Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Vsetín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Pražák Zdeněk
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:10Rozhodčí:Novák Aleš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4363:229TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cyranyová Lucie
Motlová Monika
 
 
Holíková Kristýna
Krčmářová Magdaléna
 
 
114-74 3110
2.Motlová JitkaJuchelková Lucie139  3020
3.Cyranyová LucieKrčmářová Magdaléna1164  3030
4.Motlová MonikaHolíková Kristýna4-757 3140
5.Cyranyová LucieJuchelková Lucie564  3050
6.Motlová JitkaHolíková Kristýna378  3060
7.Motlová MonikaKrčmářová Magdaléna48-87 3170
8.Cyranyová LucieHolíková Kristýna-6789 3180
9.Motlová MonikaJuchelková Lucie7109  3090
10.Motlová JitkaKrčmářová Magdaléna653  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Motlová Jitka30Juchelková Lucie03
Cyranyová Lucie30Krčmářová Magdaléna03
Motlová Monika30Holíková Kristýna03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu Olomouc GRM SystemsRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, ChrudimRozhodčí:Šula Petr
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:20Rozhodčí:Sourada Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:12356:283TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juklová Kateřina
Heřmánková Andrea
 
 
Koberová Klára
Velechová Adéla
 
 
-7-9-7  0301
2.Heřmánková AndreaVelechová Adéla836  3011
3.Sedláčková TerezaGlücková Lenka4-755 3121
4.Juklová KateřinaKoberová Klára8-798 3131
5.Sedláčková TerezaVelechová Adéla5-664 3141
6.Heřmánková AndreaKoberová Klára63-8-963251
7.Juklová KateřinaGlücková Lenka-4-9-5  0352
8.Sedláčková TerezaKoberová Klára325  3062
9.Juklová KateřinaVelechová Adéla13810  3072
10.Heřmánková AndreaGlücková Lenka8-997 3182

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Heřmánková Andrea30Velechová Adéla03
Sedláčková Tereza30Glücková Lenka12
Juklová Kateřina21Koberová Klára03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub JihlavaVrchní
rozhodčí:
Teplan Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karolíny Světlé, Jihlava, 586 01Rozhodčí:Brom Vladan
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:Vondrová Michaela
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:913:27342:411TTC Moravská Slavia Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondrová Michaela
Píšová Adéla
 
 
Ulrychová Hana
Havlíčková Michaela
 
 
49-9-10-92301
2.Píšová AdélaUlrychová Hana9-10-2-4 1302
3.Cahová ZuzanaHalasová Ludmila12-4-4-5 1303
4.Vondrová MichaelaHavlíčková Michaela-84-9-8 1304
5.Cahová ZuzanaUlrychová Hana-314-3-2 1305
6.Píšová AdélaHavlíčková Michaela-7-5-8  0306
7.Vondrová MichaelaHalasová Ludmila688  3016
8.Cahová ZuzanaHavlíčková Michaela-2-6-7  0317
9.Vondrová MichaelaUlrychová Hana6-126-6-112318
10.Píšová AdélaHalasová Ludmila-1938-9-92319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Píšová Adéla03Ulrychová Hana30
Cahová Zuzana03Halasová Ludmila21
Vondrová Michaela12Havlíčková Michaela30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Frýdlant n.O.Vrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí 739 11Rozhodčí:Kubátová Hana
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:Stramová Jiřina
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:10359:279SK Frýdlant n.O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Somrová Gabriela
Kurajská Tereza
 
 
Sazimová Adéla
Šichanová Vendula
 
 
595  3010
2.Chlebcová LucieBačinová Lucie-833-673220
3.Somrová GabrielaSazimová Adéla610-63 3130
4.Kurajská TerezaŠichanová Vendula617  3040
5.Somrová GabrielaBačinová Lucie1078  3050
6.Chlebcová LucieŠichanová Vendula895  3060
7.Kurajská TerezaSazimová Adéla10-379 3170
8.Somrová GabrielaŠichanová Vendula1011  3080
9.Kurajská TerezaBačinová Lucie-8-8-2  0381
10.Chlebcová LucieSazimová Adéla-55-1112-92382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Chlebcová Lucie21Bačinová Lucie12
Somrová Gabriela30Sazimová Adéla12
Kurajská Tereza21Šichanová Vendula03
Počet diváků: 10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS