Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BVrchní
rozhodčí:
Halas Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu Olomouc GRM SystemsRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:Svoboda Libor
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 09:30 Začátek
utkání
09:25Konec
utkání
11:15Rozhodčí:Hrdličková Tereza
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:14341:307TTC Moravská Slavia Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pozníková Veronika
Ulrychová Hana
 
 
Glücková Lenka
Kadlčáková Alena
 
 
-59-89-82301
2.Havlíčková MichaelaKoberová Klára5-948 3111
3.Ulrychová HanaKadlčáková Alena967  3021
4.Pozníková VeronikaGlücková Lenka-10676 3131
5.Ulrychová HanaKoberová Klára396  3041
6.Havlíčková MichaelaGlücková Lenka-7-5-5  0342
7.Pozníková VeronikaKadlčáková Alena-557-4-122343
8.Ulrychová HanaGlücková Lenka969  3053
9.Pozníková VeronikaKoberová Klára946  3063
10.Havlíčková MichaelaKadlčáková Alena-6-6-9  0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Havlíčková Michaela12Koberová Klára03
Ulrychová Hana30Kadlčáková Alena21
Pozníková Veronika21Glücková Lenka12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín DVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Vsetín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:Mikulecký František
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:30Rozhodčí:Brhel Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:17346:332nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šíblová Sára
Šprtová Karolína
 
 
Vránová Radana
Bezděková Gábina
 
 
148-8-9-32301
2.Dohnálková NatálieVránová Radana-8-9-5  0302
3.Šíblová SáraZámečníková Iveta85-69 3112
4.Šprtová KarolínaBezděková Gábina-17-11-9  0313
5.Šíblová SáraVránová Radana5-12-9-8 1314
6.Látalová LucieBezděková Gábina-6-5-7  0315
7.Šprtová KarolínaZámečníková Iveta699  3025
8.Šíblová SáraBezděková Gábina687  3035
9.Šprtová KarolínaVránová Radana11-962 3145
10.Látalová LucieZámečníková Iveta946  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dohnálková Natálie01Vránová Radana21
Šíblová Sára21Zámečníková Iveta03
Šprtová Karolína21Bezděková Gábina21
Látalová Lucie11   
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Rozínková Monika
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143Rozhodčí:Rozínek Jan
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:Rozínková Daniela
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:10371:298SK Dobré C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zemanová Michaela
Doucková Aneta
 
 
Částková Eliška
Motlová Monika
 
 
-9896 3110
2.Zemanová MichaelaMotlová Monika557  3020
3.Doucková AnetaCyranyová Lucie96-125 3130
4.Grimmerová DianaČástková Eliška85-75 3140
5.Doucková AnetaMotlová Monika866  3050
6.Zemanová MichaelaČástková Eliška8-1077 3160
7.Grimmerová DianaCyranyová Lucie-10-6-7  0361
8.Doucková AnetaČástková Eliška876  3071
9.Grimmerová DianaMotlová Monika61110  3081
10.Zemanová MichaelaCyranyová Lucie-1113-8-9 1382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zemanová Michaela21Motlová Monika03
Doucková Aneta30Cyranyová Lucie21
Grimmerová Diana21Částková Eliška03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Frýdlant n.O.Vrchní
rozhodčí:
Gromnica Václav
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub JihlavaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí 739 11Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:424:17392:308SK Frýdlant n.O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kurajská Tereza
Chlebcová Lucie
 
 
Vondrová Michaela
Růžičková Daniela
 
 
910-7-273210
2.Somrová GabrielaWO    3020
3.Chlebcová LucieRůžičková Daniela8-7-104-92321
4.Kurajská TerezaVondrová Michaela9-6-14-9 1322
5.Chlebcová LucieWO    3032
6.Somrová GabrielaVondrová Michaela-8-95983242
7.Kurajská TerezaRůžičková Daniela-68-66-32343
8.Chlebcová LucieVondrová Michaela-99-5-9 1344
9.Kurajská TerezaWO    3054
10.Somrová GabrielaRůžičková Daniela6-898 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Somrová Gabriela20Růžičková Daniela21
Chlebcová Lucie02Vondrová Michaela21
Kurajská Tereza02   
WO30WO03
Počet diváků: 10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS