Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINEVrchní
rozhodčí:
Obracaník Štefan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká SkaliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Šístek Pavel
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:Traspe Jan st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:228:14427:357KST Jirkov TECHNOLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dosedělová Michaela
Koutská Marie
 
 
Ducháčová Kateřina
Měšťanová Petra
 
 
-612-76-62301
2.Koutská MarieDucháčová Kateřina5-972 3111
3.Dosedělová MichaelaMěšťanová Petra737  3021
4.Faiglová KamilaHamzová Klárka-7914-793231
5.Dosedělová MichaelaDucháčová Kateřina-566-753241
6.Koutská MarieHamzová Klárka988  3051
7.Faiglová KamilaMěšťanová Petra135-9-833261
8.Dosedělová MichaelaHamzová Klárka-8635 3171
9.Faiglová KamilaDucháčová Kateřina-7-697-102372
10.Koutská MarieMěšťanová Petra1459  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Koutská Marie30Ducháčová Kateřina12
Dosedělová Michaela30Měšťanová Petra03
Faiglová Kamila21Hamzová Klárka03
Počet diváků: 10
Přítomen komisař Michal.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DěčínVrchní
rozhodčí:
Knebl Milan
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02Rozhodčí:Matas Jan
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:Polanská Jana
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:710:21245:307TTC Brandýs nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kacálková Kristýna
Brabencová Pavlína
 
 
Zatřepálková Lenka
Fusová Anička
 
 
-8-13-4  0301
2.Kacálková KristýnaFusová Anička729  3011
3.Ramešová MagdalénaHudečková Věra-6-8-3  0312
4.Brabencová PavlínaZatřepálková Lenka-9-7-4  0313
5.Ramešová MagdalénaFusová Anička-1-4-6  0314
6.Kacálková KristýnaZatřepálková Lenka1169  3024
7.Brabencová PavlínaHudečková Věra-86-11-9 1325
8.Ramešová MagdalénaZatřepálková Lenka-9-4-4  0326
9.Brabencová PavlínaFusová Anička-7-1-7  0327
10.Kacálková KristýnaHudečková Věra785  3037

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kacálková Kristýna30Fusová Anička21
Ramešová Magdaléna03Hudečková Věra21
Brabencová Pavlína03Zatřepálková Lenka21
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST AutoPartner LiberecVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:Huk Martin
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:05Rozhodčí:Klimenta Matouš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:321:14277:281SKST AutoPartner Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Butrym Sandra
Pařízková Monika
 
 
Rohlíková Michaela
Šimůnková Veronika
 
 
1124  3010
2.Butrym SandraTimonina Vjatsheslavovna Valerija88-76 3120
3.Pařízková MonikaRohlíková Michaela-8868 3130
4.Richterová AdélaŠimůnková Veronika-2-5-6  0331
5.Pařízková MonikaTimonina Vjatsheslavovna Valerija83-88 3141
6.Butrym SandraŠimůnková Veronika-48-71253251
7.Richterová AdélaRohlíková Michaela-8-4-3  0352
8.Pařízková MonikaŠimůnková Veronika868  3062
9.Richterová AdélaTimonina Vjatsheslavovna Valerija-4-6-1  0363
10.Butrym SandraRohlíková MichaelaWOWOWO  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Butrym Sandra20Timonina Vjatsheslavovna Valerija12
Pařízková Monika30Rohlíková Michaela11
Richterová Adéla03Šimůnková Veronika12
WO10WO01
Počet diváků: 4

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS