Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ KRALUPY ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Sokol Všetaty, T.G. Masaryka 342, 27716 Všetaty - DVOJZÁPASY, na hlavní třidě naproti parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1125:37520:588TJ KRALUPY A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ducháčková Lucie
Pešl Dominik
 
 
Votava Martin
Bulíček Michael
 
 
-11-9-1  0301
2.Kubíček David
Novák Aleš
 
 
Procházka Stanislav
Růžička Petr
 
 
494  3011
3.Novák AlešProcházka Stanislav7-983 3121
4.Kubíček DavidVotava Martin-66-21073231
5.Ducháčková LucieBulíček Michael10-4-6-8 1332
6.Pešl DominikRůžička Petr-16-5-4  0333
7.Kubíček DavidProcházka Stanislav-6-7-4  0334
8.Ducháčková LucieVotava Martin-8-6-7  0335
9.Pešl DominikBulíček Michael-5-59-3 1336
10.Novák AlešRůžička Petr859  3046
11.Ducháčková LucieProcházka Stanislav-10-3-8  0347
12.Pešl DominikVotava Martin-3-7-8  0348
13.Novák AlešBulíček Michael36-78 3158
14.Kubíček DavidRůžička Petr7-7-8-8 1359
15.Pešl DominikProcházka Stanislav-59-5-5 13510
16.Novák AlešVotava Martin369  30610
17.Kubíček DavidBulíček Michael666  30710
18.Ducháčková LucieRůžička Petr-6-9-12  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Aleš40Procházka Stanislav31
Kubíček David22Votava Martin22
Ducháčková Lucie04Bulíček Michael22
Pešl Dominik04Růžička Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dřínov ARozhodčí:Hráči obou družstev.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad Dřínov 38Rozhodčí:Hráči obou družstev.
Datum dle rozpisu14. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:Hráči obou družstev.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:43525:651TJ Sokol Dřínov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kloda Jiří
Kebrle Jan
 
 
Polák Jiří
Poláková Lucie
 
 
-9-78-6 1301
2.Točík David
Polách Vojtěch
 
 
Kruml Jan
Pleticha Robert
 
 
9-6-8-6 1302
3.Kebrle JanPolák Jiří-4-1-7  0303
4.Kloda JiříPoláková Lucie6-2-6-8 1304
5.Polách VojtěchKruml Jan-2-7-8  0305
6.Točík DavidPleticha Robert-1211-4783215
7.Kloda JiříPolák Jiří-5-11-10  0316
8.Polách VojtěchPoláková Lucie-86-4-4 1317
9.Točík DavidKruml Jan-5-7-5  0318
10.Kebrle JanPleticha Robert878  3028
11.Polách VojtěchFeriová Marie Rozálie-10748 3138
12.Točík DavidPoláková Lucie-6-9-9  0339
13.Kebrle JanKruml Jan-4-6-12  03310
14.Kloda JiříPleticha Robert8-1885 31410
15.Točík DavidFeriová Marie Rozálie493  30510
16.Kebrle JanPoláková Lucie9-3-8-7 13511
17.Kloda JiříKruml Jan-2-5-3  03512
18.Polách VojtěchPleticha Robert-6-612-13 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kebrle Jan13Polák Jiří20
Kloda Jiří13Poláková Lucie40
Polách Vojtěch13Kruml Jan40
Točík David22Pleticha Robert13
   Feriová Marie Rozálie02
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní PočaplyRozhodčí:hráči obou týmů
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala TJ NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:38554:655TJ Sokol Horní Počaply

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hampejs Tomáš
Salmon Ivan
 
 
Vízner Pavel
Němeček Vladimír
 
 
-105-217-122301
2.Kratochvíl Lukáš
Sauer Jan
 
 
Hančl Jaroslav
Ježek František
 
 
98-88 3111
3.Hampejs TomášVízner Pavel-10-3-11  0312
4.Salmon IvanNěmeček Vladimír-4-10-10  0313
5.Sauer JanHančl Jaroslav-98-89-32314
6.Kratochvíl LukášJežek František3311  3024
7.Salmon IvanVízner Pavel-7-698-42325
8.Sauer JanNěmeček Vladimír-0-0-0  0326
9.Kratochvíl LukášHančl Jaroslav48-89 3136
10.Hampejs TomášJežek František543  3046
11.Sauer JanVízner Pavel-0-0-0  0347
12.Kratochvíl LukášNěmeček Vladimír-89-3-6 1348
13.Hampejs TomášHančl Jaroslav79-8-9-112349
14.Salmon IvanJežek František1057  3059
15.Kratochvíl LukášVízner Pavel-5-5-9  03510
16.Hampejs TomášNěmeček Vladimír-6-889932610
17.Salmon IvanHančl Jaroslav59-107 31710
18.Sauer JanJežek František-0-0-0  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hampejs Tomáš22Vízner Pavel40
Salmon Ivan22Němeček Vladimír31
Sauer Jan04Hančl Jaroslav22
Kratochvíl Lukáš22Ježek František13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SH NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:24612:524TJ Neratovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němeček Jakub
Košatý Jan
 
 
Danaj Milan
Šimon Vladimír
 
 
647  3010
2.Weisser Petr
Kovařík Pavel
 
 
Papež Miloslav
Vaněk Antonín
 
 
10-7-8-10 1311
3.Košatý JanDanaj Milan453  3021
4.Weisser PetrŠimon Vladimír733  3031
5.Němeček JakubPapež Miloslav678  3041
6.Kovařík PavelVaněk Antonín-4-3-8  0342
7.Weisser PetrDanaj Milan788  3052
8.Němeček JakubŠimon Vladimír418  3062
9.Kovařík PavelPapež Miloslav-5-5-8  0363
10.Košatý JanVaněk Antonín10-8-7-8 1364
11.Němeček JakubDanaj Milan448  3074
12.Kovařík PavelŠimon Vladimír-1098-8-62375
13.Košatý JanPapež Miloslav9-82-663285
14.Weisser PetrVaněk Antonín885  3095
15.Kovařík PavelDanaj Milan12-7-4-9 1396
16.Košatý JanŠimon Vladimír748  30106
17.Weisser PetrPapež Miloslav8-393 31116
18.Němeček JakubVaněk Antonín7-810-7-923117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Košatý Jan31Danaj Milan13
Weisser Petr40Šimon Vladimír13
Němeček Jakub31Papež Miloslav13
Kovařík Pavel04Vaněk Antonín31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Sokol Všetaty, T.G. Masaryka 342, 27716 Všetaty - DVOJZÁPASY, na hlavní třidě naproti parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:44696:743Sokol Mělník - Pšovka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polák Karel
Primáč Vojtěch
 
 
Zelenka Petr
Švesták Petr
 
 
-910-79-42301
2.Urban Milan
Bíba Jaroslav
 
 
Braunšveig Aleš
Bízek Zdeněk
 
 
-9-9-8  0302
3.Primáč VojtěchBraunšveig Aleš813-11-8-52303
4.Bíba JaroslavBízek Zdeněk12-7-10483213
5.Urban MilanŠvesták Petr10-56-9-62314
6.Polák KarelZelenka Petr-94-9-8 1315
7.Bíba JaroslavBraunšveig Aleš-3-4-4  0316
8.Urban MilanBízek Zdeněk8-68-9-72317
9.Polák KarelŠvesták Petr54-9-8103227
10.Primáč VojtěchZelenka Petr10-66-7-82328
11.Chalupa JosefBraunšveig Aleš-4-8-4  0329
12.Polák KarelBízek Zdeněk-11895 3139
13.Primáč VojtěchŠvesták Petr97-76 3149
14.Bíba JaroslavZelenka Petr-4674 3159
15.Polák KarelBraunšveig Aleš4-7-8973269
16.Primáč VojtěchBízek Zdeněk-8-4-9  03610
17.Bíba JaroslavŠvesták Petr-6-12107632710
18.Chalupa JosefZelenka Petr-611-7-10 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Primáč Vojtěch13Braunšveig Aleš31
Bíba Jaroslav31Bízek Zdeněk22
Urban Milan02Švesták Petr13
Polák Karel31Zelenka Petr31
Chalupa Josef02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KRALUPY BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ TŘEBÍZSKÉHO KRALUPYRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu12. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:40548:615TJ Dynamo Nelahozeves A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdlička Pavel
Točík Ondřej
 
 
Točík Radek
Brož Petr
 
 
-8-7-9  0301
2.Holan Josef
Holeček Jiří
 
 
Gecašek Marek
Štipák Roman
 
 
985  3011
3.Holan JosefKaras Jiří-77117 3121
4.Hrdlička PavelŠtipák Roman675  3031
5.Holeček JiříGecašek Marek-49-9-12 1332
6.Točík OndřejTočík Radek-4-9-7  0333
7.Hrdlička PavelKaras Jiří-8233 3143
8.Holeček JiříŠtipák Roman697  3053
9.Točík OndřejGecašek Marek-39-13-2 1354
10.Holan JosefTočík Radek-9-3-7  0355
11.Holeček JiříKaras Jiří-7-6-8  0356
12.Točík OndřejŠtipák Roman-116-6-4 1357
13.Holan JosefGecašek Marek-7-9-7  0358
14.Hrdlička PavelTočík Radek-68-7893268
15.Točík OndřejKaras Jiří-13-7-2  0369
16.Holan JosefŠtipák Roman7-9-9-8 13610
17.Hrdlička PavelGecašek Marek-9-10-6  03611
18.Holeček JiříTočík Radek-48-6-11 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holan Josef13Karas Jiří22
Hrdlička Pavel31Štipák Roman22
Holeček Jiří13Gecašek Marek40
Točík Ondřej04Točík Radek31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy