Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Klub stolního tenisu Olomouc GRM SystemsVrchní
rozhodčí:
Cankař Radek
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:Kadlčáková Alena
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:Horák Mojmír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:23346:358SKST Mart Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koberová Klára
Velechová Adéla
 
 
Šíblová Sára
Šprtová Karolína
 
 
-116-8-8 1301
2.Glücková LenkaŠprtová Karolína-9-854103211
3.Ďuláková KateřinaLátalová Lucie-8-49-3 1312
4.Velechová AdélaŠíblová Sára-9189 3122
5.Ďuláková KateřinaŠprtová Karolína-77-5-8 1323
6.Glücková LenkaŠíblová Sára6-9-7443233
7.Koberová KláraLátalová Lucie-9-9-8  0334
8.Ďuláková KateřinaŠíblová Sára-910-4-6 1335
9.Koberová KláraŠprtová Karolína-4-7-8  0336
10.Glücková LenkaLátalová Lucie569  3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Glücková Lenka30Šprtová Karolína21
Ďuláková Kateřina03Látalová Lucie21
Velechová Adéla10Šíblová Sára12
Koberová Klára02   
Počet diváků: 5
Přítomen komisař: Jiří Dospíšil



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Vsetín BVrchní
rozhodčí:
Krčmář Libor
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
velká tělocvična ZŠ Vsetín Sychrov, Mudr Fr.Sovy 97, VsetínRozhodčí:Hošťálková Marie
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:Holík Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:20326:351TTC Moravská Slavia Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krčmářová Magdaléna
Juchelková Lucie
 
 
Blatná Alena
Havlíčková Michaela
 
 
-86-89-112301
2.Juchelková LucieHavlíčková Michaela10-6-9-7 1302
3.Krčmářová MagdalénaBlatná Alena-1-5-2  0303
4.Hnátková KateřinaStejskalová Nikol425  3013
5.Krčmářová MagdalénaHavlíčková Michaela-3-4-5  0314
6.Juchelková LucieStejskalová Nikol10411  3024
7.Hnátková KateřinaBlatná Alena-488-8-82325
8.Krčmářová MagdalénaStejskalová Nikol-81085 3135
9.Hnátková KateřinaHavlíčková Michaela15-976 3145
10.Juchelková LucieBlatná Alena-7-5-10  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Juchelková Lucie12Havlíčková Michaela21
Krčmářová Magdaléna12Blatná Alena30
Hnátková Kateřina21Stejskalová Nikol03
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Lukáš
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, ChrudimRozhodčí:Šula Petr
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:15Rozhodčí:Sourada Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:716:23324:360SK Dobré C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláčková Martina
Sedláčková Tereza
 
 
Doucková Aneta
Zemanová Michaela
 
 
-135-76-92301
2.Sedláčková MartinaZemanová Michaela7-5-7-8 1302
3.Sedláčková TerezaDoucková Aneta6-474 3112
4.Laubová ŽanetaGrimmerová Diana-2-5-4  0313
5.Sedláčková TerezaZemanová Michaela-1188-6-92314
6.Sedláčková MartinaGrimmerová Diana845  3024
7.Laubová ŽanetaDoucková Aneta-4-7-3  0325
8.Sedláčková TerezaGrimmerová Diana7-865 3135
9.Laubová ŽanetaZemanová Michaela-4-5-7  0336
10.Sedláčková MartinaBačinová Pavla-76-69-72337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Sedláčková Martina12Zemanová Michaela30
Sedláčková Tereza21Doucková Aneta11
Laubová Žaneta03Grimmerová Diana12
   Bačinová Pavla10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub JihlavaVrchní
rozhodčí:
Vachtfeidl Petr st.
HOSTUJÍCÍ:SK - SvinovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karolíny Světlé, Jihlava, 586 01Rozhodčí:Vondrová Michaela
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:25Rozhodčí:Brom Vladan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:96:28252:344SK - Svinov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondrová Michaela
Píšová Adéla
 
 
Bezděčíková Lenka
Bajgerová Kristýna
 
 
-3-9-8  0301
2.Píšová AdélaChovancová Marie-7-4-7  0302
3.Cahová ZuzanaBajgerová Kristýna-1-7-3  0303
4.Vondrová MichaelaBezděčíková Lenka24-16 3113
5.Cahová ZuzanaChovancová Marie-4-8-8  0314
6.Píšová AdélaBezděčíková Lenka-4-10-7  0315
7.Vondrová MichaelaBajgerová Kristýna-87-9-8 1316
8.Cahová ZuzanaBezděčíková Lenka-3-9-5  0317
9.Vondrová MichaelaChovancová Marie-97-8-9 1318
10.Píšová AdélaBajgerová Kristýna5-5-9-13 1319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Píšová Adéla03Chovancová Marie30
Cahová Zuzana03Bajgerová Kristýna30
Vondrová Michaela12Bezděčíková Lenka21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS