Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní PočaplyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní areál-hala stolního tenisuRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:16593:344TJ Sokol Horní Počaply

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vízner Pavel
Němeček Vladimír
 
 
Novák Aleš
Kubíček David
 
 
827  3010
2.Hančl Jaroslav
Coufal Martin
 
 

 
 
WO    3020
3.Vízner PavelNovák Aleš-6584 3130
4.Němeček VladimírKubíček David657  3040
5.Hančl JaroslavDucháčková Lucie466  3050
6.Coufal MartinWO    3060
7.Němeček VladimírNovák Aleš61-86 3170
8.Hančl JaroslavKubíček David-6-7-4  0371
9.Coufal MartinDucháčková Lucie8-859 3181
10.Vízner PavelWO    3091
11.Hančl JaroslavNovák Aleš-3-6-6  0392
12.Coufal MartinKubíček David67-46 31102
13.Vízner PavelDucháčková Lucie523  30112
14.Svárovský LubošWO    30122
15.Coufal MartinNovák Aleš10-7-67-823123
16.Vízner PavelKubíček David254  30133
17.Svárovský LubošDucháčková Lucie-38-9-6 13134
18.Hančl JaroslavWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vízner Pavel30Novák Aleš22
Němeček Vladimír20Kubíček David13
Hančl Jaroslav12Ducháčková Lucie13
Coufal Martin21   
Svárovský Luboš01   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dřínov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad Dřínov, herna stolního tenisuRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:646:25708:587TJ Sokol Dřínov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polák Jiří
Plocková Klára
 
 
Papež Miloslav
Vaněk Antonín
 
 
99-128 3110
2.Káš Pavel
Kruml Jan
 
 
Šimon Vladimír
Danaj Milan
 
 
995  3020
3.Kruml JanVaněk Antonín37-3-11-62321
4.Káš PavelPapež Miloslav710-3-11-72322
5.Polák JiříDanaj Milan82-74 3132
6.Plocková KláraŠimon Vladimír785  3042
7.Káš PavelVaněk Antonín-42-89-82343
8.Polák JiříPapež Miloslav-12-39-11 1344
9.Plocková KláraDanaj Milan-88815 3154
10.Kruml JanŠimon Vladimír-8664 3164
11.Polák JiříVaněk Antonín7-8-58-72365
12.Plocková KláraPapež Miloslav-8-99-9 1366
13.Kruml JanDanaj Milan5-953 3176
14.Káš PavelŠimon Vladimír-9451 3186
15.Plocková KláraVaněk Antonín8-957 3196
16.Kruml JanPapež Miloslav987  30106
17.Káš PavelDanaj Milan537  30116
18.Polák JiříŠimon Vladimír647  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kruml Jan31Vaněk Antonín31
Káš Pavel22Papež Miloslav31
Polák Jiří22Danaj Milan04
Plocková Klára31Šimon Vladimír04
teplota 21-23



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KRALUPY AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka ARozhodčí:hrači
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Třebízkého 523 Kralupy nad VltavouRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu15. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:41540:647Sokol Mělník - Pšovka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slapnička Karel
Růžička Petr
 
 
Braunšveig Aleš
Bízek Zdeněk
 
 
-6-2-5  0301
2.Votava Martin
Bulíček Michael
 
 
Švesták Petr
Zelenka Petr
 
 
8-7-6-8 1302
3.Slapnička KarelBraunšveig Aleš-1-6-9  0303
4.Růžička PetrBízek Zdeněk-6-7-3  0304
5.Votava MartinŠvesták Petr-91178 3114
6.Bulíček MichaelZelenka Petr12-3119 3124
7.Růžička PetrBraunšveig Aleš-48-9963234
8.Votava MartinBízek Zdeněk78-89 3144
9.Bulíček MichaelŠvesták Petr-10-57-9 1345
10.Slapnička KarelZelenka Petr-4-2-3  0346
11.Votava MartinBraunšveig Aleš-5-6-2  0347
12.Bulíček MichaelBízek Zdeněk-4-1073173257
13.Slapnička KarelŠvesták Petr-2-9-9  0358
14.Růžička PetrZelenka Petr-9898 3168
15.Bulíček MichaelBraunšveig Aleš-47-4-6 1369
16.Slapnička KarelBízek Zdeněk-6-5-7  03610
17.Růžička PetrŠvesták Petr-4-878-723611
18.Votava MartinZelenka Petr000  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Slapnička Karel04Braunšveig Aleš31
Růžička Petr22Bízek Zdeněk22
Votava Martin31Švesták Petr31
Bulíček Michael22Zelenka Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves ARozhodčí:Hráči obou družstev.
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:Hráči obou družstev.
Datum dle rozpisu30. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:Hráči obou družstev.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1523:50596:750TJ Dynamo Nelahozeves A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kloda Jiří
Kebrle Jan
 
 
Novotný Josef
Brož Petr
 
 
-6988 3110
2.Štibinger Michal
Kebrle Jakub
 
 
Štipák Roman
Motlová Michaela
 
 
811-5-6-72311
3.Kloda JiříMotlová Michaela-88-6-8 1312
4.Kebrle JanNovotný Josef-4129-873222
5.Štibinger MichalŠtipák Roman-8-710-5 1323
6.Kebrle JakubBrož Petr-710-4-5 1324
7.Kebrle JanMotlová Michaela4-5-6-8 1325
8.Štibinger MichalNovotný Josef-108-611-52326
9.Kebrle JakubŠtipák Roman-9-9-6  0327
10.Kloda JiříBrož Petr-27-8-4 1328
11.Štibinger MichalMotlová Michaela-7-911-7 1329
12.Kebrle JakubNovotný Josef-3107-7-723210
13.Kloda JiříŠtipák Roman4-79-7432310
14.Kebrle JanBrož Petr-5-7-9  03311
15.Kebrle JakubMotlová Michaela7-7-7-9 13312
16.Kloda JiříNovotný Josef-7-2-3  03313
17.Kebrle JanŠtipák Roman-119-12-12 13314
18.Štibinger MichalBrož Petr-4-4-6  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kloda Jiří13Motlová Michaela40
Kebrle Jan13Novotný Josef31
Štibinger Michal04Štipák Roman31
Kebrle Jakub04Brož Petr40
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ KRALUPY BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala TJ NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:37632:669nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čubová Jana
Klouček Milan
 
 
Holeček Jiří
Hrdlička Pavel
 
 
87-79 3110
2.Salmon Ivan
Hampejs Tomáš
 
 
Holan Josef
Schweizer Tomáš
 
 
119-104 3120
3.Čubová JanaHrdlička Pavel58-7-1183230
4.Hampejs TomášHoleček Jiří9-6-9-5 1331
5.Klouček MilanTočík Ondřej89-10-8-92332
6.Salmon IvanHolan Josef-6-758113242
7.Hampejs TomášHrdlička Pavel-8-4-8  0343
8.Klouček MilanHoleček Jiří-3-4-3  0344
9.Salmon IvanTočík Ondřej-9-87-8 1345
10.Čubová JanaHolan Josef759  3055
11.Klouček MilanHrdlička Pavel-4-2-4  0356
12.Salmon IvanHoleček Jiří8-5-8-10 1357
13.Čubová JanaTočík Ondřej-9936 3167
14.Hampejs TomášHolan Josef-9597 3177
15.Salmon IvanHrdlička Pavel-7-8-7  0378
16.Čubová JanaHoleček Jiří8-4-28103288
17.Hampejs TomášTočík Ondřej-89-99-72389
18.Klouček MilanSchweizer Tomáš775  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čubová Jana40Hrdlička Pavel31
Hampejs Tomáš13Holeček Jiří31
Klouček Milan13Točík Ondřej31
Salmon Ivan13Holan Josef03
   Schweizer Tomáš01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SH NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:24714:603TJ Neratovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Weisser Petr
Fabián Jiří
 
 
Polák Karel
Bíba Jaroslav
 
 
-10-6-6  0301
2.Košatý Jan
Němeček Jakub
 
 
Urban Milan
Chalupa Josef
 
 
779  3011
3.Fabián JiříBíba Jaroslav-126-8-7 1312
4.Weisser PetrPolák Karel910-2-1083222
5.Němeček JakubUrban Milan661  3032
6.Košatý JanChalupa Josef493  3042
7.Weisser PetrBíba Jaroslav10-1078 3152
8.Němeček JakubPolák Karel-9-119973262
9.Košatý JanUrban Milan-6768 3172
10.Fabián JiříChalupa Josef428  3082
11.Němeček JakubBíba Jaroslav6-99-883292
12.Košatý JanPolák Karel7-1069 31102
13.Fabián JiříUrban Milan5-899 31112
14.Weisser PetrChalupa Josef579  30122
15.Košatý JanBíba Jaroslav-58-610-923123
16.Fabián JiříPolák Karel46-6-8-423124
17.Weisser PetrUrban Milan9-112-13432134
18.Němeček JakubChalupa Josef589  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fabián Jiří22Bíba Jaroslav22
Weisser Petr40Polák Karel13
Němeček Jakub40Urban Milan04
Košatý Jan31Chalupa Josef04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy