Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dřínov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 1063, MělníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 12. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:17644:477Sokol Mělník - Pšovka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čech Miroslav
Zelenka Rostislav
 
 
Chvojková Štěpánka
Feriová Marie Rozálie
 
 
359  3010
2.Dvořák Miroslav
Dvořák Michal
 
 
Pleticha Robert
Káš Pavel ml.
 
 
-611-9-9 1311
3.Carva PavelKáš Pavel ml.335  3021
4.Čech MiroslavPleticha Robert-9-9-8  0322
5.Dvořák MichalŠály Vladimír318  3032
6.Dvořák MiroslavFeriová Marie Rozálie956  3042
7.Zelenka RostislavKáš Pavel ml.488  3052
8.Dvořák MichalPleticha Robert1097  3062
9.Dvořák MiroslavŠály Vladimír9-6-1310103272
10.Carva PavelFeriová Marie Rozálie488  3082
11.Dvořák MichalKáš Pavel ml.839  3092
12.Dvořák MiroslavPleticha Robert-9-8-10  0393
13.Carva PavelŠály Vladimír8-915 31103
14.Zelenka RostislavChvojková Štěpánka57-63 31113
15.Dvořák MiroslavKáš Pavel ml.7-4-98632123
16.Carva PavelPleticha Robert4-6-36632133
17.Zelenka RostislavŠály Vladimír796  30143
18.Dvořák MichalChvojková Štěpánka452  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Carva Pavel40Káš Pavel ml.04
Čech Miroslav01Pleticha Robert22
Dvořák Michal40Šály Vladimír04
Dvořák Miroslav31Feriová Marie Rozálie02
Zelenka Rostislav30Chvojková Štěpánka02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LibišVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Byšice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LibišRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 12. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:35658:665TJ Sokol Libiš

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Homola Marek
Ryslavý Marek
 
 
Žára Robert
Hájek Jaroslav
 
 
139-12-593210
2.Mróz Roman
Škaloud Martin
 
 
Krejčí František
Loudín Přemysl
 
 
777  3020
3.Homola MarekŽára Robert9-9-5973230
4.Mróz RomanHájek Jaroslav-6665 3140
5.Pour SvatoplukKrejčí František-1187-6-82341
6.Škaloud MartinLoudín Přemysl-7-1013793251
7.Mróz RomanŽára Robert56-105 3161
8.Pour SvatoplukHájek Jaroslav-151095 3171
9.Škaloud MartinKrejčí František8-863 3181
10.Homola MarekLoudín Přemysl-4108-8-82382
11.Ryslavý MarekŽára Robert-7-5-2  0383
12.Škaloud MartinHájek Jaroslav774  3093
13.Holub PetrKrejčí František-5-9-6  0394
14.Mróz RomanLoudín Přemysl-3-5-7  0395
15.Škaloud MartinŽára Robert37-72 31105
16.Holub PetrHájek Jaroslav8-14-4-5 13106
17.Mróz RomanKrejčí František8-7-7-12 13107
18.Ryslavý MarekLoudín Přemysl-3-5-7  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Homola Marek11Žára Robert13
Mróz Roman22Hájek Jaroslav13
Pour Svatopluk11Krejčí František31
Škaloud Martin40Loudín Přemysl31
Ryslavý Marek02   
Holub Petr02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy ARozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 263, 277 01 Dolní Beřkovice, 200 metrů od kruhového objezdu směr nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1515:46467:635TJ Start Mlékojedy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brauner Josef
Raček Jan
 
 
Strnad Jiří
Zajbrlík Petr
 
 
-11-8-9  0301
2.Borecká Světluška
Hollein Martin
 
 
Novotný Petr
Svatoň Tomáš
 
 
-106-8-9 1302
3.Hollein MartinStrnad Jiří-12-2-6  0303
4.Raček JanZajbrlík Petr-11-5-12  0304
5.Krejčová EliškaNovotný Petr-2-1-3  0305
6.Borecká SvětluškaSvatoň Tomáš-9-8-4  0306
7.Raček JanStrnad Jiří-4-9-5  0307
8.Krejčová EliškaZajbrlík Petr-4-2-6  0308
9.Borecká SvětluškaNovotný Petr487  3018
10.Hollein MartinSvatoň Tomáš-4-7-7  0319
11.Krejčová EliškaStrnad Jiří-3-4-7  03110
12.Borecká SvětluškaZajbrlík Petr12129  30210
13.Hollein MartinNovotný Petr8-669 31310
14.Raček JanSvatoň Tomáš-6-8-3  03311
15.Borecká SvětluškaStrnad Jiří-7-1046-723312
16.Hollein MartinZajbrlík Petr6-11-11-5 13313
17.Raček JanNovotný Petr79-3-5-723314
18.Krejčová EliškaSvatoň Tomáš-3-7-5  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hollein Martin13Strnad Jiří40
Raček Jan04Zajbrlík Petr31
Krejčová Eliška04Novotný Petr22
Borecká Světluška22Svatoň Tomáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:20Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:30673:622TJ Neratovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovařík Tomáš
Kratochvíl Lukáš
 
 
Horkavý Zdeněk
Ovsenáková Alena
 
 
48-510 3110
2.Kovařík Pavel
Košatý Jan
 
 
Karas Jiří
Hamák Václav
 
 
645  3020
3.Košatý JanHorkavý Zdeněk759  3030
4.Kovařík TomášOvsenáková Alena-89-41183240
5.Kovařík PavelKaras Jiří-9-8-7  0341
6.Kratochvíl LukášHamák Václav-4675 3151
7.Kovařík TomášHorkavý Zdeněk78-6-963261
8.Kovařík PavelOvsenáková Alena-3-4-4  0362
9.Kratochvíl LukášKaras Jiří99-6-483272
10.Košatý JanHamák Václav749  3082
11.Kovařík PavelHorkavý Zdeněk-9-810573292
12.Kratochvíl LukášOvsenáková Alena-7-95-8 1393
13.Košatý JanKaras Jiří157  30103
14.Kovařík TomášHamák Václav-98-791132113
15.Kratochvíl LukášHorkavý Zdeněk-1296-7932123
16.Košatý JanOvsenáková Alena64-97 31133
17.Kovařík TomášKaras Jiří8-6-9-8 13134
18.Kovařík PavelHamák Václav-9-10-8  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Košatý Jan40Horkavý Zdeněk04
Kovařík Tomáš31Ovsenáková Alena22
Kovařík Pavel13Karas Jiří22
Kratochvíl Lukáš31Hamák Václav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu21. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:18Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:18680:472TJ Dynamo Nelahozeves D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pop Petr
Popová Kateřina
 
 
Týnek Jan
Pelikán Luboš
 
 
6-7611 3110
2.Štibinger Michal
Kebrle Jindřich
 
 
Lhotský Miroslav
Štěpán Stanislav
 
 
5-9-11663220
3.Popová KateřinaŠebek Petr692  3030
4.Kebrle JindřichPelikán Luboš-769-3-82331
5.Štibinger MichalLhotský Miroslav8-882 3141
6.Pop PetrŠtěpán Stanislav117  3051
7.Kebrle JindřichŠebek Petr-6-6-8  0352
8.Štibinger MichalPelikán Luboš344  3062
9.Pop PetrLhotský Miroslav-11236 3172
10.Popová KateřinaŠtěpán Stanislav348  3082
11.Štibinger MichalŠebek Petr455  3092
12.Pop PetrPelikán Luboš245  30102
13.Popová KateřinaKundera Martin-81081 31112
14.Kebrle JindřichŠtěpán Stanislav-7-598832122
15.Pop PetrŠebek Petr1058  30132
16.Popová KateřinaPelikán Luboš2-7-129-523133
17.Kebrle JindřichKundera Martin-81088 31143
18.Štibinger MichalŠtěpán Stanislav002  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Popová Kateřina31Šebek Petr13
Kebrle Jindřich22Pelikán Luboš22
Štibinger Michal40Lhotský Miroslav02
Pop Petr40Štěpán Stanislav04
   Kundera Martin02
T1 20 T2 21 v 13 kole střídá v družstvu hostí Kundera Martin Lhotského Miroslava



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK LiběchovRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál SDH MlékojedyRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu19. 12. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:23633:556TJ Start Mlékojedy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Zdeněk ml.
Krojidlo Jan
 
 
Pokorný Dominik
Strnadová Kateřina
 
 
788  3010
2.Nikolov Kiril
Grigoriadi Roman
 
 
Gregorová Markéta
Vít Miloslav
 
 
1198  3020
3.Dvořák Zdeněk ml.Pokorný Dominik6-7911 3130
4.Krojidlo JanStrnadová Kateřina-108118 3140
5.Nikolov KirilGregorová Markéta79-89 3150
6.Grigoriadi RomanVít Miloslav422  3060
7.Krojidlo JanPokorný Dominik4-6712 3170
8.Nikolov KirilStrnadová Kateřina-10-6-9  0371
9.Grigoriadi RomanGregorová Markéta834  3081
10.Dvořák Zdeněk ml.Vít Miloslav84-10-7113291
11.Kostelecký ZdeněkPokorný Dominik867  30101
12.Grigoriadi RomanStrnadová Kateřina666  30111
13.Dvořák Zdeněk ml.Gregorová Markéta9-8-7-11 13112
14.Krojidlo JanVít Miloslav-125-7-9 13113
15.Grigoriadi RomanPokorný Dominik759  30123
16.Dvořák Zdeněk ml.Strnadová Kateřina-10410-6832133
17.Krojidlo JanGregorová Markéta-8-4-3  03134
18.Kostelecký ZdeněkVít Miloslav-3-2-7  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořák Zdeněk ml.31Pokorný Dominik04
Krojidlo Jan22Strnadová Kateřina13
Nikolov Kiril11Gregorová Markéta22
Grigoriadi Roman40Vít Miloslav22
Kostelecký Zdeněk11   
Teplota před utkáním 19°C po utkání 19,5°C Střídání - domácí - utkání č. 11 - Kostelecký Zdeněk za Nikolov Kiril Vprvní polovině utkání domácí vedli 7 : 0, potom 11 : 1, teprvé poté hosté čtyřmi body upravili stav utkání



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Byšice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK MšenoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 200, 277 32 Byšice, ZŠ Byšice - velká tělocvična, zadní vchod.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 12. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:46557:689SK Mšeno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolka Daniel
Píša Martin
 
 
Koloc Milan
Sedlák Tomáš
 
 
-9-4-8  0301
2.Horák Milan
Vais Jindřich
 
 
Kůtek Jaroslav
Hájková Magdalena
 
 
8-6-6-5 1302
3.Píša MartinKoloc Milan-5-5-9  0303
4.Vais JindřichSedlák Tomáš-7-58-12 1304
5.Kolka DanielKůtek Jaroslav-7-6-6  0305
6.Horák MilanHájková Magdalena-7-97-5 1306
7.Vais JindřichKoloc Milan-81311-9-102307
8.Kolka DanielSedlák Tomáš-3-9-8  0308
9.Horák MilanKůtek Jaroslav49-88 3118
10.Píša MartinHájková Magdalena-7-108-4 1319
11.Kolka DanielKoloc Milan-36-4-4 13110
12.Horák MilanSedlák Tomáš9-10-48-123111
13.Píša MartinKůtek Jaroslav-5-2-3  03112
14.Vais JindřichHájková Magdalena1178  30212
15.Horák MilanKoloc Milan-116-7-9 13213
16.Píša MartinSedlák Tomáš-8-5-6  03214
17.Vais JindřichKůtek Jaroslav10-869 31314
18.Kolka DanielHájková Magdalena85-9-10532414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Píša Martin04Koloc Milan40
Vais Jindřich22Sedlák Tomáš40
Kolka Daniel13Kůtek Jaroslav22
Horák Milan13Hájková Magdalena22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy