Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká SkaliceVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:SKST AutoPartner LiberecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555Rozhodčí:Dvořáček Jiří
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:Ošťádal Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:619:23387:392SKST AutoPartner Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ducháčová Kateřina
Měšťanová Petra
 
 
Absolonová Marie
Pařízková Monika
 
 
98-9-1173210
2.Měšťanová PetraAbsolonová Marie6-11-117-92311
3.Ducháčová KateřinaZacharová Kateřina5-976 3121
4.Hamzová KlárkaPařízková Monika-8-7-5  0322
5.Ducháčová KateřinaAbsolonová Marie-579-18-42323
6.Měšťanová PetraPařízková Monika10-8-3-1 1324
7.Hamzová KlárkaZacharová Kateřina1-566 3134
8.Ducháčová KateřinaPařízková Monika-6-7-9  0335
9.Hamzová KlárkaAbsolonová Marie9-8-77-72336
10.Měšťanová PetraZacharová Kateřina-9347 3146

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Měšťanová Petra12Absolonová Marie30
Ducháčová Kateřina12Zacharová Kateřina03
Hamzová Klárka12Pařízková Monika30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC BranikVrchní
rozhodčí:
Menger Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST DěčínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700Rozhodčí:Vožeh Václav
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
17:20Rozhodčí:Hummelová Jarmila
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:716:23349:390SKST Děčín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchomanová Jana
Černá Martina
 
 
Nováková Eva
Kacálková Kristýna
 
 
12-953 3110
2.Ulihrachová JitkaNováková Eva-7-3-9  0311
3.Černá MartinaKacálková Kristýna-7-799-52312
4.Suchomanová JanaSchneiderová Jana68-1122 3122
5.Černá MartinaNováková Eva5-8-10-5 1323
6.Ulihrachová JitkaSchneiderová Jana11510  3033
7.Suchomanová JanaKacálková Kristýna5-7-9-5 1334
8.Černá MartinaSchneiderová Jana-4-58-6 1335
9.Suchomanová JanaNováková Eva69-4-7-82336
10.Ulihrachová JitkaKacálková Kristýna-10-4-4  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ulihrachová Jitka12Nováková Eva30
Černá Martina03Kacálková Kristýna30
Suchomanová Jana12Schneiderová Jana12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Nový BorRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školyRozhodčí:Linert Michal
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:35Rozhodčí:Šimůnek Ondřej
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:11349:277TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prášilová Andrea
Šimůnková Veronika
 
 
Nykodýmová Natálie
Svobodová Gabriela
 
 
753  3010
2.Jungwirthová AndreaSvobodová Gabriela-16-811-5 1311
3.Prášilová AndreaKašubiaková Viktorie964  3021
4.Šimůnková VeronikaNykodýmová Natálie2-41114 3131
5.Prášilová AndreaSvobodová Gabriela5-864 3141
6.Jungwirthová AndreaNykodýmová Natálie-6-8-6  0342
7.Šimůnková VeronikaKašubiaková Viktorie394  3052
8.Prášilová AndreaNykodýmová Natálie747  3062
9.Šimůnková VeronikaSvobodová Gabriela481  3072
10.Jungwirthová AndreaKašubiaková Viktorie-587-2-82373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jungwirthová Andrea03Svobodová Gabriela12
Prášilová Andrea30Kašubiaková Viktorie12
Šimůnková Veronika30Nykodýmová Natálie12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemVrchní
rozhodčí:
Ehrenberger Květoslav
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001Rozhodčí:Tomsová Kateřina
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:Zatřepálková Lenka
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:424:15401:359TTC Brandýs nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zatřepálková Lenka
Fusová Anička
 
 
Faiglová Kamila
Dosedělová Michaela
 
 
10-14125 3110
2.Hudečková VěraFaiglová Kamila5-7-54-62311
3.Zatřepálková LenkaBrožová Alena369  3021
4.Fusová AničkaDosedělová Michaela-8-99-9 1322
5.Zatřepálková LenkaFaiglová Kamila10-9-610-72323
6.Hudečková VěraDosedělová Michaela-12-75-7 1324
7.Fusová AničkaBrožová Alena-81077 3134
8.Zatřepálková LenkaDosedělová Michaela1178  3044
9.Fusová AničkaFaiglová Kamila1172  3054
10.Hudečková VěraBrožová Alena12-8610 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hudečková Věra12Faiglová Kamila21
Zatřepálková Lenka21Brožová Alena03
Fusová Anička21Dosedělová Michaela21
Počet diváků: 6

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS