Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty CRozhodčí:Hráči obou družstev.
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:Hráči obou družstev.
Datum dle rozpisu09. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:17665:483TJ Dynamo Nelahozeves B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Točík David
Kebrle Jakub
 
 
Kubíček David
Pokorný Antonín
 
 
88-5-7-82301
2.Kloda Jiří
Kebrle Jan
 
 
Ducháčková Lucie
Pešl Dominik
 
 
558  3011
3.Kloda JiříKubíček David-812-9-8 1312
4.Kebrle JanPokorný Antonín2511  3022
5.Točík DavidDucháčková Lucie466  3032
6.Kebrle JakubPešl Dominik585  3042
7.Kebrle JanKubíček David5-56-7-112343
8.Točík DavidPokorný Antonín2-78-8103253
9.Kebrle JakubDucháčková Lucie124-410 3163
10.Kloda JiříPešl Dominik436  3073
11.Točík DavidKubíček David9-7-7-9 1374
12.Kebrle JakubPokorný Antonín745  3084
13.Kloda JiříDucháčková Lucie542  3094
14.Kebrle JanPešl Dominik675  30104
15.Kebrle JakubKubíček David3-989 31114
16.Kloda JiříPokorný Antonín718  30124
17.Kebrle JanDucháčková Lucie465  30134
18.Točík DavidPešl Dominik8-876 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kloda Jiří31Kubíček David31
Kebrle Jan31Pokorný Antonín04
Točík David31Ducháčková Lucie04
Kebrle Jakub40Pešl Dominik04
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KRALUPY AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice ERozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Třebízkého 523 Kralupy nad VltavouRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu06. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:27631:555TJ KRALUPY A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bulíček Michael
Týc Petr
 
 
Salmon Ivan
Čubová Jana
 
 
8-10611 3110
2.Procházka Stanislav
Růžička Petr
 
 
Hampejs Tomáš
Sauer Jan
 
 
394  3020
3.Bulíček MichaelČubová Jana-98-6-6 1321
4.Procházka StanislavSalmon Ivan-68-9-8 1322
5.Týc PetrHampejs Tomáš-542-1383232
6.Růžička PetrSauer Jan239  3042
7.Procházka StanislavČubová Jana-3-6-9  0343
8.Týc PetrSalmon Ivan-89-9-8 1344
9.Růžička PetrHampejs Tomáš-8-56423254
10.Bulíček MichaelSauer Jan586  3064
11.Týc PetrČubová Jana-6-59-6 1365
12.Růžička PetrSalmon Ivan769  3075
13.Bulíček MichaelHampejs Tomáš741  3085
14.Procházka StanislavSauer Jan7109  3095
15.Růžička PetrČubová Jana-48-6-8 1396
16.Bulíček MichaelSalmon Ivan6-8109 31106
17.Procházka StanislavHampejs Tomáš-9-118-7 13107
18.Týc PetrSauer Jan565  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bulíček Michael31Čubová Jana40
Procházka Stanislav13Salmon Ivan22
Týc Petr22Hampejs Tomáš13
Růžička Petr31Sauer Jan04
T1:20C T2:22C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dřínov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad Dřínov 38Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:31Konec
utkání
21:41Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1332:42667:739TJ Neratovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poláková Lucie
Plocková Klára
 
 
Fabián Jiří
Němeček Jakub
 
 
8-95-6-72301
2.Káš Pavel
Kruml Jan
 
 
Košatý Jan
Brodský Miroslav
 
 
137-6-10-82302
3.Kruml JanFabián Jiří1089  3012
4.Káš PavelNěmeček Jakub-911910 3122
5.Poláková LucieKošatý Jan-512-4-10 1323
6.Plocková KláraBrodský Miroslav-6-779-42324
7.Káš PavelFabián Jiří-37-2-7 1325
8.Poláková LucieNěmeček Jakub-5-3-10  0326
9.Plocková KláraKošatý Jan-7-7-10  0327
10.Kruml JanBrodský Miroslav395  3037
11.Poláková LucieFabián Jiří-3-6-4  0338
12.Plocková KláraNěmeček Jakub-10-453-12339
13.Kruml JanKošatý Jan89-7-10-423310
14.Káš PavelBrodský Miroslav-9109-61532410
15.Plocková KláraFabián Jiří-117-109-1123411
16.Kruml JanNěmeček Jakub939  30511
17.Káš PavelKošatý Jan-97-109-923512
18.Poláková LucieBrodský Miroslav-109-10-8 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kruml Jan31Fabián Jiří31
Káš Pavel22Němeček Jakub22
Poláková Lucie04Košatý Jan40
Plocková Klára04Brodský Miroslav22
teplota 21--24



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní PočaplyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovni areál,hala stolního tenisuRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1326:43572:685TJ Sokol Všetaty B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němeček Vladimír
Ježek František
 
 
Polák Karel
Primáč Vojtěch
 
 
75-125 3110
2.Hančl Jaroslav
Coufal Martin
 
 
Chalupa Josef
Urban Milan
 
 
-1312-86-42311
3.Němeček VladimírPolák Karel-6569 3121
4.Hančl JaroslavPrimáč Vojtěch-10-4-5  0322
5.Coufal MartinUrban Milan-10-2107-102323
6.Svárovský LubošChalupa Josef-58-4-6 1324
7.Hančl JaroslavPolák Karel-7-10-7  0325
8.Coufal MartinPrimáč Vojtěch-8-886-52326
9.Svárovský LubošUrban Milan-5-10-10  0327
10.Němeček VladimírChalupa Josef379  3037
11.Coufal MartinPolák Karel-12-9-9  0338
12.Svárovský LubošPrimáč Vojtěch-6-10-3  0339
13.Němeček VladimírUrban Milan-7998 3149
14.Hančl JaroslavChalupa Josef-711-7-5 13410
15.Svárovský LubošPolák Karel9-29-3-323411
16.Němeček VladimírPrimáč Vojtěch-1687 31511
17.Hančl JaroslavUrban Milan6-5-8-4 13512
18.Coufal MartinChalupa Josef-4-1-5  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Němeček Vladimír40Polák Karel31
Hančl Jaroslav04Primáč Vojtěch31
Coufal Martin04Urban Milan31
Svárovský Luboš04Chalupa Josef31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ KRALUPY BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 263, 277 01 Dolní Beřkovice, 200 metrů od kruhového objezdu směr nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:44555:656TJ KRALUPY B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimon Vladimír
Danaj Milan
 
 
Tkačuk Roman
Točík Ondřej
 
 
2-5-46-72301
2.Vaněk Antonín
Papež Miloslav
 
 
Holeček Jiří
Holan Josef
 
 
8-9-41093211
3.Šimon VladimírHoleček Jiří7-7-7-7 1312
4.Danaj MilanTkačuk Roman-3-7-4  0313
5.Vaněk AntonínTočík Ondřej755  3023
6.Papež MiloslavHolan Josef-446-8-52324
7.Danaj MilanHoleček Jiří-6-5-9  0325
8.Vaněk AntonínTkačuk Roman-9-93-10 1326
9.Papež MiloslavTočík Ondřej8-6-6883236
10.Šimon VladimírHolan Josef-3-711-0 1337
11.Vaněk AntonínHoleček Jiří638  3047
12.Papež MiloslavTkačuk Roman-11-6-2  0348
13.Šimon VladimírTočík Ondřej-4-4-3  0349
14.Danaj MilanHolan Josef-13-6-7  03410
15.Papež MiloslavHoleček Jiří-67-59-623411
16.Šimon VladimírTkačuk Roman-610-7-7 13412
17.Danaj MilanTočík Ondřej-9-7-7  03413
18.Vaněk AntonínHolan Josef-9933 31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimon Vladimír04Holeček Jiří31
Danaj Milan04Tkačuk Roman40
Vaněk Antonín31Točík Ondřej22
Papež Miloslav13Holan Josef31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 1063, MělníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:32685:634nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Braunšveig Aleš
Bízek Zdeněk
 
 
Točík Radek
Brož Petr
 
 
-98-8-7 1301
2.Zelenka Petr
Švesták Petr
 
 
Štipák Roman
Motlová Michaela
 
 
5-75-5-92302
3.Braunšveig AlešTočík Radek-7-4-9  0303
4.Bízek ZdeněkMotlová Michaela51110  3013
5.Zelenka PetrBrož Petr8-118-993223
6.Švesták PetrŠtipák Roman5-863 3133
7.Bízek ZdeněkTočík Radek-10-8-2  0334
8.Zelenka PetrMotlová Michaela95-1112 3144
9.Švesták PetrBrož Petr-98-910-102345
10.Braunšveig AlešŠtipák Roman4414  3055
11.Zelenka PetrTočík Radek6711  3065
12.Švesták PetrMotlová Michaela8-8511 3175
13.Braunšveig AlešBrož Petr29-11-7-92376
14.Bízek ZdeněkŠtipák Roman1165  3086
15.Švesták PetrTočík Radek-7-58-7 1387
16.Braunšveig AlešMotlová Michaela675  3097
17.Bízek ZdeněkBrož Petr3-8-9-8 1398
18.Zelenka PetrŠtipák Roman-87-28-82399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Braunšveig Aleš22Točík Radek31
Bízek Zdeněk22Motlová Michaela04
Zelenka Petr31Brož Petr31
Švesták Petr22Štipák Roman13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy