Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín DVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu Olomouc GRM SystemsRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:Brhel Vladimír
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:55Rozhodčí:Vachovcová Alena
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:17337:331nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šprtová Karolína
Šíblová Sára
 
 
Kadlčáková Alena
Glücková Lenka
 
 
1289  3010
2.Látalová LucieKoberová Klára758  3020
3.Šíblová SáraKadlčáková Alena-810-79-102321
4.Šprtová KarolínaGlücková Lenka3-7-6793231
5.Šíblová SáraKoberová Klára793  3041
6.Látalová LucieGlücková Lenka-6-7-7  0342
7.Šprtová KarolínaKadlčáková Alena-4-6-10  0343
8.Šíblová SáraGlücková Lenka-9-10-9  0344
9.Šprtová KarolínaKoberová Klára5417  3054
10.Dohnálková NatálieKadlčáková Alena-108-6-5 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Látalová Lucie11Koberová Klára03
Šíblová Sára12Kadlčáková Alena30
Šprtová Karolína21Glücková Lenka21
Dohnálková Natálie01   
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BVrchní
rozhodčí:
Halas Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Vsetín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:Ličbinský Roman
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:Hrdličková Tereza
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:23323:384T.J. Sokol Vsetín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíčková Michaela
Pozníková Veronika
 
 
Zámečníková Iveta
Bezděková Gábina
 
 
5-648 3110
2.Havlíčková MichaelaZámečníková Iveta77-57 3120
3.Pozníková VeronikaBezděková Gábina-5-101010-122321
4.Hnátková KateřinaWO    0322
5.Pozníková VeronikaZámečníková Iveta-8245 3132
6.Havlíčková MichaelaHnátková Kateřina-1268-13-72333
7.Bezděková GábinaWO    0334
8.Pozníková VeronikaHnátková Kateřina-114-9963244
9.Zámečníková IvetaWO    0345
10.Havlíčková MichaelaBezděková Gábina7-11-67-82346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Havlíčková Michaela12Zámečníková Iveta02
Pozníková Veronika21Bezděková Gábina20
   Hnátková Kateřina11
WO03WO30
Utkani pritomen delegat CAST pan Stanislav Teplan do 14:50



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Rozínková Monika
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143Rozhodčí:Rozínek Jan
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
15:50Rozhodčí:Rozínková Daniela
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:714:24314:371TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zemanová Michaela
Doucková Aneta
 
 
Sedláčková Tereza
Heřmánková Andrea
 
 
8-12-4-8 1301
2.Zemanová MichaelaHeřmánková Andrea11-7-3-6 1302
3.Doucková AnetaSedláčková Martina-14-8-3  0303
4.Grimmerová DianaSedláčková Tereza-5-5-2  0304
5.Doucková AnetaHeřmánková Andrea-51054 3114
6.Zemanová MichaelaSedláčková Tereza-5-5-8  0315
7.Grimmerová DianaSedláčková Martina-5712-6-62316
8.Doucková AnetaSedláčková Tereza-9-611-4 1317
9.Grimmerová DianaHeřmánková Andrea448  3027
10.Zemanová MichaelaSedláčková Martina-7-98613237

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zemanová Michaela12Heřmánková Andrea12
Doucková Aneta12Sedláčková Martina21
Grimmerová Diana12Sedláčková Tereza30
Přítomen byl komisař.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK - SvinovVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub JihlavaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovecká 7/10, Ostrava - SvinovRozhodčí:Kozar Petr
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:13347:246SK - Svinov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezděčíková Lenka
Bajgerová Kristýna
 
 
Vondrová Michaela
Růžičková Daniela
 
 
698  3010
2.Hranická JanaWO    3020
3.Bezděčíková LenkaRůžičková Daniela8-577 3130
4.Bajgerová KristýnaVondrová Michaela-4-4-6  0331
5.Bezděčíková LenkaWO    3041
6.Hranická JanaVondrová Michaela7-10-612-82342
7.Bajgerová KristýnaRůžičková Daniela5-736 3152
8.Bezděčíková LenkaVondrová Michaela5-119-1343262
9.Bajgerová KristýnaWO    3072
10.Hranická JanaRůžičková Daniela-6-9-2  0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hranická Jana02Růžičková Daniela12
Bezděčíková Lenka20Vondrová Michaela21
Bajgerová Kristýna11   
WO30WO03

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS