Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol TurnovVrchní
rozhodčí:
Louda Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká SkaliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:718:24376:414TJ Sokol Česká Skalice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušková Stanislava
Botková Michaela
 
 
Ducháčová Kateřina
Měšťanová Petra
 
 
-8-121110-32301
2.Matoušková StanislavaMěšťanová Petra-88-77-32302
3.Janoušková JitkaDucháčová Kateřina-5-7-8  0303
4.Botková MichaelaHamzová Klárka9-910-9-102304
5.Janoušková JitkaMěšťanová Petra-9-77-5 1305
6.Matoušková StanislavaHamzová Klárka8-7-10-5 1306
7.Botková MichaelaDucháčová Kateřina9710  3016
8.Janoušková JitkaHamzová Klárka89-77 3126
9.Botková MichaelaMěšťanová Petra-7-75-8 1327
10.Červová JitkaDucháčová Kateřina7-7-5763237

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Matoušková Stanislava02Měšťanová Petra30
Janoušková Jitka12Ducháčová Kateřina12
Botková Michaela12Hamzová Klárka21
Červová Jitka10   
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DěčínVrchní
rozhodčí:
Dyškant Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02Rozhodčí:Polanská Jana
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:5330:159SKST Děčín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováková Eva
Kacálková Kristýna
 
 
Jungwirthová Andrea
Timonina Vjatsheslavovna Valerija
 
 
11-67 3110
2.Nováková EvaWO    3020
3.Kacálková KristýnaTimonina Vjatsheslavovna Valerija933  3030
4.Schneiderová JanaJungwirthová Andrea9-667 3140
5.Kacálková KristýnaWO    3050
6.Nováková EvaJungwirthová Andrea632  3060
7.Schneiderová JanaTimonina Vjatsheslavovna Valerija7612  3070
8.Ramešová MagdalénaJungwirthová Andrea-5-5-7  0371
9.Schneiderová JanaWO    3081
10.Nováková EvaTimonina Vjatsheslavovna Valerija1084  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Nováková Eva20Timonina Vjatsheslavovna Valerija03
Kacálková Kristýna10Jungwirthová Andrea12
Schneiderová Jana20   
Ramešová Magdaléna01   
WO30WO03
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Nový BorVrchní
rozhodčí:
Žid Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC BranikRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.G.M. 283, 473 01 Nový BorRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:712:26301:361TJ ABC Branik

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nykodýmová Natálie
Svobodová Gabriela
 
 
Černá Martina
Suchomanová Jana
 
 
-11-5-9  0301
2.Nykodýmová NatálieSuchomanová Jana2-427 3111
3.Svobodová GabrielaUlihrachová Jitka75-7-813221
4.Kašubiaková ViktorieČerná Martina-3-8-9  0322
5.Svobodová GabrielaSuchomanová Jana-79-5-5 1323
6.Nykodýmová NatálieČerná Martina-5-8-6  0324
7.Kašubiaková ViktorieUlihrachová Jitka-5-3-4  0325
8.Svobodová GabrielaČerná Martina-412-8-7 1326
9.Kašubiaková ViktorieSuchomanová Jana10-1-6-8 1327
10.Nykodýmová NatálieUlihrachová Jitka-9-910713237

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Nykodýmová Natálie21Suchomanová Jana21
Svobodová Gabriela12Ulihrachová Jitka12
Kašubiaková Viktorie03Černá Martina30
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1Rozhodčí:Jonáš Stanislav
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:Valášek Valerián
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:16378:330TTC Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Eisnerová Heda
Prášilová Petra
 
 
Zatřepálková Lenka
Fusová Anička
 
 
587  3010
2.Eisnerová HedaHudečková Věra636  3020
3.Prášilová PetraFusová Anička109-5-623230
4.Petržílková EliškaZatřepálková Lenka-8-6-6  0331
5.Prášilová PetraHudečková Věra-1072-773241
6.Eisnerová HedaZatřepálková Lenka3-1485 3151
7.Petržílková EliškaFusová Anička-8-9-5  0352
8.Prášilová PetraZatřepálková Lenka9-103-10123262
9.Petržílková EliškaHudečková Věra-9-89-8 1363
10.Eisnerová HedaFusová Anička9124  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Eisnerová Heda30Hudečková Věra12
Prášilová Petra30Fusová Anička12
Petržílková Eliška03Zatřepálková Lenka12
Počet diváků: 5

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS