Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Sokol Všetaty, T.G. Masaryka 342, 27716 Všetaty - DVOJZÁPASY, na hlavní třidě naproti parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:185:54379:649Sokol Mělník - Pšovka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ducháčková Lucie
Pešl Dominik
 
 
Braunšveig Aleš
Bízek Zdeněk
 
 
-5-4-5  0301
2.Kubíček David
Pokorný Antonín
 
 
Švesták Petr
Zelenka Petr
 
 
-7-6-12  0302
3.Kubíček DavidBraunšveig Aleš-10-11-5  0303
4.Pešl DominikBízek Zdeněk-5-2-4  0304
5.Ducháčková LucieŠvesták Petr-1-2-2  0305
6.Pokorný AntonínZelenka Petr-6-7-6  0306
7.Pešl DominikBraunšveig Aleš-1-4-6  0307
8.Ducháčková LucieBízek Zdeněk-8-7-11  0308
9.Pokorný AntonínŠvesták Petr8-3-7-8 1309
10.Kubíček DavidZelenka Petr-9-3-6  03010
11.Ducháčková LucieBraunšveig Aleš-6-5-6  03011
12.Pokorný AntonínBízek Zdeněk-5-5-3  03012
13.Kubíček DavidŠvesták Petr-58-89-723013
14.Pešl DominikZelenka Petr-6-7-10  03014
15.Pokorný AntonínBraunšveig Aleš-810-3-8 13015
16.Kubíček DavidBízek Zdeněk-7-10-7  03016
17.Pešl DominikŠvesták Petr-7-3-4  03017
18.Ducháčková LucieZelenka Petr-710-6-6 13018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kubíček David04Braunšveig Aleš40
Pešl Dominik04Bízek Zdeněk40
Ducháčková Lucie04Švesták Petr40
Pokorný Antonín04Zelenka Petr40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:34634:603nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motlová Michaela
Gecašek Marek
 
 
Šimon Vladimír
Danaj Milan
 
 
847  3010
2.Novotný Josef
Vedral Pavel
 
 
Vaněk Antonín
Papež Miloslav
 
 
-2-11-5  0311
3.Vedral PavelPapež Miloslav-5-58-5 1312
4.Motlová MichaelaŠimon Vladimír-5311-863222
5.Novotný JosefVaněk Antonín-85-96-82323
6.Gecašek MarekDanaj Milan285  3033
7.Motlová MichaelaPapež Miloslav-74-7-7 1334
8.Novotný JosefŠimon Vladimír-81283 3144
9.Gecašek MarekVaněk Antonín-6-9-9  0345
10.Vedral PavelDanaj Milan119-102 3155
11.Novotný JosefPapež Miloslav-10-8-4  0356
12.Gecašek MarekŠimon Vladimír8-953 3166
13.Vedral PavelVaněk Antonín-7-68-5 1367
14.Motlová MichaelaDanaj Milan1466  3077
15.Gecašek MarekPapež Miloslav-8-11-8  0378
16.Vedral PavelŠimon Vladimír1464  3088
17.Motlová MichaelaVaněk Antonín4-11-9-9 1389
18.Novotný JosefDanaj Milan-810-6833299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vedral Pavel22Papež Miloslav40
Motlová Michaela22Šimon Vladimír04
Novotný Josef22Vaněk Antonín40
Gecašek Marek22Danaj Milan04
Teplota na začátku utkání: 18°C Teplota na konci utkání: 19°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KRALUPY BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní PočaplyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ TŘEBÍZSKÉHO KRALUPYRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu23. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:20596:499TJ KRALUPY B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schweizer Tomáš
Holan Josef
 
 
Němeček Vladimír
Ježek František
 
 
-4-48-7 1301
2.Hrdlička Pavel
Holeček Jiří
 
 
Hančl Jaroslav
Coufal Martin
 
 
-118-14753211
3.Schweizer TomášNěmeček Vladimír-5-5-8  0312
4.Holan JosefHančl Jaroslav672  3022
5.Holeček JiříCoufal Martin975  3032
6.Hrdlička PavelJežek František582  3042
7.Holan JosefNěmeček Vladimír6-265 3152
8.Holeček JiříHančl Jaroslav3511  3062
9.Hrdlička PavelCoufal Martin7117  3072
10.Schweizer TomášJežek František9-2-5-7 1373
11.Holeček JiříNěmeček Vladimír1066  3083
12.Hrdlička PavelHančl Jaroslav687  3093
13.Schweizer TomášCoufal Martin-2-36-2 1394
14.Holan JosefPetera Jaroslav444  30104
15.Hrdlička PavelNěmeček Vladimír5-7-831232114
16.Schweizer TomášHančl Jaroslav11-7-5-5 13115
17.Holan JosefCoufal Martin667  30125
18.Holeček JiříPetera Jaroslav453  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Schweizer Tomáš04Němeček Vladimír13
Holan Josef40Hančl Jaroslav13
Holeček Jiří40Coufal Martin13
Hrdlička Pavel40Ježek František11
   Petera Jaroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dřínov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Sokol Všetaty, T.G. Masaryka 342, 27716 Všetaty - DVOJZÁPASY, na hlavní třidě naproti parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:29696:634TJ Sokol Všetaty B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polák Karel
Primáč Vojtěch
 
 
Polák Jiří
Poláková Lucie
 
 
-11-88943210
2.Urban Milan
Chalupa Josef
 
 
Káš Pavel
Kruml Jan
 
 
9-956 3120
3.Chalupa JosefPolák Jiří6104  3030
4.Bíba JaroslavKáš Pavel988  3040
5.Polák KarelKruml Jan-6-108-7 1341
6.Primáč VojtěchPoláková Lucie89-7-9-132342
7.Bíba JaroslavPolák Jiří65-611 3152
8.Polák KarelKáš Pavel-106-99103262
9.Primáč VojtěchKruml Jan12-8-7-6 1363
10.Chalupa JosefPoláková Lucie-9-3-5  0364
11.Polák KarelPolák Jiří849  3074
12.Primáč VojtěchKáš Pavel-8-889-102375
13.Chalupa JosefKruml Jan-6-8-6  0376
14.Bíba JaroslavPoláková Lucie-64-9773286
15.Primáč VojtěchPolák Jiří6-9-7893296
16.Chalupa JosefKáš Pavel746  30106
17.Bíba JaroslavKruml Jan838  30116
18.Polák KarelPoláková Lucie9-775 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chalupa Josef22Polák Jiří04
Bíba Jaroslav40Káš Pavel13
Polák Karel31Kruml Jan31
Primáč Vojtěch13Poláková Lucie22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ KRALUPY ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SH NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:13706:493TJ Neratovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němeček Jakub
Košatý Jan
 
 
Slapnička Karel
Procházka Stanislav
 
 
855  3010
2.Weisser Petr
Brodský Miroslav
 
 
Týc Petr
Růžička Petr
 
 
10-965 3120
3.Weisser PetrSlapnička Karel644  3030
4.Němeček JakubRůžička Petr5-757 3140
5.Brodský MiroslavTýc Petr10-9-9323250
6.Košatý JanProcházka Stanislav6516  3060
7.Němeček JakubSlapnička Karel-6545 3170
8.Brodský MiroslavRůžička Petr79-27 3180
9.Košatý JanTýc Petr-59212 3190
10.Weisser PetrProcházka Stanislav-6883 31100
11.Brodský MiroslavSlapnička Karel-964-9432110
12.Košatý JanRůžička Petr10-689 31120
13.Weisser PetrTýc Petr44-83 31130
14.Němeček JakubProcházka Stanislav968  30140
15.Košatý JanSlapnička Karel756  30150
16.Weisser PetrRůžička Petr7126  30160
17.Němeček JakubTýc Petr755  30170
18.Brodský MiroslavProcházka Stanislav-11778 31180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Weisser Petr40Slapnička Karel04
Němeček Jakub40Růžička Petr04
Brodský Miroslav40Týc Petr04
Košatý Jan40Procházka Stanislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves BRozhodčí:Hráči obou týmů
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala TJ NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:25739:621TJ Neratovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čubová Jana
Klouček Milan
 
 
Polách Vojtěch
Kloda Jiří
 
 
45-11-783210
2.Hanák Jan
Hampejs Tomáš
 
 
Kebrle Jan
Kebrle Jakub
 
 
107-713 3120
3.Čubová JanaKebrle Jakub648  3030
4.Hanák JanKebrle Jan5-114-9123240
5.Hampejs TomášKloda Jiří-10-999-122341
6.Klouček MilanPolách Vojtěch1227  3051
7.Hanák JanKebrle Jakub-978-5-62352
8.Hampejs TomášKebrle Jan-78109 3162
9.Klouček MilanKloda Jiří785  3072
10.Čubová JanaPolách Vojtěch6-583 3182
11.Hampejs TomášKebrle Jakub-67-9573292
12.Klouček MilanKebrle Jan-97-98932102
13.Novák JiříKloda Jiří-876-2-823103
14.Hanák JanPolách Vojtěch565  30113
15.Klouček MilanKebrle Jakub5-97-12532123
16.Novák JiříKebrle Jan-6-7-6  03124
17.Hanák JanKloda Jiří995  30134
18.Hampejs TomášPolách Vojtěch586  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čubová Jana20Kebrle Jakub13
Hanák Jan31Kebrle Jan13
Hampejs Tomáš31Kloda Jiří22
Klouček Milan40Polách Vojtěch04
Novák Jiří02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy