Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Rozínková Monika
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Vsetín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143Rozhodčí:Židík Jiří
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:20Rozhodčí:Rozínek Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:815:24374:388T.J. Sokol Vsetín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doucková Aneta
Sazimová Adéla
 
 
Vránová Radana
Bezděková Gábina
 
 
-8-4-9  0301
2.Grimmerová DianaZámečníková Iveta-5-9-9  0302
3.Sazimová AdélaBezděková Gábina13-7-68-102303
4.Doucková AnetaVránová Radana-811-8-11 1304
5.Sazimová AdélaZámečníková Iveta9810  3014
6.Grimmerová DianaVránová Radana71-12-7-82315
7.Doucková AnetaBezděková Gábina8-8-103-92316
8.Sazimová AdélaVránová Radana-97-106-92317
9.Doucková AnetaZámečníková Iveta6610  3027
10.Grimmerová DianaBezděková Gábina-11-10-4  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Grimmerová Diana03Zámečníková Iveta12
Sazimová Adéla12Bezděková Gábina30
Doucková Aneta12Vránová Radana30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Frýdlant n.O.Vrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí 739 11Rozhodčí:Stramová Jiřina
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:Hrachová Marie
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:911:28342:389TTC Moravská Slavia Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kurajská Tereza
Daňová Barbora
 
 
Ulrychová Hana
Zánová Martina
 
 
7-67-10-92301
2.Stramová EliškaUlrychová Hana-2-5-2  0302
3.Kurajská TerezaHalasová Ludmila-11784 3112
4.Daňová BarboraZánová Martina-11-10-7  0313
5.Kurajská TerezaUlrychová Hana7-127-9-72314
6.Stramová EliškaZánová Martina-6-6-6  0315
7.Daňová BarboraHalasová Ludmila-9-7-12  0316
8.Kurajská TerezaZánová Martina1-7-10-10 1317
9.Daňová BarboraUlrychová Hana72-10-10-52318
10.Stramová EliškaHalasová Ludmila8-8-8-6 1319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Stramová Eliška03Ulrychová Hana30
Kurajská Tereza12Halasová Ludmila21
Daňová Barbora03Zánová Martina30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK - SvinovVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
2.liga Bílovecká 10/7, Ostrava - Svinov 721 00Rozhodčí:Turay Tomáš
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
14:50Rozhodčí:Chovanec Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0336:157SK - Svinov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezděčíková Lenka
Bajgerová Kristýna
 
 
Dohnálková Natálie
Látalová Lucie
 
 
5119  3010
2.Chovancová MarieDohnálková Natálie968  3020
3.Bajgerová KristýnaLátalová Lucie1185  3030
4.Bezděčíková LenkaWO    3040
5.Bajgerová KristýnaDohnálková Natálie575  3050
6.Chovancová MarieWO    3060
7.Bezděčíková LenkaLátalová Lucie996  3070
8.Bajgerová KristýnaWO    3080
9.Bezděčíková LenkaDohnálková Natálie857  3090
10.Chovancová MarieLátalová Lucie1158  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Chovancová Marie20Dohnálková Natálie03
Bajgerová Kristýna20Látalová Lucie03
Bezděčíková Lenka20   
WO30WO03
Počet diváků: 22



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub JihlavaVrchní
rozhodčí:
Vachtfeidl Petr st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karolíny Světlé, Jihlava, 586 01Rozhodčí:Vondrová Michaela
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:Brom Vladan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:811:27302:383TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Píšová Adéla
Cahová Zuzana
 
 
Částková Eliška
Motlová Monika
 
 
-10-95-9 1301
2.Bartošová HanaMotlová Monika-66-7593211
3.Píšová AdélaCyranyová Lucie911-57 3121
4.Cahová ZuzanaČástková Eliška-7-5-4  0322
5.Píšová AdélaMotlová Monika-11-85-10 1323
6.Bartošová HanaČástková Eliška-2-3-2  0324
7.Cahová ZuzanaCyranyová Lucie-6-6-3  0325
8.Píšová AdélaČástková Eliška-87-11-7 1326
9.Cahová ZuzanaMotlová Monika6-48-8-112327
10.Bartošová HanaCyranyová Lucie-2-7-8  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bartošová Hana12Motlová Monika21
Píšová Adéla12Cyranyová Lucie21
Cahová Zuzana03Částková Eliška30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS