Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ KRALUPY BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Sokol Všetaty, T.G. Masaryka 342, 27716 Všetaty - DVOJZÁPASY, na hlavní třidě naproti parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1318:42464:602TJ KRALUPY B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Franěk David
Pešl Dominik
 
 
Točík Ondřej
Schweizer Tomáš
 
 
87-4-573210
2.Kubíček David
Pokorný Antonín
 
 
Holeček Jiří
Holan Josef
 
 
-7-3-7  0311
3.Pešl DominikHoleček Jiří-4-4-1  0312
4.Kubíček DavidHolan Josef69-711 3122
5.Franěk DavidSchweizer Tomáš697  3032
6.Pokorný AntonínTočík Ondřej-13-8-7  0333
7.Kubíček DavidHoleček Jiří89-7-8-122334
8.Franěk DavidHolan Josef-8-1-5  0335
9.Pokorný AntonínSchweizer Tomáš286  3045
10.Pešl DominikTočík Ondřej-1-2-2  0346
11.Franěk DavidHoleček Jiří-8-4-8  0347
12.Pokorný AntonínHolan Josef-10-2-7  0348
13.Pešl DominikSchweizer Tomáš-16-109-10 1349
14.Kubíček DavidTočík Ondřej-9-7-6  03410
15.Pokorný AntonínHoleček Jiří-9-9-3  03411
16.Pešl DominikHolan Josef-2-5-6  03412
17.Kubíček DavidSchweizer Tomáš623  30512
18.Franěk DavidTočík Ondřej-8-3-6  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pešl Dominik04Holeček Jiří40
Kubíček David22Holan Josef31
Franěk David13Schweizer Tomáš13
Pokorný Antonín13Točík Ondřej40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Sokol Všetaty, T.G. Masaryka 342, 27716 Všetaty - DVOJZÁPASY, na hlavní třidě naproti parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:40599:665TJ Dynamo Nelahozeves A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bíba Jaroslav
Polák Karel
 
 
Brož Petr
Točík Radek
 
 
10-68-10-82301
2.Urban Milan
Primáč Vojtěch
 
 
Štipák Roman
Gecašek Marek
 
 
-88-7-7 1302
3.Primáč VojtěchTočík Radek-2-7-10  0303
4.Urban MilanBrož Petr-8-71010-12304
5.Bíba JaroslavGecašek Marek-7-9-11  0305
6.Polák KarelŠtipák Roman-7-6-2  0306
7.Urban MilanTočík Radek9-8-12-9 1307
8.Bíba JaroslavBrož Petr6810  3017
9.Polák KarelGecašek Marek994  3027
10.Primáč VojtěchŠtipák Roman1597  3037
11.Bíba JaroslavTočík Radek-8-7-5  0338
12.Polák KarelBrož Petr-74-7853248
13.Primáč VojtěchGecašek Marek-74-3-7 1349
14.Urban MilanŠtipák Roman35-88 3159
15.Polák KarelTočík Radek-9-1111-7 13510
16.Primáč VojtěchBrož Petr7-10-58-423511
17.Urban MilanGecašek Marek-9-5-6  03512
18.Bíba JaroslavŠtipák Roman-2785 31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Primáč Vojtěch13Točík Radek40
Urban Milan13Brož Petr22
Bíba Jaroslav22Gecašek Marek31
Polák Karel22Štipák Roman13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SH NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:26686:592TJ Neratovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fabián Jiří
Weisser Petr
 
 
Braunšveig Aleš
Bízek Zdeněk
 
 
1056  3010
2.Košatý Jan
Brodský Miroslav
 
 
Švesták Petr
Zelenka Petr
 
 
485  3020
3.Fabián JiříBraunšveig Aleš-6-78-2 1321
4.Weisser PetrBízek Zdeněk688  3031
5.Košatý JanŠvesták Petr9-13-123-102332
6.Brodský MiroslavZelenka Petr-6-718-10 1333
7.Weisser PetrBraunšveig Aleš-116-28-92334
8.Košatý JanBízek Zdeněk-42-8-12 1335
9.Brodský MiroslavŠvesták Petr-9898 3145
10.Fabián JiříZelenka Petr887  3055
11.Košatý JanBraunšveig Aleš35-6-793265
12.Brodský MiroslavBízek Zdeněk-10-412693275
13.Fabián JiříŠvesták Petr94-67 3185
14.Weisser PetrZelenka Petr666  3095
15.Brodský MiroslavBraunšveig Aleš-8-7-4  0396
16.Fabián JiříBízek Zdeněk10-1072 31106
17.Weisser PetrŠvesták Petr664  30116
18.Košatý JanZelenka Petr14-96 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fabián Jiří31Braunšveig Aleš31
Weisser Petr31Bízek Zdeněk13
Košatý Jan22Švesták Petr13
Brodský Miroslav22Zelenka Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice BRozhodčí:Hráči obou týmů
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala TJ NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:25665:577TJ Neratovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čubová Jana
Klouček Milan
 
 
Šimon Vladimír
Danaj Milan
 
 
135-73 3110
2.Salmon Ivan
Hampejs Tomáš
 
 
Vaněk Antonín
Papež Miloslav
 
 
9-7-911-82311
3.Čubová JanaVaněk Antonín6810  3021
4.Hampejs TomášPapež Miloslav1485  3031
5.Klouček MilanDanaj Milan746  3041
6.Salmon IvanŠimon Vladimír379  3051
7.Hampejs TomášVaněk Antonín-315-7-9 1352
8.Klouček MilanPapež Miloslav6-897 3162
9.Salmon IvanDanaj Milan5-946 3172
10.Čubová JanaŠimon Vladimír535  3082
11.Klouček MilanVaněk Antonín-7-5-1  0383
12.Salmon IvanPapež Miloslav-47-18-82384
13.Čubová JanaDanaj Milan853  3094
14.Hampejs Tomᚊimon Vladimír99-10-9532104
15.Salmon IvanVaněk Antonín-11-1010-8 13105
16.Čubová JanaPapež Miloslav336  30115
17.Hampejs TomášDanaj Milan-8-989632125
18.Klouček MilanŠimon Vladimír-6-56-4 13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čubová Jana40Vaněk Antonín31
Hampejs Tomáš31Papež Miloslav13
Klouček Milan22Danaj Milan04
Salmon Ivan22Šimon Vladimír13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní PočaplyRozhodčí:Hráči obou mužstev.
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:Hráči obou mužstev.
Datum dle rozpisu30. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:37648:680TJ Sokol Horní Počaply

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kebrle Jan
Kebrle Jakub
 
 
Vízner Pavel
Němeček Vladimír
 
 
7-9-9-7 1301
2.Točík David
Polách Vojtěch
 
 
Coufal Martin
Ježek František
 
 
-99-8783211
3.Točík DavidVízner Pavel-8-9-5  0312
4.Kebrle JanNěmeček Vladimír665  3022
5.Kebrle JakubCoufal Martin6-8-98-52323
6.Polách VojtěchJežek František109-3-783233
7.Kebrle JanVízner Pavel-9-7-7  0334
8.Kebrle JakubNěmeček Vladimír8-8-6-11 1335
9.Polách VojtěchCoufal Martin9-88-6-102336
10.Točík DavidSvárovský Luboš938  3046
11.Kebrle JakubVízner Pavel-69-212-52347
12.Polách VojtěchNěmeček Vladimír99-4-6-42348
13.Točík DavidCoufal Martin-97711 3158
14.Kebrle JanSvárovský Luboš477  3068
15.Polách VojtěchVízner Pavel-3-1-9  0369
16.Točík DavidNěmeček Vladimír-5-510-6 13610
17.Kebrle JanCoufal Martin35-105 31710
18.Kebrle JakubSvárovský Luboš13-8710 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Točík David22Vízner Pavel40
Kebrle Jan31Němeček Vladimír31
Kebrle Jakub13Coufal Martin22
Polách Vojtěch13Ježek František01
   Svárovský Luboš03
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KRALUPY AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dřínov ARozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Třebízkého 523 Kralupy nad VltavouRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu27. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34637:641nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bulíček Michael
Týc Petr
 
 
Poláková Lucie
Plocková Klára
 
 
-106-3993210
2.Procházka Stanislav
Růžička Petr
 
 
Káš Pavel
Kruml Jan
 
 
10-6-4-11 1311
3.Bulíček MichaelKruml Jan-6-2-4  0312
4.Růžička PetrKáš Pavel479  3022
5.Týc PetrPlocková Klára888  3032
6.Procházka StanislavPoláková Lucie-9-55-11 1333
7.Růžička PetrKruml Jan-5-3-5  0334
8.Týc PetrKáš Pavel565  3044
9.Procházka StanislavPlocková Klára-99611 3154
10.Bulíček MichaelPoláková Lucie1186  3064
11.Týc PetrKruml Jan-11-5-9  0365
12.Procházka StanislavKáš Pavel3-7-97-42366
13.Bulíček MichaelPlocková Klára7-9810 3176
14.Růžička PetrPoláková Lucie-787-763286
15.Procházka StanislavKruml Jan4-7-64-82387
16.Bulíček MichaelKáš Pavel1111-8-8-82388
17.Růžička PetrPlocková Klára67-89 3198
18.Týc PetrPoláková Lucie-42-8-5 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bulíček Michael22Kruml Jan40
Růžička Petr31Káš Pavel22
Týc Petr22Plocková Klára04
Procházka Stanislav13Poláková Lucie22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy