Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol VsetatyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:17647:491TJ Dynamo Nelahozeves A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Točík Radek
Brož Petr
 
 
Novák Aleš
Kubíček David
 
 
41111  3010
2.Karas Jiří
Štipák Roman
 
 
Pešl Dominik
Lukeš Milan
 
 
656  3020
3.Točík RadekPešl Dominik828  3030
4.Brož PetrNovák Aleš7-8-910-82331
5.Štipák RomanKubíček David4158  3041
6.Karas JiříLukeš Milan854  3051
7.Brož PetrPešl Dominik737  3061
8.Štipák RomanNovák Aleš7-7-8-7 1362
9.Karas JiříKubíček David-65-4-8 1363
10.Točík RadekLukeš Milan563  3073
11.Štipák RomanPešl Dominik976  3083
12.Karas JiříNovák Aleš8-8-4-9 1384
13.Točík RadekKubíček David-9587 3194
14.Brož PetrLukeš Milan466  30104
15.Karas JiříPešl Dominik566  30114
16.Točík RadekNovák Aleš8-6105 31124
17.Brož PetrKubíček David9-8-116-723125
18.Štipák RomanLukeš Milan3211  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Točík Radek40Pešl Dominik04
Brož Petr22Novák Aleš31
Štipák Roman31Kubíček David22
Karas Jiří22Lukeš Milan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ KRALUPY BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 1063, MělníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:19696:469Sokol Mělník - Pšovka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Braunšveig Aleš
Bízek Zdeněk
 
 
Holeček Jiří
Holan Josef
 
 
898  3010
2.Zelenka Petr
Švesták Petr
 
 
Hrdlička Pavel
Točík Ondřej
 
 
-9-1112723220
3.Braunšveig AlešHrdlička Pavel-679-1073230
4.Bízek ZdeněkHoleček Jiří1097  3040
5.Zelenka PetrTočík Ondřej-97-3583250
6.Švesták PetrHolan Josef878  3060
7.Bízek ZdeněkHrdlička Pavel-10-7-7  0361
8.Zelenka PetrHoleček Jiří-63-9-13 1362
9.Švesták PetrTočík Ondřej96-79 3172
10.Braunšveig AlešHolan Josef859  3082
11.Zelenka PetrHrdlička Pavel383  3092
12.Švesták PetrHoleček Jiří29-124 31102
13.Braunšveig AlešTočík Ondřej-8-976532112
14.Bízek ZdeněkHolan Josef000  30122
15.Švesták PetrHrdlička Pavel000  30132
16.Braunšveig AlešHoleček Jiří000  30142
17.Bízek ZdeněkTočík Ondřej-1095-9-923143
18.Zelenka PetrHolan Josef000  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Braunšveig Aleš40Hrdlička Pavel13
Bízek Zdeněk22Holeček Jiří13
Zelenka Petr31Točík Ondřej13
Švesták Petr40Holan Josef04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 263, 277 01 Dolní Beřkovice, 200 metrů od kruhového objezdu směr nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1612:51384:670TJ Sokol Všetaty B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Primáč Vojtěch
Chalupa Josef
 
 
WO    0301
2.Danaj Milan
Papež Miloslav
 
 
Bíba Jaroslav
Urban Milan
 
 
-9-1-5  0302
3.Urban MilanWO    0303
4.Papež MiloslavBíba Jaroslav-119-10-2 1304
5.Danaj MilanChalupa Josef-1-4-2  0305
6.Šimon VladimírPrimáč Vojtěch-77-6-7 1306
7.Papež MiloslavUrban Milan116-127 3116
8.Danaj MilanBíba Jaroslav7-4-5-4 1317
9.Šimon VladimírChalupa Josef-1110-9-8 1318
10.Primáč VojtěchWO    0319
11.Danaj MilanUrban Milan-10-5-5  03110
12.Šimon VladimírBíba Jaroslav-7-58-4 13111
13.Chalupa JosefWO    03112
14.Papež MiloslavPrimáč Vojtěch-8-10-6  03113
15.Šimon VladimírUrban Milan-11-7-8  03114
16.Bíba JaroslavWO    03115
17.Papež MiloslavChalupa Josef8-8-1141032215
18.Danaj MilanPrimáč Vojtěch-9-88-8 13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Papež Miloslav22Urban Milan21
Danaj Milan04Bíba Jaroslav30
Šimon Vladimír04Chalupa Josef21
   Primáč Vojtěch30
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní PočaplyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní areál-herna stolního tenisuRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1711:51514:678TJ Neratovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němeček Vladimír
Ježek František
 
 
Weisser Petr
Fabián Jiří
 
 
6-8-10-7 1301
2.Hančl Jaroslav
Coufal Martin
 
 
Němeček Jakub
Košatý Jan
 
 
-11-6-8  0302
3.Němeček VladimírFabián Jiří449  3012
4.Svárovský LubošNěmeček Jakub-6-3-10  0313
5.Hančl JaroslavKošatý Jan-7-10-7  0314
6.Coufal MartinWeisser Petr-12-7-11  0315
7.Svárovský LubošFabián Jiří-8-8-6  0316
8.Hančl JaroslavNěmeček Jakub-11-91010-112317
9.Coufal MartinKošatý Jan-8-9-10  0318
10.Němeček VladimírWeisser Petr-71112-4-102319
11.Hančl JaroslavFabián Jiří-79-8-5 13110
12.Coufal MartinNěmeček Jakub-6-11-2  03111
13.Němeček VladimírKošatý Jan-7-9-7  03112
14.Svárovský LubošWeisser Petr-6-1-10  03113
15.Coufal MartinFabián Jiří-11-10-8  03114
16.Němeček VladimírNěmeček Jakub-7-2-6  03115
17.Svárovský LubošKošatý Jan-5-9-6  03116
18.Hančl JaroslavWeisser Petr-7-61010-423117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Němeček Vladimír13Fabián Jiří31
Svárovský Luboš04Němeček Jakub40
Hančl Jaroslav04Košatý Jan40
Coufal Martin04Weisser Petr40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dřínov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad Dřínov 38, herna stolního tenisuRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:56Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:15671:376TJ Sokol Dřínov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polák Jiří
Poláková Lucie
 
 
Salmon Ivan
Hampejs Tomáš
 
 
34-7-8-92301
2.Káš Pavel
Kruml Jan
 
 

 
 
WO    3011
3.Kruml JanHampejs Tomáš713-116 3121
4.Káš PavelSalmon Ivan7109  3031
5.Poláková LucieSauer Jan4-1189 3141
6.Pleticha RobertWO    3051
7.Káš PavelHampejs Tomáš572  3061
8.Poláková LucieSalmon Ivan5710  3071
9.Pleticha RobertSauer Jan-5-128893281
10.Kruml JanWO    3091
11.Poláková LucieHampejs Tomáš-9-588932101
12.Pleticha RobertSalmon Ivan-8-693-923102
13.Kruml JanSauer Jan000  30112
14.Káš PavelWO    30122
15.Pleticha RobertHampejs Tomáš-6-7-9  03123
16.Kruml JanSalmon Ivan6713  30133
17.Káš PavelSauer Jan000  30143
18.Poláková LucieWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kruml Jan30Hampejs Tomáš13
Káš Pavel30Salmon Ivan13
Poláková Lucie30Sauer Jan04
Pleticha Robert12   
WO50WO05
teplota z21-k23



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KRALUPY AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves BRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Třebízkého 523 Kralupy nad VltavouRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu05. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:družstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:20630:522TJ KRALUPY A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Stanislav
Slapnička Karel
 
 
Kloda Jiří
Kloda Stanislav
 
 
8-1-108-82301
2.Bulíček Michael
Votava Martin
 
 
Točík David
Polách Vojtěch
 
 
-9685 3111
3.Bulíček MichaelKloda Jiří-2374 3121
4.Slapnička KarelKloda Stanislav-7-6-3  0322
5.Procházka StanislavTočík David4-577 3132
6.Votava MartinPolách Vojtěch824  3042
7.Slapnička KarelKloda Jiří-68-7-2 1343
8.Procházka StanislavKloda Stanislav-34-91193253
9.Votava MartinTočík David775  3063
10.Bulíček MichaelPolách Vojtěch458  3073
11.Procházka StanislavKloda Jiří57-77 3183
12.Votava MartinKloda Stanislav894  3093
13.Bulíček MichaelTočík David7710  30103
14.Slapnička KarelPopová Kateřina649  30113
15.Votava MartinKloda Jiří969  30123
16.Bulíček MichaelKloda Stanislav7-88-61132133
17.Slapnička KarelTočík David-48-7-9 13134
18.Procházka StanislavPopová Kateřina254  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bulíček Michael40Kloda Jiří13
Slapnička Karel13Kloda Stanislav13
Procházka Stanislav40Točík David13
Votava Martin40Polách Vojtěch02
   Popová Kateřina02
teplota 1 :18,5 C teplota 2 : 19,5 C

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy