Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Sokol Všetaty, T.G. Masaryka 342, 27716 Všetaty - DVOJZÁPASY, na hlavní třidě naproti parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:42Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1712:52406:664Sokol Dolní Beřkovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Franěk David
Pešl Dominik
 
 
Danaj Milan
Šimon Vladimír
 
 
-5-1-8  0301
2.Pokorný Antonín
Ducháčková Lucie
 
 
Vaněk Antonín
Papež Miloslav
 
 
-3-10-7  0302
3.Pokorný AntonínPapež Miloslav8-4-8-6 1303
4.Ducháčková LucieŠimon Vladimír7-913-9-82304
5.Franěk DavidVaněk Antonín-4-3-1  0305
6.Pešl DominikDanaj Milan-7-476-32306
7.Ducháčková LuciePapež Miloslav-3-2-1  0307
8.Franěk DavidŠimon Vladimír-5-7-5  0308
9.Pešl DominikVaněk Antonín-3-2-7  0309
10.Pokorný AntonínDanaj Milan11-7-10-7 13010
11.Franěk DavidPapež Miloslav-2-2-3  03011
12.Pešl DominikŠimon Vladimír-8-3-6  03012
13.Pokorný AntonínVaněk Antonín-0-3-1  03013
14.Ducháčková LucieDanaj Milan-23-9-7 13014
15.Pešl DominikPapež Miloslav-5-3-10  03015
16.Pokorný AntonínŠimon Vladimír78-98 31115
17.Ducháčková LucieVaněk Antonín-5-7-1  03116
18.Franěk DavidDanaj Milan82-10-4-923117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pokorný Antonín13Papež Miloslav40
Ducháčková Lucie04Šimon Vladimír31
Franěk David04Vaněk Antonín40
Pešl Dominik04Danaj Milan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní PočaplyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 1063, MělníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:6655:408Sokol Mělník - Pšovka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Braunšveig Aleš
Bízek Zdeněk
 
 
Němeček Vladimír
Ježek František
 
 
296  3010
2.Zelenka Petr
Švesták Petr
 
 
Coufal Martin
Hančl Jaroslav
 
 
947  3020
3.Braunšveig AlešNěmeček Vladimír-1235-883230
4.Bízek ZdeněkHančl Jaroslav786  3040
5.Zelenka PetrCoufal Martin7-6-51063250
6.Švesták PetrJežek František465  3060
7.Bízek ZdeněkPetera Jaroslav871  3070
8.Zelenka PetrHančl Jaroslav10711  3080
9.Švesták PetrCoufal Martin135-88 3190
10.Braunšveig AlešJežek František467  30100
11.Zelenka PetrPetera Jaroslav783  30110
12.Švesták PetrHančl Jaroslav569  30120
13.Braunšveig AlešCoufal Martin155  30130
14.Bízek ZdeněkJežek František3211  30140
15.Švesták PetrPetera Jaroslav522  30150
16.Braunšveig AlešHančl Jaroslav269  30160
17.Bízek ZdeněkCoufal Martin986  30170
18.Zelenka PetrJežek František-118106 31180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Braunšveig Aleš40Němeček Vladimír01
Bízek Zdeněk40Hančl Jaroslav04
Zelenka Petr40Coufal Martin04
Švesták Petr40Ježek František04
   Petera Jaroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dřínov ARozhodčí:Hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:35643:633nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gecašek Marek
Točík Radek
 
 
Polák Jiří
Poláková Lucie
 
 
-2741 3110
2.Novotný Josef
Štipák Roman
 
 
Káš Pavel
Kruml Jan
 
 
-9-10-9  0311
3.Gecašek MarekKruml Jan-36-9-8 1312
4.Točík RadekKáš Pavel993  3022
5.Štipák RomanPlocková Klára-985-7-92323
6.Novotný JosefPoláková Lucie10-613-893233
7.Točík RadekKruml Jan4-6-9643243
8.Štipák RomanKáš Pavel-5-9-7  0344
9.Novotný JosefPlocková Klára-6-7512-92345
10.Gecašek MarekPoláková Lucie-7-11-9  0346
11.Štipák RomanKruml Jan-8-39-6 1347
12.Novotný JosefKáš Pavel-8885 3157
13.Gecašek MarekPlocková Klára9-6-8-6 1358
14.Točík RadekPoláková Lucie-115117 3168
15.Novotný JosefKruml Jan-8-5-7  0369
16.Gecašek MarekKáš Pavel4910  3079
17.Točík RadekPlocková Klára10-745 3189
18.Štipák RomanPoláková Lucie987  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gecašek Marek13Kruml Jan31
Točík Radek40Káš Pavel13
Štipák Roman13Plocková Klára31
Novotný Josef22Poláková Lucie13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KRALUPY BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ KRALUPY ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ TŘEBÍZSKÉHO KRALUPYRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu09. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:28692:602TJ KRALUPY B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tkačuk Roman
Hrdlička Pavel
 
 
Babák Josef
Slapnička Karel
 
 
-79106 3110
2.Holan Josef
Točík Ondřej
 
 
Bulíček Michael
Týc Petr
 
 
-118-10-5 1311
3.Tkačuk RomanBabák Josef-9-98793221
4.Točík OndřejSlapnička Karel8-9515 3131
5.Holan JosefTýc Petr8-58-883241
6.Hrdlička PavelBulíček Michael8-5-9-7 1342
7.Točík OndřejBabák Josef7-7-7-9 1343
8.Holan JosefSlapnička Karel133  3053
9.Hrdlička PavelTýc Petr-10-8-9  0354
10.Tkačuk RomanBulíček Michael687  3064
11.Holan JosefBabák Josef-7-95-5 1365
12.Hrdlička PavelSlapnička Karel95-98 3175
13.Tkačuk RomanTýc Petr5-99-10103285
14.Točík OndřejBulíček Michael497  3095
15.Hrdlička PavelBabák Josef1473  30105
16.Tkačuk RomanSlapnička Karel262  30115
17.Točík OndřejTýc Petr-8967 31125
18.Holan JosefBulíček Michael-673-6-423126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tkačuk Roman40Babák Josef22
Točík Ondřej31Slapnička Karel04
Holan Josef22Týc Petr13
Hrdlička Pavel22Bulíček Michael22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Sokol Všetaty, T.G. Masaryka 342, 27716 Všetaty - DVOJZÁPASY, na hlavní třidě naproti parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:13710:512TJ Sokol Všetaty B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urban Milan
Chalupa Josef
 
 
Kebrle Jan
Kebrle Jakub
 
 
9-899 3110
2.Primáč Vojtěch
Polák Karel
 
 
Kloda Jiří
Polách Vojtěch
 
 
6-937 3120
3.Bíba JaroslavKebrle Jakub757  3030
4.Chalupa JosefKebrle Jan-128-710-102331
5.Polák KarelKloda Jiří7914  3041
6.Primáč VojtěchPolách Vojtěch666  3051
7.Chalupa JosefKebrle Jakub47-102 3161
8.Polák KarelKebrle Jan-68-8943271
9.Primáč VojtěchKloda Jiří899  3081
10.Bíba JaroslavPolách Vojtěch2-1052 3191
11.Polák KarelKebrle Jakub511-106 31101
12.Urban MilanKebrle Jan5-1099 31111
13.Bíba JaroslavKloda Jiří-81097 31121
14.Chalupa JosefPolách Vojtěch345  30131
15.Urban MilanKebrle Jakub79-108 31141
16.Bíba JaroslavKebrle Jan566  30151
17.Chalupa JosefKloda Jiří877  30161
18.Polák KarelPolách Vojtěch755  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bíba Jaroslav40Kebrle Jakub04
Chalupa Josef31Kebrle Jan13
Polák Karel40Kloda Jiří04
Primáč Vojtěch20Polách Vojtěch04
Urban Milan20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SH NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:540:18576:459TJ Neratovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košatý Jan
Němeček Jakub
 
 
Urban Jaroslav
Guth Michael
 
 
675  3010
2.Weisser Petr
Kovařík Pavel
 
 
Čubová Jana
Klouček Milan
 
 
-11-116-11 1311
3.Weisser PetrČubová Jana4-514-8163221
4.Němeček JakubSalmon Ivan457  3031
5.Košatý JanGuth Michael5-859 3141
6.Kovařík PavelKlouček Milan-5-5-5  0342
7.Němeček JakubČubová Jana553  3052
8.Košatý JanSalmon Ivan777  3062
9.Kovařík PavelGuth Michael-6-8-6  0363
10.Weisser PetrKlouček Milan888  3073
11.Košatý JanČubová Jana455  3083
12.Kovařík PavelSalmon Ivan-6-5-3  0384
13.Weisser PetrHampejs Tomáš887  3094
14.Němeček JakubUrban Jaroslav356  30104
15.Kovařík PavelČubová Jana-6-8-7  03105
16.Weisser PetrSalmon Ivan995  30115
17.Němeček JakubHampejs Tomáš314  30125
18.Košatý JanUrban Jaroslav679  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Weisser Petr40Čubová Jana13
Němeček Jakub40Salmon Ivan13
Košatý Jan40Guth Michael11
Kovařík Pavel04Klouček Milan11
   Hampejs Tomáš02
   Urban Jaroslav02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy