Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Vsetín BVrchní
rozhodčí:
Krčmář Libor
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
velká tělocvična ZŠ Vsetín Sychrov, Mudr Fr.Sovy 97, VsetínRozhodčí:Šula Antonín
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:Hnátek Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:16384:358T.J. Sokol Vsetín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zámečníková Iveta
Bezděková Gábina
 
 
Částková Eliška
Motlová Monika
 
 
-9-911-7 1301
2.Zámečníková IvetaČástková Eliška7-8-13-11 1302
3.Vránová RadanaCyranyová Lucie976  3012
4.Bezděková GábinaMotlová Monika479  3022
5.Vránová RadanaČástková Eliška65-77 3132
6.Zámečníková IvetaMotlová Monika1054  3042
7.Bezděková GábinaCyranyová Lucie-98-8-6 1343
8.Vránová RadanaMotlová Monika12-495 3153
9.Bezděková GábinaČástková Eliška-5911-993263
10.Zámečníková IvetaCyranyová Lucie-4-1312-9 1364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zámečníková Iveta12Částková Eliška12
Vránová Radana30Cyranyová Lucie21
Bezděková Gábina21Motlová Monika03
Počet diváků: 4
Přítomen komisař p. Henžel



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Klub stolního tenisu Olomouc GRM SystemsVrchní
rozhodčí:
Horák Mojmír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:Glück Roman
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:20Rozhodčí:Kadlčáková Alena
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:620:20354:356TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlčáková Alena
Králová Lucie
 
 
Sedláčková Tereza
Heřmánková Andrea
 
 
8-8125 3110
2.Kadlčáková AlenaKaplanová Miroslava3-89-9-82311
3.Glücková LenkaHeřmánková Andrea476  3021
4.Králová LucieSedláčková Tereza-7-7-5  0322
5.Glücková LenkaKaplanová Miroslava847  3032
6.Kadlčáková AlenaSedláčková Tereza-3-575-62333
7.Králová LucieHeřmánková Andrea9-47-9-52334
8.Koberová KláraSedláčková Tereza-9-3-5  0335
9.Králová LucieKaplanová Miroslava6-18-10-112336
10.Kadlčáková AlenaHeřmánková Andrea67-85 3146

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kadlčáková Alena12Kaplanová Miroslava21
Glücková Lenka20Heřmánková Andrea12
Králová Lucie03Sedláčková Tereza30
Koberová Klára01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BVrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub JihlavaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Bízová Lada
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
14:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:4310:137TTC Moravská Slavia Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pozníková Veronika
Ulrychová Hana
 
 
Vondrová Michaela
Bartošová Hana
 
 
10103  3010
2.Ulrychová HanaVondrová Michaela689  3020
3.Šebková KristýnaWO    3030
4.Pozníková VeronikaBartošová Hana835  3040
5.Šebková KristýnaVondrová Michaela11-981 3150
6.Ulrychová HanaBartošová Hana353  3060
7.Pozníková VeronikaWO    3070
8.Šebková KristýnaBartošová HanaWO    3080
9.Pozníková VeronikaVondrová MichaelaWO    0381
10.Ulrychová HanaWO    3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ulrychová Hana20Vondrová Michaela02
Šebková Kristýna10Bartošová Hana02
Pozníková Veronika10   
WO41WO14
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:SK Frýdlant n.O.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143Rozhodčí:Rozínková Monika
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:Rozínková Daniela
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:18328:346nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zemanová Michaela
Doucková Aneta
 
 
Chlebcová Lucie
Kurajská Tereza
 
 
9-677 3110
2.Zemanová MichaelaDaňová Barbora599  3020
3.Bačinová PavlaKurajská Tereza6-6-8-4 1321
4.Doucková AnetaChlebcová Lucie-6-3-7  0322
5.Bačinová PavlaDaňová Barbora-38-9833232
6.Zemanová MichaelaChlebcová Lucie-7-4-4  0333
7.Doucková AnetaKurajská Tereza-712-161-42334
8.Bačinová PavlaChlebcová Lucie-6-10-7  0335
9.Doucková AnetaDaňová Barbora848  3045
10.Zemanová MichaelaKurajská Tereza1989  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zemanová Michaela21Daňová Barbora03
Bačinová Pavla12Kurajská Tereza21
Doucková Aneta12Chlebcová Lucie30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS