Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC BranikVrchní
rozhodčí:
Menger Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700Rozhodčí:Hummelová Jarmila
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:Vožeh Václav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:19345:328nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchomanová Jana
Černá Martina
 
 
Šimůnková Veronika
Prášilová Andrea
 
 
6-783 3110
2.Ulihrachová JitkaJungwirthová Andrea5-6-11543220
3.Černá MartinaPrášilová Andrea-9-5-9  0321
4.Suchomanová JanaŠimůnková Veronika11-56-9-92322
5.Černá MartinaJungwirthová Andrea1028  3032
6.Ulihrachová JitkaŠimůnková Veronika-8-9-9  0333
7.Suchomanová JanaPrášilová Andrea87-55 3143
8.Černá MartinaŠimůnková Veronika4-67-3-72344
9.Suchomanová JanaJungwirthová Andrea189  3054
10.Ulihrachová JitkaPrášilová Andrea-9-2-5  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ulihrachová Jitka12Jungwirthová Andrea03
Černá Martina12Prášilová Andrea21
Suchomanová Jana21Šimůnková Veronika30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Nový BorVrchní
rozhodčí:
Macela Václav
HOSTUJÍCÍ:SKST DěčínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.G.M. 283, 473 01 Nový BorRozhodčí:Vojtěch Petr
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:Pěnkava Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:16314:300nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nykodýmová Natálie
Svobodová Gabriela
 
 
Kacálková Kristýna
Kmoníčková Petra
 
 
9-10-8-8 1301
2.Nykodýmová NatálieKmoníčková Petra-8385 3111
3.Svobodová GabrielaKacálková Kristýna-6-14-12  0312
4.Kašubiaková ViktorieRamešová Magdaléna11105  3022
5.Svobodová GabrielaKmoníčková Petra878  3032
6.Nykodýmová NatálieRamešová Magdaléna198  3042
7.Kašubiaková ViktorieKacálková Kristýna-2-4-7  0343
8.Svobodová GabrielaRamešová Magdaléna475  3053
9.Nolová MarkétaKmoníčková Petra-11-85-8 1354
10.Nykodýmová NatálieKacálková Kristýna-2-7-9  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Nykodýmová Natálie21Kmoníčková Petra12
Svobodová Gabriela21Kacálková Kristýna30
Kašubiaková Viktorie11Ramešová Magdaléna03
Nolová Markéta01   
Počet diváků: 8
V zápase č.9 střídala M. Nolová V. Kašubiakovou.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINEVrchní
rozhodčí:
Traspe Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TTC LitoměřiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Šístek Pavel
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:Koutský Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:811:25297:359TTC Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dosedělová Michaela
Ajdini Tereza
 
 
Prášilová Petra
Eisnerová Heda
 
 
-7-8-9  0301
2.Koutská MariePrášilová Petra10-876 3111
3.Dosedělová MichaelaEisnerová Heda-12-12-4  0312
4.Ajdini TerezaPavelková Lenka877  3022
5.Dosedělová MichaelaPrášilová Petra-6-839-102323
6.Koutská MariePavelková Lenka-6-9-9  0324
7.Ajdini TerezaEisnerová Heda-5-9-2  0325
8.Dosedělová MichaelaPavelková Lenka8-10-43-62326
9.Ajdini TerezaPrášilová Petra-68-7-9 1327
10.Faiglová KamilaEisnerová Heda-2-3-4  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Koutská Marie11Prášilová Petra21
Dosedělová Michaela03Eisnerová Heda30
Ajdini Tereza12Pavelková Lenka21
Faiglová Kamila01   
Počet diváků: 7

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS