michaela
Ajdini Tereza
 
 
-1077-1083210
2.Eisnerová HedaKoutská Marie56-144 3120
3.Prášilová PetraAjdini Tereza-67712 3130
4.Pavelková LenkaDosedělová Michaela-9-878103240
5.Prášilová PetraKoutská Marie-8109-653250
6.Eisnerová HedaDosedělová Michaela-93104 3160
7.Pavelková LenkaAjdini Tereza-610-6-6 1361
8.Prášilová PetraDosedělová Michaela-129-8843271
9.Pavelková LenkaKoutská Marie-711-97-52372
10.Eisnerová HedaAjdini Tereza9-98-1133282

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Eisnerová Heda30Koutská Marie12
Prášilová Petra30Ajdini Tereza12
Pavelková Lenka12Dosedělová Michaela03
Počet diváků: 4

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS