Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dřínov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad Dřínov 38Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:43539:663TJ Start Mlékojedy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šály Vladimír
Pleticha Robert
 
 
Pilinský Michal
Beneš Pavel
 
 
6-96-10-112301
2.Chvojková Štěpánka
Feriová Marie Rozálie
 
 
Nikolov Kiril
Grigoriadi Roman
 
 
-2-2-3  0302
3.Pleticha RobertKostelecký Zdeněk5-84-863212
4.Chvojková ŠtěpánkaGrigoriadi Roman-8-0-6  0313
5.Šály VladimírNikolov Kiril-9-5-8  0314
6.Feriová Marie RozáliePilinský Michal-37-8-7 1315
7.Chvojková ŠtěpánkaKostelecký Zdeněk-10-3-5  0316
8.Šály VladimírGrigoriadi Roman-4-1-5  0317
9.Feriová Marie RozálieNikolov Kiril-5-6-5  0318
10.Pleticha RobertPilinský Michal4-988 3128
11.Šály VladimírBeneš Pavel9-7-2-9 1329
12.Feriová Marie RozálieGrigoriadi Roman-6-44973239
13.Pleticha RobertNikolov Kiril-3-7117-823310
14.Chvojková ŠtěpánkaPilinský Michal-7-7-3  03311
15.Feriová Marie RozálieBeneš Pavel-107163 31411
16.Pleticha RobertGrigoriadi Roman1389  30511
17.Chvojková ŠtěpánkaNikolov Kiril-8-6-9  03512
18.Šály VladimírPilinský Michal-41189 31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pleticha Robert31Kostelecký Zdeněk11
Chvojková Štěpánka04Grigoriadi Roman22
Šály Vladimír13Nikolov Kiril40
Feriová Marie Rozálie22Pilinský Michal22
   Beneš Pavel11
Teplota začátek: 20°C Teplota konec 23,5°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Byšice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 200, 277 32 Byšice, ZŠ Byšice - velká tělocvična, zadní vchod.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:27689:595TJ Sokol Byšice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Milan
Vais Jindřich
 
 
Pop Petr
Popová Kateřina
 
 
69-9-1163210
2.Kolka Daniel
Ducháček Milan
 
 
Novotný Petr
Polách Vojtěch
 
 
-98-9-4 1311
3.Vais JindřichPolách Vojtěch-479-9-72312
4.Kolka DanielNovotný Petr32-66 3122
5.Ducháček MilanPopová Kateřina-511-11-8 1323
6.Horák MilanPop Petr-7596 3133
7.Kolka DanielPolách Vojtěch-664-5103243
8.Ducháček MilanNovotný Petr5-999 3153
9.Horák MilanPopová Kateřina367  3063
10.Vais JindřichPop Petr587  3073
11.Ducháček MilanPolách Vojtěch11-7-7-9 1374
12.Horák MilanNovotný Petr1078  3084
13.Vais JindřichPopová Kateřina586  3094
14.Kolka DanielPop Petr825  30104
15.Horák MilanPolách Vojtěch9-15-7-10 13105
16.Vais JindřichNovotný Petr246  30115
17.Kolka DanielPopová Kateřina-9-759732125
18.Ducháček MilanPop Petr-49-7-9 13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vais Jindřich31Polách Vojtěch31
Kolka Daniel40Novotný Petr04
Ducháček Milan13Popová Kateřina13
Horák Milan31Pop Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK MšenoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mšeno, Boleslavská 360Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:23574:499SK Mšeno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koloc Milan
Sedlák Tomáš
 
 
Kovařík Pavel
Novák Jiří
 
 
8-10127 3110
2.Stritzko Vojtěch
Hájková Magdalena
 
 
Košatý Jan
Kratochvíl Lukáš
 
 
-5-79-1 1311
3.Sedlák TomášKovařík Pavel9-1064 3121
4.Stritzko VojtěchNovák Jiří519  3031
5.Koloc MilanKošatý Jan-9-2-6  0332
6.Hájková MagdalenaKratochvíl Lukáš-31056 3142
7.Stritzko VojtěchKovařík Pavel697  3052
8.Koloc MilanNovák Jiří567  3062
9.Hájková MagdalenaKošatý Jan-6-10-6  0363
10.Sedlák TomášKratochvíl Lukáš645  3073
11.Koloc MilanKovařík Pavel465  3083
12.Hájková MagdalenaNovák Jiří-11895 3193
13.Sedlák TomášKošatý Jan4-6-11-5 1394
14.Stritzko VojtěchKratochvíl Lukáš-4-9-6  0395
15.Hájková MagdalenaKovařík Pavel592  30105
16.Sedlák TomášNovák Jiří137  30115
17.Stritzko VojtěchKošatý Jan-5-6-6  03116
18.Koloc MilanKratochvíl Lukáš9-7106 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sedlák Tomáš31Kovařík Pavel04
Stritzko Vojtěch22Novák Jiří04
Koloc Milan31Košatý Jan40
Hájková Magdalena31Kratochvíl Lukáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK LiběchovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice CRozhodčí:Domácí nehrající hráč
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LiběchovRozhodčí:Hostující nehrající hráč
Datum dle rozpisu30. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:Domácí nehrající hráč
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1526:45615:685Sokol Dolní Beřkovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikyska Radek
Strnadová Kateřina
 
 
Raček Jan
Brauner Josef
 
 
-11-3510-102301
2.Gregorová Markéta
Vít Miloslav
 
 
Borecká Světluška
Danaj Milan
 
 
-5-589-72302
3.Mikyska RadekBrauner Josef-6-6-14  0303
4.Strnadová KateřinaRaček Jan-8-9-7  0304
5.Gregorová MarkétaDanaj Milan7-8-917-112305
6.Vít MiloslavBorecká Světluška1149  3015
7.Strnadová KateřinaBrauner Josef-11-2-3  0316
8.Gregorová MarkétaRaček Jan-8-84-5 1317
9.Vít MiloslavDanaj Milan6-83-9-62318
10.Mikyska RadekBorecká Světluška-4-5-9  0319
11.Gregorová MarkétaKrejčová Eliška224  3029
12.Vít MiloslavRaček Jan-998-9-123210
13.Mikyska RadekDanaj Milan-5-989-523211
14.Strnadová KateřinaBorecká Světluška-2-11-1  03212
15.Vít MiloslavKrejčová Eliška533  30312
16.Mikyska RadekRaček Jan9-8-9-6 13313
17.Strnadová KateřinaDanaj Milan-9-685-723314
18.Gregorová MarkétaBorecká Světluška-98-9-6 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mikyska Radek04Brauner Josef20
Strnadová Kateřina04Raček Jan40
Gregorová Markéta13Danaj Milan40
Vít Miloslav22Borecká Světluška31
   Krejčová Eliška02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LibišRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
SDH MlékojedyRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu30. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:30550:525TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Týnek Jan
Čáp Kamil
 
 
Homola Marek
Šebek Eduard
 
 
1099  3010
2.Lhotský Miroslav
Kundera Martin
 
 
Mróz Roman
Škaloud Martin
 
 
712-5-8113220
3.Týnek JanPour Svatopluk422  3030
4.Čáp KamilMróz Roman-4-9-6  0331
5.Lhotský MiroslavŠkaloud Martin5-5-6-9 1332
6.Kundera MartinŠebek Eduard777  3042
7.Čáp KamilPour Svatopluk-3-9-7  0343
8.Lhotský MiroslavMróz Roman-9-651093253
9.Kundera MartinŠkaloud Martin-2-8-6  0354
10.Týnek JanŠebek Eduard333  3064
11.Lhotský MiroslavHomola Marek64-72 3174
12.Kundera MartinMróz Roman-6-10-7  0375
13.Týnek JanŠkaloud Martin933  3085
14.Havel JiříŠebek Eduard-5-10-4  0386
15.Kundera MartinHomola Marek-87-7-7 1387
16.Týnek JanMróz Roman735  3097
17.Havel JiříŠkaloud Martin-2-3-3  0398
18.Lhotský MiroslavŠebek Eduard-10846 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Týnek Jan40Pour Svatopluk11
Čáp Kamil02Mróz Roman22
Lhotský Miroslav31Škaloud Martin31
Kundera Martin13Šebek Eduard13
Havel Jiří02Homola Marek11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka BRozhodčí:hráči obou mužstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:24662:534TJ Dynamo Nelahozeves C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tobiášek Martin
Ovsenáková Alena
 
 
Dvořák Miroslav
Dvořák Michal
 
 
646  3010
2.Kotrč Miloslav
Karas Jiří
 
 
Carva Pavel
Zelenka Rostislav
 
 
78-95 3120
3.Tobiášek MartinDvořák Miroslav144  3030
4.Ovsenáková AlenaDvořák Michal63-78 3140
5.Kotrč MiloslavCarva Pavel-10-69-7 1341
6.Karas JiříZelenka Rostislav-12584 3151
7.Ovsenáková AlenaDvořák Miroslav382  3061
8.Kotrč MiloslavDvořák Michal-3-2-7  0362
9.Karas JiříCarva Pavel1046  3072
10.Tobiášek MartinZelenka Rostislav283  3082
11.Hamák VáclavDvořák Miroslav2-6-85-92383
12.Karas JiříDvořák Michal-98-6843293
13.Tobiášek MartinCarva Pavel-47-9-9 1394
14.Ovsenáková AlenaZelenka Rostislav-91094 31104
15.Horkavý ZdeněkDvořák Miroslav684  30114
16.Tobiášek MartinDvořák Michal6-6-13-6 13115
17.Ovsenáková AlenaCarva Pavel-57-89832125
18.Hamák VáclavZelenka Rostislav118-44 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tobiášek Martin22Dvořák Miroslav13
Ovsenáková Alena40Dvořák Michal22
Kotrč Miloslav02Carva Pavel22
Karas Jiří30Zelenka Rostislav04
Hamák Václav11   
Horkavý Zdeněk10   
T1 18 C T2 20 C Střídání domácích v 11 kole Hamák Václav za Kotrč Miloslav Střídání domácích v 15 kole Horkavý Zdeněk za Karas Jiří



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Byšice BRozhodčí:hráči bou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál SDH MlékojedyRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu28. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:339:10437:239TJ Start Mlékojedy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnad Jiří
Zajbrlík Petr
 
 
Žára Robert
Žára Michal
 
 
684  3010
2.Svatoň Tomáš
 
 
Myška Radek
 
 
         
3.Svatoň Tomᚎára Robert254  3020
4.Strnad JiříŽára Michal742  3030
5.Zajbrlík PetrMyška Radek764  3040
6.         
7.Strnad JiříŽára Robert124  3050
8.Zajbrlík PetrŽára Michal782  3060
9.Myška RadekWO    0361
10.Svatoň TomášWO    3071
11.Zajbrlík PetrŽára Robert135  3081
12.Žára MichalWO    0382
13.Svatoň TomášMyška Radek152  3092
14.Strnad JiříWO    30102
15.Žára RobertWO    03103
16.Svatoň Tomᚎára Michal88-88 31113
17.Strnad JiříMyška Radek131  30123
18.Zajbrlík PetrWO    30133

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Svatoň Tomáš30Žára Robert03
Strnad Jiří30Žára Michal03
Zajbrlík Petr30Myška Radek03
WO33WO33
Teplota před utkáním 16°C po utkání 17°C Družstva nastoupili k utkání v oslabené sestavě ( pouze ve třech ) a tak utkání mělo rychlý průběh.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy