Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Rozínková Monika
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu Olomouc GRM SystemsRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143Rozhodčí:Židík Jiří
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Rozínková Daniela
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:424:16380:336SK Dobré C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zemanová Michaela
Hlávková Hana
 
 
Glücková Lenka
Ďuláková Kateřina
 
 
-8-76-7 1301
2.Hlávková HanaGlücková Romana5101  3011
3.Sazimová AdélaGlücková Lenka99-8-1063221
4.Zemanová MichaelaĎuláková Kateřina-67-7-7 1322
5.Sazimová AdélaGlücková Romana423  3032
6.Hlávková HanaĎuláková Kateřina1366  3042
7.Zemanová MichaelaGlücková Lenka-3-6410-52343
8.Sazimová AdélaĎuláková Kateřina7-8-71193253
9.Zemanová MichaelaGlücková Romana392  3063
10.Hlávková HanaGlücková Lenka-4-10106-42364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hlávková Hana21Glücková Romana03
Sazimová Adéla30Glücková Lenka21
Zemanová Michaela12Ďuláková Kateřina12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK - SvinovVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BRozhodčí:Vicherková Šárka
Hráno v místnosti
přesná adresa
2.liga Bílovecká 10/7, Ostrava - Svinov 721 00Rozhodčí:Henžel Michal
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:Chovanec Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:12384:294SK - Svinov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezděčíková Lenka
Horná Petra
 
 
Ulrychová Hana
Zánová Martina
 
 
195  3010
2.Chovancová MarieZánová Martina5-743 3120
3.Bezděčíková LenkaHalasová Ludmila375  3030
4.Horná PetraUlrychová Hana-8-10-8  0331
5.Bezděčíková LenkaZánová Martina-1411510 3141
6.Chovancová MarieUlrychová Hana-73-46113251
7.Horná PetraHalasová Ludmila4710  3061
8.Bezděčíková LenkaUlrychová Hana69-106 3171
9.Horná PetraZánová Martina2-974 3181
10.Chovancová MarieHalasová Ludmila-25-67-72382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Chovancová Marie21Zánová Martina03
Bezděčíková Lenka30Halasová Ludmila12
Horná Petra21Ulrychová Hana12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Frýdlant n.O.Vrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín DRozhodčí:Vicherková Šárka
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí 739 11Rozhodčí:Stramová Jiřina
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:Hrachová Marie
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:5239:168SK Frýdlant n.O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Somrová Gabriela
Kurajská Tereza
 
 
Dohnálková Natálie
Látalová Lucie
 
 
548  3010
2.Kurajská TerezaDohnálková Natálie393  3020
3.Stramová EliškaLátalová Lucie-7-5-9  0321
4.Somrová GabrielaWOWOWO  3031
5.Stramová EliškaDohnálková Natálie8-9-11973241
6.Kurajská TerezaWOWOWO  3051
7.Somrová GabrielaLátalová Lucie697  3061
8.Stramová EliškaWOWOWO  3071
9.Somrová GabrielaDohnálková Natálie761  3081
10.Kurajská TerezaLátalová Lucie964  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kurajská Tereza20Dohnálková Natálie03
Stramová Eliška11Látalová Lucie12
Somrová Gabriela20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub JihlavaVrchní
rozhodčí:
Vachtfeidl Petr st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:Vicherková Šárka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karolíny Světlé, Jihlava, 586 01Rozhodčí:Vondrová Michaela
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:Brom Vladan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:104:30240:360TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Píšová Adéla
Cahová Zuzana
 
 
Sedláčková Tereza
Heřmánková Andrea
 
 
-9-10-6  0301
2.Bartošová HanaHeřmánková Andrea-5-4-8  0302
3.Píšová AdélaSedláčková Martina5-6-1-7 1303
4.Cahová ZuzanaSedláčková Tereza-7-8-5  0304
5.Píšová AdélaHeřmánková Andrea-7-8-4  0305
6.Bartošová HanaSedláčková Tereza-7-5-10  0306
7.Cahová ZuzanaSedláčková Martina7-8-7-9 1307
8.Píšová AdélaSedláčková Tereza-610-6-7 1308
9.Cahová ZuzanaHeřmánková Andrea-3-6-8  0309
10.Bartošová HanaSedláčková Martina6-5-8-5 13010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bartošová Hana03Heřmánková Andrea30
Píšová Adéla03Sedláčková Martina30
Cahová Zuzana03Sedláčková Tereza30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS