Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká SkaliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školyRozhodčí:Linert Martin
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 16:30 Začátek
utkání
16:50Konec
utkání
19:00Rozhodčí:Šimůnek Ondřej
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:423:18373:345TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rohlíková Michaela
Jungwirthová Andrea
 
 
Ducháčová Kateřina
Měšťanová Petra
 
 
510-46 3110
2.Timonina Vjatsheslavovna ValerijaDucháčová Kateřina-9128-893220
3.Jungwirthová AndreaMěšťanová Petra-5-43-5 1321
4.Rohlíková MichaelaHamzová Klárka-8-562-62322
5.Jungwirthová AndreaDucháčová Kateřina8-9-5-8 1323
6.Timonina Vjatsheslavovna ValerijaHamzová Klárka-9-39-10 1324
7.Rohlíková MichaelaMěšťanová Petra665  3034
8.Jungwirthová AndreaHamzová Klárka-1673 3144
9.Rohlíková MichaelaDucháčová Kateřina-9829 3154
10.Timonina Vjatsheslavovna ValerijaČápová Lenka7-863 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Timonina Vjatsheslavovna Valerija21Ducháčová Kateřina12
Jungwirthová Andrea12Měšťanová Petra11
Rohlíková Michaela21Hamzová Klárka21
   Čápová Lenka01
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol TurnovVrchní
rozhodčí:
Louda Václav
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:Varcl Matěj
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:45Rozhodčí:Varcl Jan st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:910:29315:406TTC Brandýs nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušková Stanislava
Janoušková Jitka
 
 
Zatřepálková Lenka
Hudečková Věra
 
 
-3-8-9  0301
2.Botková MichaelaFusová Anička5-7-616113211
3.Janoušková JitkaHudečková Věra-6-89-12 1312
4.Matoušková StanislavaZatřepálková Lenka-6-9-8  0313
5.Janoušková JitkaFusová Anička-11-67-9 1314
6.Botková MichaelaZatřepálková Lenka-6-47-7 1315
7.Matoušková StanislavaHudečková Věra58-5-7-132316
8.Janoušková JitkaZatřepálková Lenka-3-5-7  0317
9.Červová JitkaFusová Anička2-7-4-6 1318
10.Botková MichaelaHudečková Věra-38-5-6 1319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Botková Michaela12Fusová Anička21
Janoušková Jitka03Hudečková Věra30
Matoušková Stanislava02Zatřepálková Lenka30
Červová Jitka01   
Počet diváků: 4
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DěčínVrchní
rozhodčí:
Štika Petr
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02Rozhodčí:Matas Jan
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:Polanská Jana
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30256:384KST Jirkov TECHNOLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Houdková Helena
Ramešová Magdaléna
 
 
Ajdini Tereza
Dosedělová Michaela
 
 
-8-37-3 1301
2.Houdková HelenaAjdini Tereza-8-5-7  0302
3.Ramešová MagdalénaKoutská Marie-1-11-9  0303
4.Kmoníčková PetraDosedělová Michaela-6-2-7  0304
5.Ramešová MagdalénaAjdini Tereza-7-7-4  0305
6.Houdková HelenaDosedělová Michaela-56-4-5 1306
7.Kmoníčková PetraKoutská Marie10-6-711-72307
8.Ramešová MagdalénaDosedělová Michaela-8-12-8  0308
9.Kmoníčková PetraAjdini Tereza-5-869-52309
10.Houdková HelenaKoutská Marie-4-7-8  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Houdková Helena03Ajdini Tereza30
Ramešová Magdaléna03Koutská Marie30
Kmoníčková Petra03Dosedělová Michaela30
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Nový BorVrchní
rozhodčí:
Macela Václav
HOSTUJÍCÍ:TTC LitoměřiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.G.M. 283, 47301 Nový Bor, Sokolovna TJ Jiskra - sál (vchod z ulice Hřebenka)Rozhodčí:Vojtěch Petr
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:Fojtík Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:714:25335:397TTC Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nykodýmová Natálie
Svobodová Gabriela
 
 
Eisnerová Heda
Prášilová Petra
 
 
-810-6-7 1301
2.Nykodýmová NatáliePrášilová Petra-7159-773211
3.Svobodová GabrielaEisnerová Heda-6-2-9  0312
4.Kašubiaková ViktoriePetržílková Eliška-79-9-8 1313
5.Svobodová GabrielaPrášilová Petra-7-4-9  0314
6.Nykodýmová NatáliePetržílková Eliška795  3024
7.Kašubiaková ViktorieEisnerová Heda-7-3-4  0325
8.Svobodová GabrielaPetržílková Eliška-6411-1783235
9.Kašubiaková ViktoriePrášilová Petra-710-8-9 1336
10.Nykodýmová NatálieEisnerová Heda64-3-8-32337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Nykodýmová Natálie21Prášilová Petra21
Svobodová Gabriela12Eisnerová Heda30
Kašubiaková Viktorie03Petržílková Eliška12
Počet diváků: 10
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS