Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK - SvinovVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu Olomouc GRM SystemsRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
2.liga Bílovecká 10/7, Ostrava - Svinov 721 00Rozhodčí:Henžel Michal
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:Chovanec Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8386:261SK - Svinov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horná Petra
Chovancová Marie
 
 
Ďuláková Kateřina
Glücková Lenka
 
 
-6-64593210
2.Chovancová MarieGlücková Romana632  3020
3.Horná PetraĎuláková Kateřina-7293 3130
4.Bezděčíková LenkaGlücková Lenka798  3040
5.Horná PetraGlücková Romana454  3050
6.Chovancová MarieGlücková Lenka-2116-273260
7.Bezděčíková LenkaĎuláková Kateřina56-122 3170
8.Horná PetraGlücková Lenka-10879 3180
9.Bezděčíková LenkaGlücková Romana355  3090
10.Chovancová MarieĎuláková Kateřina-9177 31100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Chovancová Marie30Glücková Romana03
Horná Petra30Ďuláková Kateřina03
Bezděčíková Lenka30Glücková Lenka03
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Frýdlant n.O.Vrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Vsetín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí 739 11Rozhodčí:Kubátová Hana
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:Stramová Jiřina
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:8347:245SK Frýdlant n.O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Somrová Gabriela
Chlebcová Lucie
 
 
Holíková Kristýna
Juchelková Lucie
 
 
764  3010
2.Stramová EliškaHolíková Kristýna6711  3020
3.Somrová GabrielaKrčmářová Magdaléna778  3030
4.Chlebcová LucieJuchelková Lucie7-788 3140
5.Somrová GabrielaHolíková Kristýna1021  3050
6.Stramová EliškaJuchelková Lucie-8-10-2  0351
7.Chlebcová LucieKrčmářová Magdaléna439  3061
8.Somrová GabrielaJuchelková Lucie-10554 3171
9.Chlebcová LucieHolíková Kristýna174  3081
10.Stramová EliškaKrčmářová Magdaléna95-9-7-52382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Stramová Eliška12Holíková Kristýna03
Somrová Gabriela30Krčmářová Magdaléna12
Chlebcová Lucie30Juchelková Lucie12
přítomnost komisaře Henžel Miroslav



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BVrchní
rozhodčí:
Laicmanová Věra
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Honek František
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:05Rozhodčí:Blatná Alena
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:9363:289TTC Moravská Slavia Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pozníková Veronika
Ulrychová Hana
 
 
Částková Eliška
Motlová Monika
 
 
7910  3010
2.Halasová LudmilaMotlová Monika-789-11-82311
3.Ulrychová HanaCyranyová Lucie374  3021
4.Pozníková VeronikaČástková Eliška-71189 3131
5.Ulrychová HanaMotlová Monika775  3041
6.Halasová LudmilaČástková Eliška-6-7-8  0342
7.Pozníková VeronikaCyranyová Lucie4410  3052
8.Ulrychová HanaČástková Eliška-8668 3162
9.Pozníková VeronikaMotlová Monika126-85 3172
10.Halasová LudmilaCyranyová Lucie869  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Halasová Ludmila12Motlová Monika12
Ulrychová Hana30Cyranyová Lucie03
Pozníková Veronika30Částková Eliška12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín DVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:Brhel Richard
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:00Rozhodčí:Brhel Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:712:24274:346TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šprtová Karolína
Látalová Lucie
 
 
Sedláčková Tereza
Sedláčková Martina
 
 
439  3010
2.Koplíková KláraHeřmánková Andrea-63-4-5 1311
3.Šprtová KarolínaSedláčková Martina11-74-993221
4.Látalová LucieSedláčková Tereza-9-5-3  0322
5.Šprtová KarolínaHeřmánková Andrea2-195 3132
6.Koplíková KláraSedláčková Tereza-2-2-6  0333
7.Látalová LucieSedláčková Martina-51111-9-92334
8.Šprtová KarolínaSedláčková Tereza-6-10-6  0335
9.Látalová LucieHeřmánková Andrea-1-8-6  0336
10.Koplíková KláraSedláčková Martina-8-4-5  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Koplíková Klára03Heřmánková Andrea21
Šprtová Karolína21Sedláčková Martina21
Látalová Lucie03Sedláčková Tereza30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS