Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST DěčínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školyRozhodčí:Linert Michal
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 11:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
13:40Rozhodčí:Šimůnek Ondřej
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:22343:361SKST Děčín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prášilová Andrea
Šimůnková Veronika
 
 
Nováková Eva
Kacálková Kristýna
 
 
-9-8-9  0301
2.Šimůnková VeronikaNováková Eva-7-86-7 1302
3.Jungwirthová AndreaKacálková Kristýna-6-4-7  0303
4.Prášilová AndreaSchneiderová Jana388  3013
5.Jungwirthová AndreaNováková Eva-5-7-10  0314
6.Šimůnková VeronikaRamešová Magdaléna7-103-553224
7.Prášilová AndreaKacálková Kristýna-8-8-9  0325
8.Jungwirthová AndreaRamešová Magdaléna797  3035
9.Prášilová AndreaNováková Eva8-810-12-52336
10.Šimůnková VeronikaKacálková Kristýna128-11-10103246

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šimůnková Veronika21Nováková Eva30
Jungwirthová Andrea12Kacálková Kristýna21
Prášilová Andrea12Schneiderová Jana01
   Ramešová Magdaléna02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC BranikVrchní
rozhodčí:
Menger Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Nový BorRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700Rozhodčí:Vožeh Václav
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 11:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
13:35Rozhodčí:Hummelová Jarmila
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:325:17420:394TJ ABC Branik

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchomanová Jana
Černá Martina
 
 
Svobodová Gabriela
Nykodýmová Natálie
 
 
-8147-8-52301
2.Ulihrachová JitkaSvobodová Gabriela10-8-9-2 1302
3.Černá MartinaNolová Markéta68-1212 3112
4.Suchomanová JanaNykodýmová Natálie-91189 3122
5.Černá MartinaSvobodová Gabriela96-8-9103232
6.Ulihrachová JitkaNykodýmová Natálie6-12-14-8 1333
7.Suchomanová JanaNolová Markéta8-625 3143
8.Černá MartinaNykodýmová Natálie89-97 3153
9.Suchomanová JanaSvobodová Gabriela-156-583263
10.Ulihrachová JitkaNolová Markéta994  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ulihrachová Jitka12Svobodová Gabriela12
Černá Martina30Nolová Markéta03
Suchomanová Jana30Nykodýmová Natálie12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemVrchní
rozhodčí:
Ehrenberger Květoslav
HOSTUJÍCÍ:TTC LitoměřiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001Rozhodčí:Tomsová Kateřina
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:Zatřepálková Lenka
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:22330:351nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hudečková Hana
Fusová Anička
 
 
Prášilová Petra
Eisnerová Heda
 
 
77-73 3110
2.Hudečková VěraPrášilová Petra-7-6-6  0311
3.Zatřepálková LenkaEisnerová Heda-8-88383221
4.Fusová AničkaPetržílková Eliška35-81 3131
5.Zatřepálková LenkaPrášilová Petra8-6-10993241
6.Hudečková VěraPetržílková Eliška-7-10-9  0342
7.Fusová AničkaEisnerová Heda-0-8-4  0343
8.Zatřepálková LenkaPetržílková Eliška67-85 3153
9.Fusová AničkaPrášilová Petra9-89-6-62354
10.Hudečková VěraEisnerová Heda-6-1-4  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hudečková Věra03Prášilová Petra21
Zatřepálková Lenka30Eisnerová Heda21
Fusová Anička12Petržílková Eliška12
Počet diváků: 2

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS