Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 22 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká SkaliceVrchní
rozhodčí:
Bouček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SKST DěčínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555Rozhodčí:Dvořáček Jiří
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:Prosa Stanislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:419:17305:303TJ Sokol Česká Skalice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ducháčová Kateřina
Měšťanová Petra
 
 
Nováková Eva
Brabencová Pavlína
 
 
792  3010
2.Měšťanová PetraBrabencová Pavlína86-83 3120
3.Ducháčová KateřinaNováková Eva-7-89-5 1321
4.Hamzová KlárkaKmoníčková Petra-52-8493231
5.Ducháčová KateřinaBrabencová Pavlína-42-5983241
6.Měšťanová PetraKmoníčková Petra478  3051
7.Hamzová KlárkaNováková Eva-4-7-7  0352
8.Ducháčová KateřinaKmoníčková Petra-6-3-4  0353
9.Hamzová KlárkaBrabencová Pavlína847  3063
10.Měšťanová PetraNováková Eva-2-7-6  0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Měšťanová Petra21Brabencová Pavlína03
Ducháčová Kateřina12Nováková Eva30
Hamzová Klárka21Kmoníčková Petra12
Počet diváků: 13



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 22 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST AutoPartner LiberecVrchní
rozhodčí:
Žid Jaromír
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:26363:417KST Jirkov TECHNOLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Butrym Sandra
Pařízková Monika
 
 
Ajdini Tereza
Dosedělová Michaela
 
 
10-48-843210
2.Absolonová MarieAjdini Tereza-12-1-8  0311
3.Butrym SandraKoutská Marie-889-7103221
4.Pařízková MonikaDosedělová Michaela-958-6-102322
5.Butrym SandraAjdini Tereza9-88-9-92323
6.Absolonová MarieDosedělová Michaela-6-9-8  0324
7.Pařízková MonikaKoutská Marie-85-10463234
8.Butrym SandraDosedělová MichaelaWO    0335
9.Pařízková MonikaAjdini Tereza-13-6-7  0336
10.Absolonová MarieKoutská Marie15-7-6673246

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Absolonová Marie12Ajdini Tereza30
Butrym Sandra11Koutská Marie03
Pařízková Monika12Dosedělová Michaela20
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 22 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC BranikVrchní
rozhodčí:
Menger Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700Rozhodčí:Hummelová Jarmila
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
17:15Rozhodčí:Vožeh Václav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:22360:386nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchomanová Jana
Černá Martina
 
 
Zatřepálková Lenka
Fusová Anička
 
 
-8-8-7  0301
2.Ulihrachová JitkaZatřepálková Lenka-69-3-7 1302
3.Černá MartinaHudečková Věra-109-129113212
4.Suchomanová JanaFusová Anička-55810 3122
5.Černá MartinaZatřepálková Lenka59-107 3132
6.Ulihrachová JitkaFusová Anička-5-57663242
7.Suchomanová JanaHudečková Věra-10-5-5  0343
8.Černá MartinaFusová Anička-3-14-4  0344
9.Suchomanová JanaZatřepálková Lenka2-10811 3154
10.Ulihrachová JitkaHudečková Věra-83-87-42355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ulihrachová Jitka12Zatřepálková Lenka12
Černá Martina21Hudečková Věra21
Suchomanová Jana21Fusová Anička12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS