Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká SkaliceVrchní
rozhodčí:
Bouček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555Rozhodčí:Dvořáček Jiří
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:Prosa Stanislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:10373:244TJ Sokol Česká Skalice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Měšťanová Petra
Ducháčová Kateřina
 
 
Šimůnková Veronika
Timonina Vjatsheslavovna Valerija
 
 
577  3010
2.Měšťanová PetraTimonina Vjatsheslavovna Valerija785  3020
3.Ducháčová KateřinaŠimůnková Veronika9-8-77-72321
4.Hamzová KlárkaWO    3031
5.Ducháčová KateřinaTimonina Vjatsheslavovna Valerija-10-1091053241
6.Měšťanová PetraWO    3051
7.Hamzová KlárkaŠimůnková Veronika-10-5-10  0352
8.Ducháčová KateřinaWO    3062
9.Hamzová KlárkaTimonina Vjatsheslavovna Valerija1079  3072
10.Měšťanová PetraŠimůnková Veronika8-76-10103282

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Měšťanová Petra20Timonina Vjatsheslavovna Valerija03
Ducháčová Kateřina11Šimůnková Veronika21
Hamzová Klárka11   
WO30WO03
V průběhu utkání došlo k výpadku internetu.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINEVrchní
rozhodčí:
Traspe Jan st.
HOSTUJÍCÍ:SKST DěčínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Šístek Pavel
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:Koutský Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:12350:280KST Jirkov TECHNOLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koutská Marie
Ajdini Tereza
 
 
Kacálková Kristýna
Houdková Helena
 
 
44-65 3110
2.Koutská MarieHoudková Helena457  3020
3.Dosedělová MichaelaKacálková Kristýna2-7-11-4 1321
4.Ajdini TerezaRamešová Magdaléna649  3031
5.Dosedělová MichaelaKmoníčková Petra396  3041
6.Koutská MarieRamešová Magdaléna49-66 3151
7.Ajdini TerezaKacálková Kristýna-86-99-32352
8.Dosedělová MichaelaRamešová Magdaléna78-97 3162
9.Ajdini TerezaKmoníčková Petra669  3072
10.Faiglová KamilaKacálková Kristýna-10-7-6  0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Koutská Marie20Houdková Helena01
Dosedělová Michaela21Kacálková Kristýna30
Ajdini Tereza21Ramešová Magdaléna03
Faiglová Kamila01Kmoníčková Petra02
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Nový BorRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1Rozhodčí:Jonáš Stanislav
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3359:229TTC Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Eisnerová Heda
Prášilová Petra
 
 
Nykodýmová Natálie
Svobodová Gabriela
 
 
-59124 3110
2.Eisnerová HedaNykodýmová Natálie710-117 3120
3.Prášilová PetraSvobodová Gabriela799  3030
4.Pavelková LenkaKašubiaková Viktorie996  3040
5.Prášilová PetraNykodýmová Natálie753  3050
6.Eisnerová HedaKašubiaková Viktorie534  3060
7.Pavelková LenkaSvobodová Gabriela86-93 3170
8.Prášilová PetraKašubiaková Viktorie149  3080
9.Pavelková LenkaNykodýmová Natálie495  3090
10.Eisnerová HedaSvobodová Gabriela776  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Eisnerová Heda30Nykodýmová Natálie03
Prášilová Petra30Svobodová Gabriela03
Pavelková Lenka30Kašubiaková Viktorie03
Počet diváků: 2

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS