Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty CRozhodčí:Hráči obou týmů
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala TJ NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:12637:408TJ Neratovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanák Jan
Salmon Ivan
 
 
Kubíček David
Pokorný Antonín
 
 
-9-7-9  0301
2.Čubová Jana
Klouček Milan
 
 
Franěk David
Pešl Dominik
 
 
522  3011
3.Čubová JanaFraněk David762  3021
4.Hanák JanPokorný Antonín266  3031
5.Klouček MilanKubíček David987  3041
6.Salmon IvanPešl Dominik723  3051
7.Hanák JanFraněk David854  3061
8.Klouček MilanPokorný Antonín9-6-78103271
9.Salmon IvanKubíček David-8877 3181
10.Čubová JanaPešl Dominik885  3091
11.Hampejs TomášFraněk David489  30101
12.Salmon IvanPokorný Antonín-7-104-12 13102
13.Čubová JanaKubíček David84-85 31112
14.Hanák JanPešl Dominik223  30122
15.Salmon IvanFraněk David-7474 31132
16.Čubová JanaPokorný Antonín887  30142
17.Hanák JanKubíček David-6111 31152
18.Hampejs TomášPešl Dominik6105  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čubová Jana40Franěk David04
Hanák Jan40Pokorný Antonín13
Klouček Milan20Kubíček David04
Salmon Ivan31Pešl Dominik04
Hampejs Tomáš20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice DRozhodčí:Hráči obou družstev.
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:Hráči obou družstev.
Datum dle rozpisu19. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:05Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1618:48530:680TJ Neratovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kebrle Jan
Kloda Jiří
 
 
Fabián Jiří
Weisser Petr
 
 
59-9-14-92301
2.Eliáš Jakub
Točík David
 
 
Němeček Jakub
Brodský Miroslav
 
 
-78-9-7 1302
3.Kebrle JanFabián Jiří-5-6-10  0303
4.Kloda JiříWeisser Petr-71011-7-72304
5.Kebrle JakubNěmeček Jakub-6-7-5  0305
6.Točík DavidBrodský Miroslav-1-9-7  0306
7.Kloda JiříFabián Jiří-7-6-7  0307
8.Kebrle JakubWeisser Petr-11-8-8  0308
9.Točík DavidNěmeček Jakub-7-93-7 1309
10.Kebrle JanBrodský Miroslav7-5-7-9 13010
11.Kebrle JakubFabián Jiří-68-7-6 13011
12.Točík DavidWeisser Petr888  30111
13.Kebrle JanNěmeček Jakub6-7-6-8 13112
14.Kloda JiříBrodský Miroslav-29-311-923113
15.Točík DavidFabián Jiří-5-5-5  03114
16.Kebrle JanWeisser Petr888  30214
17.Kloda JiříNěmeček Jakub9-7-3-9 13215
18.Kebrle JakubBrodský Miroslav-2-8-6  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kebrle Jan13Fabián Jiří40
Kloda Jiří04Weisser Petr22
Kebrle Jakub04Němeček Jakub40
Točík David13Brodský Miroslav40
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KRALUPY AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty BRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Třebízkého 523 Kralupy nad VltavouRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu16. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1423:47589:699TJ Sokol Všetaty B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babák Josef
Růžička Petr
 
 
Primáč Vojtěch
Polák Karel
 
 
6109  3010
2.Bulíček Michael
Týc Petr
 
 
Chalupa Josef
Bíba Jaroslav
 
 
-8-109973220
3.Procházka StanislavPolák Karel-5-10-8  0321
4.Bulíček MichaelPrimáč Vojtěch610-57 3131
5.Týc PetrBíba Jaroslav-10-96-5 1332
6.Růžička PetrChalupa Josef10-7-67-92333
7.Bulíček MichaelPolák Karel-11-562-82334
8.Týc PetrPrimáč Vojtěch-7-710-9 1335
9.Růžička PetrBíba Jaroslav-5-6-10  0336
10.Procházka StanislavChalupa Josef-6-3-7  0337
11.Týc PetrPolák Karel-66-810-72338
12.Růžička PetrPrimáč Vojtěch-9-5-10  0339
13.Procházka StanislavBíba Jaroslav-6-8-6  03310
14.Bulíček MichaelChalupa Josef-8-5-2  03311
15.Růžička PetrPolák Karel84-8-9-923312
16.Procházka StanislavPrimáč Vojtěch9-6-5-6 13313
17.Bulíček MichaelBíba Jaroslav-7-3-6  03314
18.Týc PetrChalupa Josef107-8-7732414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Procházka Stanislav04Polák Karel40
Bulíček Michael13Primáč Vojtěch31
Týc Petr13Bíba Jaroslav40
Růžička Petr04Chalupa Josef31
T1 : 20 C T2 : 22 C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dřínov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ KRALUPY BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad Dřínov 38Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:31Konec
utkání
21:03Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:32606:597nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poláková Lucie
Plocková Klára
 
 
Točík Ondřej
Bagal Zdeněk ml.
 
 
887  3010
2.Káš Pavel
Kruml Jan
 
 
Holan Josef
Holeček Jiří
 
 
810-9-7-52311
3.Kruml JanHoleček Jiří-89-7-6 1312
4.Káš PavelHolan Josef-4-7-10  0313
5.Poláková LucieBagal Zdeněk ml.685  3023
6.Plocková KláraTočík Ondřej65-6-5103233
7.Káš PavelHoleček Jiří-6-7-6  0334
8.Poláková LucieHolan Josef-584-6-102335
9.Plocková KláraBagal Zdeněk ml.65-97 3145
10.Kruml JanTočík Ondřej465  3055
11.Poláková LucieHoleček Jiří8-10-5-2 1356
12.Plocková KláraHolan Josef-610-7843266
13.Kruml JanBagal Zdeněk ml.797  3076
14.Káš PavelTočík Ondřej-9-6-6  0377
15.Plocková KláraHoleček Jiří1244  3087
16.Kruml JanHolan Josef8-46-5-62388
17.Káš PavelBagal Zdeněk ml.-9-8-9  0389
18.Poláková LucieTočík Ondřej794  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kruml Jan22Holeček Jiří31
Káš Pavel04Holan Josef31
Poláková Lucie22Bagal Zdeněk ml.13
Plocková Klára40Točík Ondřej13
teplota z:21-k:23



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní PočaplyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní areál-hala stolního tenisuRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1424:46567:695TJ Dynamo Nelahozeves A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němeček Vladimír
Ježek František
 
 
Gecašek Marek
Točík Radek
 
 
99-10-763210
2.Coufal Martin
Hančl Jaroslav
 
 
Motlová Michaela
Karas Jiří
 
 
-10-65-12 1311
3.Němeček VladimírGecašek Marek-5568 3121
4.Svárovský LubošTočík Radek-8-1-10  0322
5.Hančl JaroslavKaras Jiří-97-7-9 1323
6.Coufal MartinMotlová Michaela-3-7-8  0324
7.Svárovský LubošGecašek Marek-4-4-1  0325
8.Hančl JaroslavTočík Radek-9-592-62326
9.Coufal MartinKaras Jiří-6910-8-52327
10.Němeček VladimírMotlová Michaela-910107 3137
11.Hančl JaroslavGecašek Marek-15-5-7  0338
12.Coufal MartinTočík Radek-8-79-8 1339
13.Němeček VladimírKaras Jiří464  3049
14.Svárovský LubošMotlová Michaela6-3-6-2 13410
15.Coufal MartinGecašek Marek9-7-58-923411
16.Petera JaroslavTočík Radek-3-6-4  03412
17.Svárovský LubošKaras Jiří-89-3-7 13413
18.Hančl JaroslavMotlová Michaela-10-39-5 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Němeček Vladimír30Gecašek Marek31
Svárovský Luboš04Točík Radek40
Hančl Jaroslav04Karas Jiří31
Coufal Martin04Motlová Michaela31
Petera Jaroslav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 263, 277 01 Dolní Beřkovice, 200 metrů od kruhového objezdu směr nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1519:46534:636Sokol Mělník - Pšovka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Danaj Milan
Šimon Vladimír
 
 
Zelenka Petr
Švesták Petr
 
 
-7-9-6  0301
2.Papež Miloslav
Vaněk Antonín
 
 
Bízek Zdeněk
Braunšveig Aleš
 
 
-4-6-8  0302
3.Šimon VladimírBraunšveig Aleš-5-4-10  0303
4.Danaj MilanBízek Zdeněk-7-8-10  0304
5.Vaněk AntonínZelenka Petr955  3014
6.Papež MiloslavŠvesták Petr-9-97-6 1315
7.Danaj MilanBraunšveig Aleš-7-5-7  0316
8.Vaněk AntonínBízek Zdeněk-8-8-15  0317
9.Papež MiloslavZelenka Petr71-5-11-82318
10.Šimon VladimírŠvesták Petr-6-66-9 1319
11.Vaněk AntonínBraunšveig Aleš6-8-7-5 13110
12.Papež MiloslavBízek Zdeněk86-69 31210
13.Šimon VladimírZelenka Petr-10-9-2  03211
14.Danaj MilanŠvesták Petr-4-3-5  03212
15.Papež MiloslavBraunšveig Aleš7-5-6-9 13213
16.Šimon VladimírBízek Zdeněk59-5-6-1023214
17.Danaj MilanZelenka Petr-5-889-923215
18.Vaněk AntonínŠvesták Petr182  30315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šimon Vladimír04Braunšveig Aleš40
Danaj Milan04Bízek Zdeněk31
Vaněk Antonín22Zelenka Petr31
Papež Miloslav13Švesták Petr31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy