Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Klub stolního tenisu Olomouc GRM SystemsVrchní
rozhodčí:
Horák Mojmír
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub JihlavaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:Kadlčáková Alena
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:10Rozhodčí:Ďulák Radek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:9358:270Klub stolního tenisu Olomouc GRM Systems

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Králová Lucie
Kadlčáková Alena
 
 
Růžičková Daniela
Píšová Adéla
 
 
4-8310 3110
2.Kadlčáková AlenaCahová Zuzana467  3020
3.Králová LucieRůžičková Daniela-6-4-9  0321
4.Ďuláková KateřinaPíšová Adéla485  3031
5.Králová LucieCahová Zuzana839  3041
6.Kadlčáková AlenaPíšová Adéla5118  3051
7.Ďuláková KateřinaRůžičková Daniela2-1012-11133261
8.Králová LuciePíšová Adéla6108  3071
9.Ďuláková KateřinaCahová Zuzana554  3081
10.Kadlčáková AlenaRůžičková Daniela3-5-5-14 1382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kadlčáková Alena21Cahová Zuzana03
Králová Lucie21Růžičková Daniela21
Ďuláková Kateřina30Píšová Adéla03
Utkání byl přítomen komisař pan Henžel.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:SK - SvinovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, ChrudimRozhodčí:Foltýn Lukáš
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:05Rozhodčí:Šula Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:815:27341:433SK - Svinov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláčková Martina
Heřmánková Andrea
 
 
Bezděčíková Lenka
Bajgerová Kristýna
 
 
-9-3-7  0301
2.Heřmánková AndreaChovancová Marie-35-312-92302
3.Sedláčková TerezaBajgerová Kristýna-11-10810-22303
4.Sedláčková MartinaBezděčíková Lenka-4-9-5  0304
5.Sedláčková TerezaChovancová Marie7-58-7103214
6.Heřmánková AndreaBezděčíková Lenka-2-56-10 1315
7.Sedláčková MartinaBajgerová Kristýna138-514 3125
8.Sedláčková TerezaBezděčíková Lenka-9-476-32326
9.Sedláčková MartinaChovancová Marie-9-12-6  0327
10.Heřmánková AndreaBajgerová Kristýna-3-587-22328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Heřmánková Andrea03Chovancová Marie21
Sedláčková Tereza12Bajgerová Kristýna21
Sedláčková Martina12Bezděčíková Lenka30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Kodytek Pavel
HOSTUJÍCÍ:SK Frýdlant n.O.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Kantorek Jiří
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 14:30 Začátek
utkání
14:35Konec
utkání
16:35Rozhodčí:Novák Aleš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:22363:383SK Frýdlant n.O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cyranyová Lucie
Motlová Jitka
 
 
Somrová Gabriela
Březinová Barbora
 
 
9-9-8-1 1301
2.Částková EliškaSomrová Gabriela-1010-5-11 1302
3.Motlová MonikaKurajská Tereza-6666 3112
4.Cyranyová LucieBřezinová Barbora-2695 3122
5.Motlová MonikaSomrová Gabriela-7-6-8  0323
6.Částková EliškaBřezinová Barbora-89-10993233
7.Cyranyová LucieKurajská Tereza559  3043
8.Motlová MonikaBřezinová Barbora811-9-9-92344
9.Cyranyová LucieSomrová Gabriela-8-3-8  0345
10.Částková EliškaKurajská Tereza-969-7-92346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Částková Eliška12Somrová Gabriela30
Motlová Monika12Kurajská Tereza12
Cyranyová Lucie21Březinová Barbora12
Počet diváků: 35939
heslo hostů nebylo možné uložit



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín DVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:Brhel Tomáš
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:20Rozhodčí:Brhel Richard
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:810:27302:376SK Dobré C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šíblová Sára
Látalová Lucie
 
 
Bačinová Lucie
Sazimová Adéla
 
 
6-6-7-7 1301
2.Dohnálková NatálieBačinová Lucie-6-9-5  0302
3.Šíblová SáraSazimová Adéla4-710-8113212
4.Látalová LucieGrimmerová Diana-9-10-9  0313
5.Šíblová SáraBačinová Lucie8-769 3123
6.Dohnálková NatálieGrimmerová Diana-87-5-8 1324
7.Látalová LucieSazimová Adéla-6-4-8  0325
8.Šíblová SáraGrimmerová Diana-9-10-9  0326
9.Látalová LucieBačinová Lucie79-6-5-62327
10.Dohnálková NatálieSazimová Adéla-4-7-4  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dohnálková Natálie03Bačinová Lucie21
Šíblová Sára21Sazimová Adéla21
Látalová Lucie03Grimmerová Diana30
Počet diváků: 5

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS