Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dřínov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Byšice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad Dřínov 38Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:43440:619TJ Sokol Byšice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pleticha Robert
Šály Vladimír
 
 
Horák Milan
Píša Martin
 
 
-5-39-8 1301
2.Feriová Marie Rozálie
Chvojková Štěpánka
 
 
Kolka Daniel
Ducháček Milan
 
 
-5-6-8  0302
3.Feriová Marie RozálieHorák Milan-2-7-3  0303
4.Šály VladimírPíša Martin-44-8-7 1304
5.Pleticha RobertKolka Daniel997  3014
6.Chvojková ŠtěpánkaDucháček Milan-6-610-8 1315
7.Šály VladimírHorák Milan-7-4-7  0316
8.Pleticha RobertPíša Martin1067  3026
9.Chvojková ŠtěpánkaKolka Daniel-7-8-3  0327
10.Feriová Marie RozálieDucháček Milan-2-6-7  0328
11.Pleticha RobertHorák Milan-11779 3138
12.Chvojková ŠtěpánkaPíša Martin-49-0-9 1339
13.Feriová Marie RozálieKolka Daniel-4-5-3  03310
14.Šály VladimírDucháček Milan-5-7-5  03311
15.Chvojková ŠtěpánkaHorák Milan-4-7-1  03312
16.Feriová Marie RozáliePíša Martin-3-31214-623313
17.Šály VladimírKolka Daniel-9-7-2  03314
18.Pleticha RobertDucháček Milan456  30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Feriová Marie Rozálie04Horák Milan31
Šály Vladimír04Píša Martin31
Pleticha Robert40Kolka Daniel31
Chvojková Štěpánka04Ducháček Milan31
Z 20 °C K 22°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK MšenoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mšeno, Boleslavská 360Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:13667:410SK Mšeno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koloc Milan
Sedlák Tomáš
 
 
Grigoriadi Roman
Pilinský Michal
 
 
945  3010
2.Kůtek Jaroslav
Hájková Magdalena
 
 
Nikolov Kiril
Beneš Pavel
 
 
6-87-893220
3.Koloc MilanGrigoriadi Roman5-667 3130
4.Sedlák TomášPilinský Michal314  3040
5.Hájková MagdalenaNikolov Kiril-963-7-112341
6.Kůtek JaroslavBeneš Pavel341  3051
7.Sedlák TomášGrigoriadi Roman987  3061
8.Hájková MagdalenaPilinský Michal853  3071
9.Kůtek JaroslavNikolov Kiril75-77 3181
10.Koloc MilanBeneš Pavel536  3091
11.Hájková MagdalenaGrigoriadi Roman-99-9-11 1392
12.Kůtek JaroslavPilinský Michal334  30102
13.Koloc MilanKostelecký Zdeněk632  30112
14.Sedlák TomášBeneš Pavel552  30122
15.Kůtek JaroslavGrigoriadi Roman-7139-5832132
16.Koloc MilanPilinský Michal523  30142
17.Sedlák TomášKostelecký Zdeněk384  30152
18.Hájková MagdalenaBeneš Pavel-5721 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koloc Milan40Grigoriadi Roman13
Sedlák Tomáš40Pilinský Michal04
Hájková Magdalena22Nikolov Kiril11
Kůtek Jaroslav40Beneš Pavel04
   Kostelecký Zdeněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK LiběchovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves DRozhodčí:Hráči obou mužstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LiběchovRozhodčí:Hráči obou mužstev
Datum dle rozpisu14. 12. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1420:45530:666TJ Dynamo Nelahozeves D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gregorová Markéta
Vít Miloslav
 
 
Točík David
Štibinger Michal
 
 
7-1-7-8 1301
2.Mikyska Radek
Pokorný Dominik
 
 
Popová Kateřina
Pop Petr
 
 
15-784 3111
3.Gregorová MarkétaŠtibinger Michal-310-9-1 1312
4.Vít MiloslavPopová Kateřina8-8813 3122
5.Mikyska RadekTočík David-8-11-6  0323
6.Pokorný DominikPop Petr-7910-9-62324
7.Vít MiloslavŠtibinger Michal8-95-7-82325
8.Mikyska RadekPopová Kateřina-8-13-7  0326
9.Pokorný DominikTočík David-4-6-3  0327
10.Gregorová MarkétaPop Petr-9-78-8 1328
11.Mikyska RadekŠtibinger Michal-7-9-5  0329
12.Pokorný DominikPopová Kateřina5-9-6-10 13210
13.Gregorová MarkétaTočík David-7-5-4  03211
14.Vít MiloslavPop Petr-3-5-9  03212
15.Pokorný DominikŠtibinger Michal-7-6-7  03213
16.Gregorová MarkétaPopová Kateřina8-789 31313
17.Vít MiloslavTočík David-5-5-2  03314
18.Mikyska RadekPop Petr966  30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gregorová Markéta13Štibinger Michal40
Vít Miloslav13Popová Kateřina22
Mikyska Radek13Točík David40
Pokorný Dominik04Pop Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice FRozhodčí:hráči obou týmů
Hráno v místnosti
přesná adresa
SH NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:42578:640TJ Neratovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pelikán Luboš
Týnek Jan
 
 
Novák Jiří
Kovařík Pavel
 
 
-10797 3110
2.Lhotský Miroslav
Kundera Martin
 
 
Vítek Adam
Kratochvíl Lukáš
 
 
-10-7-3  0311
3.Pelikán LubošNovák Jiří-7-8-7  0312
4.Týnek JanKratochvíl Lukáš8-7-6-12 1313
5.Lhotský MiroslavKovařík Pavel-10107-773223
6.Kundera MartinVítek Adam-8-78-12 1324
7.Týnek JanNovák Jiří966  3034
8.Lhotský MiroslavKratochvíl Lukáš-12-75-6 1335
9.Kundera MartinKovařík Pavel-2-1-5  0336
10.Pelikán LubošVítek Adam5-5-9743246
11.Lhotský MiroslavNovák Jiří-911-8-4 1347
12.Havel JiříKratochvíl Lukáš-5-4-7  0348
13.Pelikán LubošKovařík Pavel-637-6-92349
14.Týnek JanVítek Adam234  3059
15.Havel JiříNovák Jiří-5-6-6  03510
16.Pelikán LubošKratochvíl Lukáš-85-5-7 13511
17.Týnek JanKovařík Pavel6-1092 31611
18.Lhotský MiroslavVítek Adam8-3-5-8 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pelikán Luboš13Novák Jiří31
Týnek Jan31Kratochvíl Lukáš40
Lhotský Miroslav13Kovařík Pavel22
Kundera Martin02Vítek Adam22
Havel Jiří02   
teplota před 21 C teplota po 24 C střídání domácí utkání č. 12 Havel Jiří za Kundera Martin



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice CRozhodčí:hráči obou mužstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:38651:670Sokol Dolní Beřkovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karas Jiří
Hamák Václav
 
 
Raček Jan
Brauner Josef
 
 
-7-68-9 1301
2.Horkavý Zdeněk
Ovsenáková Alena
 
 
Hollein Martin
Borecká Světluška
 
 
13-9-12-5 1302
3.Karas JiříRaček Jan-9-9-6  0303
4.Hamák VáclavHollein Martin966  3013
5.Horkavý ZdeněkBrauner Josef-7696 3123
6.Ovsenáková AlenaBorecká Světluška710-129 3133
7.Hamák VáclavRaček Jan-6-6-6  0334
8.Horkavý ZdeněkHollein Martin7-10-6-8 1335
9.Ovsenáková AlenaBrauner Josef1167  3045
10.Karas JiříBorecká Světluška-7-5-8  0346
11.Horkavý ZdeněkRaček Jan-46-9-7 1347
12.Ovsenáková AlenaHollein Martin6-85-8-72348
13.Karas JiříBrauner Josef-75-9563258
14.Hamák VáclavBorecká Světluška-59-67-42359
15.Ovsenáková AlenaRaček Jan9-511-9-823510
16.Karas JiříHollein Martin966  30610
17.Hamák VáclavBrauner Josef4-899 31710
18.Horkavý ZdeněkBorecká Světluška-7-876-723711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Karas Jiří22Raček Jan40
Hamák Václav22Hollein Martin22
Horkavý Zdeněk13Brauner Josef04
Ovsenáková Alena22Borecká Světluška31
T1 18 C T2 20 C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LibišRozhodčí:hráčiobou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál SDH MlékojedyRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu12. 12. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:3622:291TJ Start Mlékojedy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnad Jiří
Zajbrlík Petr
 
 
Pour Svatopluk
Šebek Eduard
 
 
111  3010
2.Svatoň Tomáš
Novotný Petr
 
 
Mróz Roman
Škaloud Martin
 
 
5-9-7873220
3.Strnad JiříMróz Roman536  3030
4.Zajbrlík PetrPour Svatopluk863  3040
5.Svatoň Tomᚊebek Eduard621  3050
6.Novotný PetrŠkaloud Martin946  3060
7.Zajbrlík PetrMróz Roman576  3070
8.Svatoň TomášPour Svatopluk282  3080
9.Novotný PetrŠebek Eduard538  3090
10.Strnad JiříŠkaloud Martin794  30100
11.Svatoň TomášMróz Roman625  30110
12.Novotný PetrPour Svatopluk4511  30120
13.Strnad JiříHolub Petr113  30130
14.Zajbrlík PetrŠkaloud Martin-10893 31140
15.Novotný PetrMróz Roman661  30150
16.Strnad JiříPour Svatopluk124  30160
17.Zajbrlík PetrHolub Petr533  30170
18.Svatoň Tomᚊkaloud Martin569  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Strnad Jiří40Mróz Roman04
Zajbrlík Petr40Pour Svatopluk04
Svatoň Tomáš40Šebek Eduard02
Novotný Petr40Škaloud Martin04
   Holub Petr02
Teplota před utkáním 17°C Teplota po utkání 18°C Střídání - hosté - utkání č. 13 Šebek Eduard za Holub Petr



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Byšice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka BRozhodčí:nehrající domácí hráč
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 200, 277 32 Byšice, ZŠ Byšice - velká tělocvična, zadní vchod.Rozhodčí:nehrající hostující hráč
Datum dle rozpisu11. 12. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:184:54307:636Sokol Mělník - Pšovka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žára Robert
Žára Michal
 
 
Zelenka Rostislav
Čech Miroslav
 
 
-3-3-5  0301
2.Hájek Jaroslav
Kubánek Kamil
 
 
Carva Pavel
Dvořák Miroslav
 
 
-411-6-6 1302
3.Hájek JaroslavZelenka Rostislav-88-6-6 1303
4.Žára RobertČech Miroslav-4-6-5  0304
5.Žára MichalCarva Pavel-3-4-8  0305
6.Kubánek KamilDvořák Miroslav-69-5-9 1306
7.Žára RobertZelenka Rostislav-4-4-2  0307
8.Žára MichalČech Miroslav-11-810-4 1308
9.Kubánek KamilCarva Pavel-9-3-7  0309
10.Hájek JaroslavDvořák Miroslav-6-4-2  03010
11.Žára MichalZelenka Rostislav-6-4-6  03011
12.Kubánek KamilČech Miroslav-0-0-0  03012
13.Hájek JaroslavCarva Pavel-10-5-3  03013
14.Žára RobertDvořák Miroslav-9-6-7  03014
15.Kubánek KamilZelenka Rostislav-0-0-0  03015
16.Hájek JaroslavČech Miroslav-4-4-2  03016
17.Žára RobertCarva Pavel-10-8-5  03017
18.Žára MichalDvořák Miroslav-1-6-3  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hájek Jaroslav04Zelenka Rostislav40
Žára Robert04Čech Miroslav40
Žára Michal04Carva Pavel40
Kubánek Kamil04Dvořák Miroslav40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy