Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Novák Aleš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Kantorek Jiří
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Neťuka Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:912:28323:418TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motlová Jitka
Motlová Monika
 
 
Kaplanová Miroslava
Heřmánková Andrea
 
 
10-4-7-6 1301
2.Částková EliškaHeřmánková Andrea-3-4-6  0302
3.Motlová MonikaKaplanová Miroslava-6-5-5  0303
4.Motlová JitkaSedláčková Tereza-4812-7-122304
5.Motlová MonikaHeřmánková Andrea-8-612-10 1305
6.Částková EliškaSedláčková Tereza11-786 3115
7.Motlová JitkaKaplanová Miroslava-79-76-72316
8.Motlová MonikaSedláčková Tereza-410-7-2 1317
9.Motlová JitkaHeřmánková Andrea-10-8-7  0318
10.Částková EliškaKaplanová Miroslava-66-66-102319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Částková Eliška12Heřmánková Andrea30
Motlová Monika03Kaplanová Miroslava30
Motlová Jitka03Sedláčková Tereza21
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK - SvinovVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK Frýdlant n.O.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
2.liga Bílovecká 10/7, Ostrava - Svinov 721 00Rozhodčí:Henžel Michal
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:Vicherková Šárka
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:716:25376:416SK Frýdlant n.O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horná Petra
Chovancová Marie
 
 
Březinová Barbora
Kurajská Tereza
 
 
11-5-712-72301
2.Chovancová MarieChlebcová Lucie-5-6-9  0302
3.Bezděčíková LenkaBřezinová Barbora-998-6-82303
4.Horná PetraKurajská Tereza-9510-10103213
5.Bezděčíková LenkaChlebcová Lucie95-7-983223
6.Bajgerová KristýnaKurajská Tereza7-5-9-8 1324
7.Horná PetraBřezinová Barbora13-7-8-4 1325
8.Bezděčíková LenkaKurajská Tereza7117  3035
9.Horná PetraChlebcová Lucie6-7-8-6 1336
10.Bajgerová KristýnaBřezinová Barbora-11-8-9  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Chovancová Marie01Chlebcová Lucie21
Bezděčíková Lenka21Březinová Barbora30
Horná Petra12Kurajská Tereza12
Bajgerová Kristýna02   
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BVrchní
rozhodčí:
Halas Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:Bízová Lada
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
10:55Rozhodčí:Bíza Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2344:187TTC Moravská Slavia Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíčková Michaela
Zánová Martina
 
 
Koplíková Klára
Dohnálková Natálie
 
 
596  3010
2.Halasová LudmilaKoplíková Klára-4-87353220
3.Havlíčková MichaelaNovotná Eliška296  3030
4.Zánová MartinaDohnálková Natálie569  3040
5.Havlíčková MichaelaKoplíková Klára356  3050
6.Halasová LudmilaDohnálková Natálie386  3060
7.Zánová MartinaNovotná Eliška423  3070
8.Havlíčková MichaelaDohnálková Natálie483  3080
9.Zánová MartinaKoplíková Klára6410  3090
10.Halasová LudmilaNovotná Eliška4104  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Halasová Ludmila30Koplíková Klára03
Havlíčková Michaela30Novotná Eliška03
Zánová Martina30Dohnálková Natálie03
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Klub stolního tenisu Olomouc GRM SystemsVrchní
rozhodčí:
Horák Mojmír
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Vsetín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:Kadlčáková Alena
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:Glück Roman
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:19356:369nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ďuláková Kateřina
Glücková Lenka
 
 
Bezděková Gábina
Zámečníková Iveta
 
 
-9-4-10  0301
2.Velechová AdélaZámečníková Iveta-1015815 3111
3.Glücková LenkaHnátková Kateřina9-99-883221
4.Ďuláková KateřinaBezděková Gábina9-4-7-8 1322
5.Glücková LenkaZámečníková Iveta8712  3032
6.Velechová AdélaBezděková Gábina78-86 3142
7.Ďuláková KateřinaHnátková Kateřina-5-5-5  0343
8.Glücková LenkaBezděková Gábina735  3053
9.Ďuláková KateřinaZámečníková Iveta-6-9-11  0354
10.Velechová AdélaHnátková Kateřina-88-1011-52355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Velechová Adéla21Zámečníková Iveta12
Glücková Lenka30Hnátková Kateřina21
Ďuláková Kateřina03Bezděková Gábina12
Žádám o prověření oprávněnosti startu hráček Vsetína "B" Zámečníkové a Bezděkové. Podle údajů ve STISu jsou obě na čtyřech různých soupiskách, což odporuje soutěžnímu řádu.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS