Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1Rozhodčí:Jonáš Stanislav
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Valášek Valerián
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:16313:282nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Eisnerová Heda
Prášilová Petra
 
 
Rohlíková Michaela
Šimůnková Veronika
 
 
512-103 3110
2.Eisnerová HedaŠimůnková Veronika096  3020
3.Prášilová PetraTimonina Vjatsheslavovna Valerija613  3030
4.Petržílková EliškaRohlíková Michaela-1-11-3  0331
5.Prášilová PetraŠimůnková Veronika5-9-9-6 1332
6.Eisnerová HedaRohlíková Michaela877  3042
7.Petržílková EliškaTimonina Vjatsheslavovna Valerija-11-86-11 1343
8.Prášilová PetraRohlíková Michaela7-8-6-4 1344
9.Petržílková EliškaŠimůnková Veronika-2-8-5  0345
10.Eisnerová HedaTimonina Vjatsheslavovna Valerija347  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Eisnerová Heda30Šimůnková Veronika21
Prášilová Petra12Timonina Vjatsheslavovna Valerija12
Petržílková Eliška03Rohlíková Michaela21
Počet diváků: 7



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINEVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC BranikRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Traspe Jan st.
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:Obracaník Štefan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:12373:305KST Jirkov TECHNOLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Faiglová Kamila
Dosedělová Michaela
 
 
Suchomanová Jana
Černá Martina
 
 
5-117-543210
2.Koutská MarieSuchomanová Jana6-7-81193220
3.Dosedělová MichaelaUlihrachová Jitka4-7-69143230
4.Ajdini TerezaČerná Martina1057  3040
5.Dosedělová MichaelaSuchomanová Jana567  3050
6.Koutská MarieČerná Martina6-8-10-11 1351
7.Ajdini TerezaUlihrachová Jitka4106  3061
8.Kárová KarolínaČerná Martina-3-8-3  0362
9.Ajdini TerezaSuchomanová Jana7511  3072
10.Koutská MarieUlihrachová Jitka262  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Koutská Marie21Suchomanová Jana03
Dosedělová Michaela20Ulihrachová Jitka03
Ajdini Tereza30Černá Martina21
Kárová Karolína01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DěčínVrchní
rozhodčí:
Dyškant Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SKST AutoPartner LiberecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02Rozhodčí:Hampejs Vladislav
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:Matas Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:419:14304:275SKST Děčín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kacálková Kristýna
Nováková Eva
 
 
Pařízková Monika
Butrym Sandra
 
 
-6966 3110
2.Kacálková KristýnaButrym Sandra686  3020
3.Nováková EvaZacharová Kateřina646  3030
4.Schneiderová JanaPařízková Monika-8-8-5  0331
5.Nováková EvaButrym Sandra55-96 3141
6.Ramešová MagdalénaPařízková Monika-2-4-7  0342
7.Schneiderová JanaZacharová Kateřina575  3052
8.Nováková EvaPařízková Monika1118  3062
9.Schneiderová JanaButrym Sandra7-5-9-13 1363
10.Ramešová MagdalénaZacharová Kateřina-5-9-3  0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kacálková Kristýna10Butrym Sandra12
Nováková Eva30Zacharová Kateřina12
Schneiderová Jana12Pařízková Monika21
Ramešová Magdaléna02   
V družstvu domácích v 6. utkání střídala hráčku Kacálkovou hráčka Ramešová Magdaléna. Od 11:40 hodin utkání přítomen komisař utkání Lukáš Kotlorz

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS