Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dřínov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK MšenoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad Dřínov, herna stolního tenisuRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:188:54450:663SK Mšeno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pleticha Robert
Káš Pavel ml.
 
 
Stritzko Vojtěch
Sedlák Tomáš
 
 
-8-1-8  0301
2.Dvořáková Lucie
Šály Vladimír
 
 
Kůtek Jaroslav
Hájková Magdalena
 
 
-8-9-9  0302
3.Pleticha RobertSedlák Tomáš710-11-8-62303
4.Káš Pavel ml.Stritzko Vojtěch-5-8-9  0304
5.Chvojková ŠtěpánkaKůtek Jaroslav-5-3-6  0305
6.Šály VladimírHájková Magdalena-78-98-92306
7.Káš Pavel ml.Sedlák Tomáš-8-2-9  0307
8.Chvojková ŠtěpánkaStritzko Vojtěch-5-7-7  0308
9.Šály VladimírKůtek Jaroslav-6-2-9  0309
10.Pleticha RobertHájková Magdalena10-88-9-423010
11.Chvojková ŠtěpánkaSedlák Tomáš-8-5-5  03011
12.Šály VladimírStritzko Vojtěch-9-4-3  03012
13.Pleticha RobertKůtek Jaroslav-9-8-7  03013
14.Káš Pavel ml.Hájková Magdalena-78-1-5 13014
15.Šály VladimírSedlák Tomáš-8-9-5  03015
16.Pleticha RobertStritzko Vojtěch-88-8-9 13016
17.Káš Pavel ml.Kůtek Jaroslav-8-6-6  03017
18.Chvojková ŠtěpánkaHájková Magdalena-8-3-6  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pleticha Robert04Sedlák Tomáš40
Káš Pavel ml.04Stritzko Vojtěch40
Chvojková Štěpánka04Kůtek Jaroslav40
Šály Vladimír04Hájková Magdalena40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Byšice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK LiběchovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 200, 277 32 Byšice, ZŠ Byšice - velká tělocvična, zadní vchod.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:21664:516TJ Sokol Byšice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Milan
Vais Jindřich
 
 
Mikyska Radek
Miženko Milan
 
 
3410  3010
2.Kolka Daniel
Ducháček Milan
 
 
Gregorová Markéta
Vít Miloslav
 
 
-5-68763220
3.Vais JindřichMikyska Radek-5-7-10  0321
4.Horák MilanMiženko Milan-94-7753231
5.Kolka DanielGregorová Markéta343  3041
6.Ducháček MilanVít Miloslav-87-5-8 1342
7.Horák MilanMikyska Radek871  3052
8.Kolka DanielMiženko Milan4-9-6493262
9.Ducháček MilanGregorová Markéta-9-8-8  0363
10.Vais JindřichVít Miloslav-697-973273
11.Kolka DanielMikyska Radek-49915 3183
12.Ducháček MilanMiženko Milan69-87 3193
13.Vais JindřichGregorová Markéta375  30103
14.Horák MilanVít Miloslav425  30113
15.Ducháček MilanMikyska Radek-51096 31123
16.Vais JindřichMiženko Milan914  30133
17.Horák MilanGregorová Markéta846  30143
18.Kolka DanielVít Miloslav-8469 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vais Jindřich31Mikyska Radek13
Horák Milan40Miženko Milan04
Kolka Daniel40Gregorová Markéta13
Ducháček Milan22Vít Miloslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchRozhodčí:hráči obou týmů
Hráno v místnosti
přesná adresa
SDH MlékojedyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:35604:601TJ Start Mlékojedy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Salajka Petr
Pilinský Tomáš
 
 
Lhotský Miroslav
Šebek Petr
 
 
-11-9-5  0301
2.Nikolov Kiril
Kostelecký Zdeněk
 
 
Týnek Jan
Pelikán Luboš
 
 
-7-7914103211
3.Salajka PetrTýnek Jan-5-8-6  0312
4.Pilinský TomášPelikán Luboš-6-371093222
5.Nikolov KirilŠebek Petr678  3032
6.Kostelecký ZdeněkLhotský Miroslav-6-7-8  0333
7.Pilinský TomášTýnek Jan-4-5-3  0334
8.Nikolov KirilPelikán Luboš-7345 3144
9.Kostelecký ZdeněkŠebek Petr2-755 3154
10.Salajka PetrLhotský Miroslav2-10-5-7 1355
11.Nikolov KirilTýnek Jan-7956 3165
12.Kostelecký ZdeněkPelikán Luboš463  3075
13.Salajka PetrŠebek Petr7-77-773285
14.Pilinský TomášLhotský Miroslav-5-6-9  0386
15.Kostelecký ZdeněkTýnek Jan8-3-118-72387
16.Salajka PetrPelikán Luboš-6-7-3  0388
17.Pilinský Tomᚊebek Petr7410  3098
18.Nikolov KirilLhotský Miroslav2-9-104732108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Salajka Petr13Týnek Jan31
Pilinský Tomáš22Pelikán Luboš13
Nikolov Kiril40Šebek Petr04
Kostelecký Zdeněk22Lhotský Miroslav31
teplota před 16 teplota po 17



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:33598:589nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polách Vojtěch
Štibinger Michal
 
 
Kotrč Miloslav
Tobiášek Martin
 
 
785  3010
2.Pop Petr
Popová Kateřina
 
 
Horkavý Zdeněk
Hamák Václav
 
 
588  3020
3.Popová KateřinaKotrč Miloslav157-11-443230
4.Polách VojtěchTobiášek Martin-8-9-5  0331
5.Štibinger MichalHorkavý Zdeněk3910  3041
6.Pop PetrHamák Václav1273  3051
7.Polách VojtěchKotrč Miloslav4-8-101033261
8.Štibinger MichalTobiášek Martin-8-8-5  0362
9.Pop PetrHorkavý Zdeněk-5868 3172
10.Popová KateřinaHamák Václav-9-5-7  0373
11.Štibinger MichalKotrč Miloslav5-986 3183
12.Pop PetrTobiášek Martin-10-7-7  0384
13.Popová KateřinaHorkavý Zdeněk-10-99-11 1385
14.Polách VojtěchHamák Václav6-7-7-6 1386
15.Pop PetrKotrč Miloslav298  3096
16.Popová KateřinaTobiášek Martin-4-4-3  0397
17.Polách VojtěchHorkavý Zdeněk6-10-5-8 1398
18.Štibinger MichalHamák Václav6-12-6-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Popová Kateřina13Kotrč Miloslav04
Polách Vojtěch13Tobiášek Martin40
Štibinger Michal22Horkavý Zdeněk22
Pop Petr31Hamák Václav31
T1 19 T2 20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:07Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:38538:601TJ Start Mlékojedy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Jiří
Kovařík Pavel
 
 
Strnad Jiří
Zajbrlík Petr
 
 
-9-7-9  0301
2.Kratochvíl Lukáš
Kovařík Tomáš
 
 
Novotný Petr
Svatoň Tomáš
 
 
-6-9-8  0302
3.Novák JiříNovotný Petr9117  3012
4.Kovařík TomášStrnad Jiří-4-9-10  0313
5.Kovařík PavelZajbrlík Petr-88-9-7 1314
6.Kratochvíl LukášSvatoň Tomáš1148  3024
7.Kovařík TomášNovotný Petr767  3034
8.Kovařík PavelStrnad Jiří-8-3-8  0335
9.Kratochvíl LukášZajbrlík Petr-3-711-8 1336
10.Novák JiříSvatoň Tomáš-96-9-7 1337
11.Kovařík PavelNovotný Petr6-5710 3147
12.Kratochvíl LukášStrnad Jiří8-3-5-7 1348
13.Novák JiříZajbrlík Petr-57-5-7 1349
14.Kovařík TomášSvatoň Tomáš-7-7-6  03410
15.Kratochvíl LukášNovotný Petr278  30510
16.Novák JiříStrnad Jiří-8-9-11  03511
17.Kovařík TomášZajbrlík Petr-55-5-8 13512
18.Kovařík PavelSvatoň Tomáš-7889 31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novák Jiří13Novotný Petr04
Kovařík Tomáš13Strnad Jiří40
Kovařík Pavel22Zajbrlík Petr40
Kratochvíl Lukáš22Svatoň Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Byšice BRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 263, 277 01 Dolní Beřkovice, 200 metrů od kruhového objezdu směr nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:14640:460Sokol Dolní Beřkovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borecká Světluška
Hollein Martin
 
 
Žára Michal
Hájek Jaroslav
 
 
1148  3010
2.Raček Jan
Krejčová Eliška
 
 
Kubánek Kamil
Loudín Přemysl
 
 
945  3020
3.Hollein MartinŽára Michal731  3030
4.Raček JanHájek Jaroslav944  3040
5.Borecká SvětluškaLoudín Přemysl87-98 3150
6.Krejčová EliškaKubánek Kamil-139-5893260
7.Raček JanŽára Michal88-107 3170
8.Borecká SvětluškaHájek Jaroslav485  3080
9.Krejčová EliškaLoudín Přemysl7-8-1-5 1381
10.Hollein MartinKubánek Kamil7-768 3191
11.Borecká SvětluškaŽára Robert364  30101
12.Krejčová EliškaHájek Jaroslav1-10-10-6 13102
13.Hollein MartinLoudín Přemysl637  30112
14.Raček JanKubánek Kamil1165  30122
15.Krejčová EliškaŽára Robert-98-10-4 13123
16.Hollein MartinHájek Jaroslav1410  30133
17.Raček JanLoudín Přemysl964  30143
18.Borecká SvětluškaKubánek Kamil756  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hollein Martin40Žára Michal02
Raček Jan40Hájek Jaroslav13
Borecká Světluška40Loudín Přemysl13
Krejčová Eliška13Kubánek Kamil04
   Žára Robert11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LibišVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LibišRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:183:54355:628Sokol Mělník - Pšovka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pour Svatopluk
Šebek Eduard
 
 
Zelenka Rostislav
Carva Pavel
 
 
-6-5-4  0301
2.Holub Petr
Mróz Roman
 
 
Dvořák Miroslav
Dvořák Michal
 
 
7-6-10-7 1302
3.Pour SvatoplukZelenka Rostislav-8-11-3  0303
4.Šebek EduardCarva Pavel-3-7-9  0304
5.Holub PetrDvořák Miroslav-6-2-5  0305
6.Mróz RomanDvořák Michal-9-4-8  0306
7.Šebek EduardZelenka Rostislav-8-9-5  0307
8.Holub PetrCarva Pavel-2-4-9  0308
9.Mróz RomanDvořák Miroslav-9-4-8  0309
10.Pour SvatoplukDvořák Michal-5-4-6  03010
11.Holub PetrZelenka Rostislav-5-7-9  03011
12.Mróz RomanCarva Pavel-8-5-7  03012
13.Pour SvatoplukDvořák Miroslav-7-5-5  03013
14.Šebek EduardDvořák Michal-3-10-6  03014
15.Mróz RomanZelenka Rostislav-5-11-7  03015
16.Pour SvatoplukCarva Pavel9-6-5-3 13016
17.Šebek EduardDvořák Miroslav10-1-3-11 13017
18.Holub PetrDvořák Michal-1-2-3  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pour Svatopluk04Zelenka Rostislav40
Šebek Eduard04Carva Pavel40
Holub Petr04Dvořák Miroslav40
Mróz Roman04Dvořák Michal40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy