Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SH NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:4633:373TJ Neratovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němeček Jakub
Fabián Jiří
 
 
Kubíček David
Pokorný Antonín
 
 
1098  3010
2.Brodský Miroslav
Košatý Jan
 
 
Ducháčková Lucie
Pešl Dominik
 
 
545  3020
3.Košatý JanKubíček David812-35 3130
4.Němeček JakubPokorný Antonín665  3040
5.Fabián JiříDucháčková Lucie767  3050
6.Brodský MiroslavPešl Dominik411  3060
7.Němeček JakubKubíček David5-745 3170
8.Fabián JiříPokorný Antonín-6435 3180
9.Brodský MiroslavDucháčková Lucie564  3090
10.Košatý JanPešl Dominik367  30100
11.Fabián JiříKubíček David5151  30110
12.Brodský MiroslavPokorný Antonín641  30120
13.Košatý JanDucháčková Lucie6912  30130
14.Němeček JakubPešl Dominik768  30140
15.Brodský MiroslavKubíček David578  30150
16.Košatý JanPokorný Antonín4114  30160
17.Němeček JakubDucháčková Lucie78-88 31170
18.Fabián JiříPešl Dominik876  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Košatý Jan40Kubíček David04
Němeček Jakub40Pokorný Antonín04
Fabián Jiří40Ducháčková Lucie04
Brodský Miroslav40Pešl Dominik04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty BRozhodčí:hráčí obou týmů
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala TJ NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:179:51424:631TJ Sokol Všetaty B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hampejs Tomáš
Salmon Ivan
 
 
Primáč Vojtěch
Polák Karel
 
 
-4-3-6  0301
2.Urban Jaroslav
Guth Michael
 
 
Bíba Jaroslav
Urban Milan
 
 
-8-718-62302
3.Hampejs TomášBíba Jaroslav9-5-7-5 1303
4.Salmon IvanPrimáč Vojtěch-2-3-6  0304
5.Urban JaroslavPolák Karel-9-6-3  0305
6.Guth MichaelUrban Milan-7-3-2  0306
7.Salmon IvanBíba Jaroslav-5-5-7  0307
8.Urban JaroslavPrimáč Vojtěch-7-8-7  0308
9.Guth MichaelPolák Karel-2-6-7  0309
10.Hampejs TomášUrban Milan6-6-6-7 13010
11.Klouček MilanBíba Jaroslav-9-12-9  03011
12.Guth MichaelPrimáč Vojtěch-10-67-9 13012
13.Hampejs TomášPolák Karel7-14-7-4 13013
14.Novák JiříUrban Milan-8-7-9  03014
15.Guth MichaelBíba Jaroslav-8-4-6  03015
16.Hampejs TomášPrimáč Vojtěch778  30115
17.Novák JiříPolák Karel-3-7-3  03116
18.Klouček MilanUrban Milan-10-8-7  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hampejs Tomáš13Bíba Jaroslav40
Salmon Ivan02Primáč Vojtěch31
Urban Jaroslav02Polák Karel40
Guth Michael04Urban Milan40
Klouček Milan02   
Novák Jiří02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ KRALUPY BRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:05Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:37616:643TJ KRALUPY B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kloda Jiří
Kebrle Jan
 
 
Holan Josef
Schweizer Tomáš
 
 
984  3010
2.Štibinger Michal
Polách Vojtěch
 
 
Holeček Jiří
Točík Ondřej
 
 
-11-86-20 1311
3.Kloda JiříHoleček Jiří-88-7-4 1312
4.Štibinger MichalTočík Ondřej-5-9-5  0313
5.Polách VojtěchSchweizer Tomáš259  3023
6.Kebrle JanHolan Josef-8-9-7  0324
7.Štibinger MichalHoleček Jiří-9-571253234
8.Polách VojtěchTočík Ondřej-7108-9-72335
9.Kebrle JanSchweizer Tomáš645  3045
10.Kloda JiříHolan Josef-310-9-13 1346
11.Polách VojtěchHoleček Jiří-4-7-5  0347
12.Kebrle JanTočík Ondřej811-76 3157
13.Kloda JiříSchweizer Tomáš557  3067
14.Štibinger MichalHolan Josef-4-6-6  0368
15.Kebrle JanHoleček Jiří-985-7-112369
16.Kloda JiříTočík Ondřej-10139-7-723610
17.Štibinger MichalSchweizer Tomáš3-7108 31710
18.Polách VojtěchHolan Josef-9-3-2  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kloda Jiří13Holeček Jiří31
Štibinger Michal22Točík Ondřej31
Polách Vojtěch13Schweizer Tomáš04
Kebrle Jan22Holan Josef40
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KRALUPY AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves ARozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Třebízkého 523 Kralupy nad VltavouRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu02. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1713:51472:664TJ Dynamo Nelahozeves A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babák Josef
Bulíček Michael
 
 
Točík Radek
Brož Petr
 
 
-7-8-6  0301
2.Slapnička Karel
Růžička Petr
 
 
Gecašek Marek
Vedral Pavel
 
 
7-2-6-8 1302
3.Babák JosefTočík Radek-9-5-8  0303
4.Bulíček MichaelGecašek Marek-8-8-5  0304
5.Růžička PetrBrož Petr-10-10-8  0305
6.Slapnička KarelVedral Pavel-7-713-2 1306
7.Bulíček MichaelTočík Radek9-611-7-42307
8.Růžička PetrGecašek Marek-9-6-7  0308
9.Slapnička KarelBrož Petr-2-8-7  0309
10.Babák JosefVedral Pavel847  3019
11.Růžička PetrTočík Radek-7-5-5  03110
12.Slapnička KarelGecašek Marek-8-3-10  03111
13.Babák JosefBrož Petr8-94-11-723112
14.Bulíček MichaelVedral Pavel8-112-5-823113
15.Slapnička KarelTočík Radek-6-7-6  03114
16.Babák JosefGecašek Marek-0-0-0  03115
17.Bulíček MichaelBrož Petr-3-8-9  03116
18.Růžička PetrVedral Pavel-178-7-723117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Babák Josef13Točík Radek40
Bulíček Michael04Gecašek Marek40
Růžička Petr04Brož Petr40
Slapnička Karel04Vedral Pavel31
T1 - 20C T2 - 22C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dřínov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad Dřínov 38Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:32Konec
utkání
21:31Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:38675:690nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poláková Lucie
Plocková Klára
 
 
Braunšveig Aleš
Bízek Zdeněk
 
 
8-8-9-9 1301
2.Káš Pavel
Kruml Jan
 
 
Zelenka Petr
Švesták Petr
 
 
1035  3011
3.Kruml JanBraunšveig Aleš4-13-1015-102312
4.Káš PavelBízek Zdeněk6-6-8-10 1313
5.Poláková LucieZelenka Petr-1198-793223
6.Plocková KláraŠvesták Petr-3-710-8 1324
7.Káš PavelBraunšveig Aleš-5-8-4  0325
8.Poláková LucieBízek Zdeněk-7-3-11  0326
9.Plocková KláraZelenka Petr-8-10-7  0327
10.Kruml JanŠvesták Petr488  3037
11.Poláková LucieBraunšveig Aleš99-4-993247
12.Plocková KláraBízek Zdeněk-8-8-2  0348
13.Kruml JanZelenka Petr535  3058
14.Káš PavelŠvesták Petr47-88 3168
15.Plocková KláraBraunšveig Aleš-6-76-3 1369
16.Kruml JanBízek Zdeněk-997-1163279
17.Káš PavelZelenka Petr-6-188873289
18.Poláková LucieŠvesták Petr1213-9-773299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kruml Jan31Braunšveig Aleš31
Káš Pavel22Bízek Zdeněk31
Poláková Lucie31Zelenka Petr13
Plocková Klára04Švesták Petr13
teplota: 21 -- 23,5



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní PočaplyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovni areál,hala stolního tenisuRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1516:50476:676Sokol Dolní Beřkovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hančl Jaroslav
Coufal Martin
 
 
Danaj Milan
Šimon Vladimír
 
 
88-4-5-112301
2.Němeček Vladimír
Ježek František
 
 
Vaněk Antonín
Papež Miloslav
 
 
10-8-7-4 1302
3.Petera JaroslavVaněk Antonín-3-7-4  0303
4.Svárovský LubošŠimon Vladimír-7-97-9 1304
5.Hančl JaroslavPapež Miloslav-6-5-6  0305
6.Coufal MartinDanaj Milan-57-9853215
7.Svárovský LubošVaněk Antonín-5-5-3  0316
8.Hančl JaroslavŠimon Vladimír-7788 3126
9.Coufal MartinPapež Miloslav-8-5-8  0327
10.Petera JaroslavDanaj Milan-4-8-7  0328
11.Hančl JaroslavVaněk Antonín-6-4-5  0329
12.Coufal MartinŠimon Vladimír-95-8983239
13.Petera JaroslavPapež Miloslav-2-5-5  03310
14.Svárovský LubošDanaj Milan-8-9-10  03311
15.Coufal MartinVaněk Antonín-4-2-5  03312
16.Petera JaroslavŠimon Vladimír6-613-9-123313
17.Svárovský LubošPapež Miloslav-3-3-3  03314
18.Hančl JaroslavDanaj Milan-46-8-7 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Petera Jaroslav04Vaněk Antonín40
Svárovský Luboš04Šimon Vladimír22
Hančl Jaroslav13Papež Miloslav40
Coufal Martin22Danaj Milan31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy