Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LibišVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dřínov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LibišRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:19607:389TJ Sokol Libiš

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Homola Marek
Ryslavý Marek
 
 

 
 
WO    3010
2.Mróz Roman
Škaloud Martin
 
 
Chvojková Štěpánka
Šály Vladimír
 
 
353  3020
3.Homola MarekChvojková Štěpánka55-13-993230
4.Pour SvatoplukDvořáková Lucie-6667 3140
5.Ryslavý MarekŠály Vladimír-10-14-3  0341
6.Škaloud MartinWO    3051
7.Pour SvatoplukChvojková Štěpánka-4-85-6 1352
8.Ryslavý MarekDvořáková Lucie1298  3062
9.Škaloud MartinŠály Vladimír-7595 3172
10.Homola MarekWO    3082
11.Ryslavý MarekChvojková Štěpánka-10-1013-11 1383
12.Škaloud MartinDvořáková Lucie454  3093
13.Homola MarekŠály Vladimír-6-5-6  0394
14.Pour SvatoplukWO    30104
15.Škaloud MartinChvojková Štěpánka494  30114
16.Homola MarekDvořáková Lucie3107  30124
17.Pour SvatoplukŠály Vladimír-4-10-6  03125
18.Ryslavý MarekWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Homola Marek21Chvojková Štěpánka22
Pour Svatopluk12Dvořáková Lucie04
Ryslavý Marek12Šály Vladimír31
Škaloud Martin30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 1063, MělníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:30617:596Sokol Mělník - Pšovka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čech Miroslav
Zelenka Rostislav
 
 
Raček Jan
Brauner Josef
 
 
-6-867-62301
2.Dvořák Miroslav
Dvořák Michal
 
 
Hollein Martin
Borecká Světluška
 
 
-5-4-9  0302
3.Čech MiroslavRaček Jan187  3012
4.Dvořák MichalHollein Martin968  3022
5.Dvořák MiroslavBorecká Světluška9-8-5-7 1323
6.Zelenka RostislavKrejčová Eliška475  3033
7.Dvořák MichalRaček Jan7-986 3143
8.Dvořák MiroslavHollein Martin7-9-109123253
9.Zelenka RostislavBorecká Světluška-97-27-12354
10.Čech MiroslavKrejčová Eliška5-446 3164
11.Dvořák MiroslavRaček Jan-8-8-3  0365
12.Zelenka RostislavHollein Martin6-56-653275
13.Čech MiroslavBorecká Světluška10113  3085
14.Dvořák MichalBrauner Josef855  3095
15.Zelenka RostislavRaček Jan-5-910-3 1396
16.Čech MiroslavHollein Martin876  30106
17.Dvořák MichalBorecká Světluška-4-510-9 13107
18.Dvořák MiroslavBrauner Josef-710-7-9 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čech Miroslav40Raček Jan22
Dvořák Michal31Hollein Martin04
Dvořák Miroslav13Borecká Světluška31
Zelenka Rostislav22Krejčová Eliška02
   Brauner Josef11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Byšice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice FRozhodčí:nehrající domácí hráč
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 200, 277 32 Byšice, ZŠ Byšice - velká tělocvična, zadní vchod.Rozhodčí:nehrající hostující hráč
Datum dle rozpisu15. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1614:49464:650TJ Neratovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žára Robert
Krejčí František
 
 
Sauer Jan
Novák Jiří
 
 
-99-8-9 1301
2.Myška Radek
Kubánek Kamil
 
 
Kratochvíl Lukáš
Vítek Adam
 
 
-11-5-6  0302
3.Krejčí FrantišekSauer Jan-7-11-5  0303
4.Žára RobertNovák Jiří8-89-7-72304
5.Myška RadekKratochvíl Lukáš-7-5-6  0305
6.Kubánek KamilVítek Adam-67108 3115
7.Žára RobertSauer Jan-3-2-5  0316
8.Myška RadekNovák Jiří-7-9-2  0317
9.Kubánek KamilKratochvíl Lukáš-911-5-6 1318
10.Krejčí FrantišekVítek Adam534  3028
11.Myška RadekSauer Jan-4-4-6  0329
12.Kubánek KamilNovák Jiří49-12-1-423210
13.Krejčí FrantišekKratochvíl Lukáš-6-5-8  03211
14.Žára RobertVítek Adam11-86-9-723212
15.Kubánek KamilSauer Jan-3-4-5  03213
16.Krejčí FrantišekNovák Jiří-8-6-5  03214
17.Žára RobertKratochvíl Lukáš-5-5-8  03215
18.Myška RadekVítek Adam-7-7-3  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krejčí František13Sauer Jan40
Žára Robert04Novák Jiří40
Myška Radek04Kratochvíl Lukáš40
Kubánek Kamil13Vítek Adam22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves DRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál SDH MlékojedyRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu16. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:547:25696:554TJ Start Mlékojedy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnad Jiří
Zajbrlík Petr
 
 
Pop Petr
Popová Kateřina
 
 
644  3010
2.Svatoň Tomáš
Novotný Petr
 
 
Polách Vojtěch
Štibinger Michal
 
 
8-7-57-92311
3.Strnad JiříŠtibinger Michal-7108-473221
4.Zajbrlík PetrPolách Vojtěch65-96 3131
5.Svatoň TomášPop Petr77-62 3141
6.Novotný PetrPopová Kateřina456  3051
7.Zajbrlík PetrŠtibinger Michal-6768 3161
8.Svatoň TomášPolách Vojtěch7-77-933271
9.Novotný PetrPop Petr-3-587-62372
10.Strnad JiříPopová Kateřina435  3082
11.Svatoň Tomᚊtibinger Michal752  3092
12.Novotný PetrPolách Vojtěch-10810-7-52393
13.Strnad JiříPop Petr24-86 31103
14.Zajbrlík PetrPopová Kateřina711-75 31113
15.Novotný PetrŠtibinger Michal-8-7-5  03114
16.Strnad JiříPolách Vojtěch58-9-9-723115
17.Zajbrlík PetrPop Petr-10523 31125
18.Svatoň TomášPopová Kateřina668  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Strnad Jiří31Štibinger Michal13
Zajbrlík Petr40Polách Vojtěch22
Svatoň Tomáš40Pop Petr13
Novotný Petr13Popová Kateřina04
Teplota před utkáním 17C Teplota po utkání 18°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy BRozhodčí:hráči obou mužstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:11658:424TJ Dynamo Nelahozeves C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horkavý Zdeněk
Ovsenáková Alena
 
 
Pilinský Michal
Salajka Petr
 
 
536  3010
2.Hamák Václav
Kotrč Miloslav
 
 
Nikolov Kiril
Žitník Samuel
 
 
373  3020
3.Horkavý ZdeněkPilinský Tomáš-8878 3130
4.Ovsenáková AlenaSalajka Petr546  3040
5.Hamák VáclavNikolov Kiril11-679 3150
6.Kotrč MiloslavŽitník Samuel267  3060
7.Ovsenáková AlenaPilinský Tomáš-8-88-9 1361
8.Hamák VáclavSalajka Petr654  3071
9.Kotrč MiloslavNikolov Kiril10-8-5893281
10.Horkavý ZdeněkŽitník Samuel752  3091
11.Hamák VáclavPilinský Tomáš425  30101
12.Kotrč MiloslavSalajka Petr4310  30111
13.Horkavý ZdeněkNikolov Kiril-6-6109932121
14.Ovsenáková AlenaŽitník Samuel146  30131
15.Kotrč MiloslavPilinský Tomáš34-109 31141
16.Horkavý ZdeněkSalajka Petr6131  30151
17.Ovsenáková AlenaNikolov Kiril77-34 31161
18.Hamák VáclavŽitník Samuel352  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Horkavý Zdeněk40Pilinský Tomáš13
Ovsenáková Alena31Salajka Petr04
Hamák Václav40Nikolov Kiril04
Kotrč Miloslav40Žitník Samuel04
T1 18 C T2 20 C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Byšice ARozhodčí:hráči obou týmů
Hráno v místnosti
přesná adresa
SDH MlékojedyRozhodčí:hráči obou týmů
Datum dle rozpisu18. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1610:50412:646TJ Sokol Byšice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lhotský Miroslav
Pelikán Luboš
 
 
Horák Milan
Píša Martin
 
 
-3-6-6  0301
2.Štěpán Stanislav
Havel Jiří
 
 
Kolka Daniel
Ducháček Milan
 
 
-6-5-8  0302
3.Lhotský MiroslavHorák Milan-4-5-10  0303
4.Pelikán LubošPíša Martin-9-58-10 1304
5.Štěpán StanislavKolka Daniel-9-4-9  0305
6.Havel JiříDucháček Milan-5-610-6 1306
7.Pelikán LubošHorák Milan-5-8-5  0307
8.Štěpán StanislavPíša Martin-13-6-6  0308
9.Havel JiříKolka Daniel-6-2-1  0309
10.Lhotský MiroslavDucháček Milan13-107-1153219
11.Štěpán StanislavHorák Milan-4-4-3  03110
12.Petržílka IvanPíša Martin-1-4-2  03111
13.Lhotský MiroslavKolka Daniel-2-7-7  03112
14.Pelikán LubošDucháček Milan-5-9-2  03113
15.Petržílka IvanHorák Milan-6-3-2  03114
16.Lhotský MiroslavPíša Martin738  30214
17.Pelikán LubošKolka Daniel-59-8-5 13215
18.Štěpán StanislavDucháček Milan-1214-9-3 13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lhotský Miroslav22Horák Milan40
Pelikán Luboš04Píša Martin31
Štěpán Stanislav04Kolka Daniel40
Havel Jiří02Ducháček Milan31
Petržílka Ivan02   
teplota před 18 C teplota po 19 C střídání domácí Petržilka Ivan za Havel Jiří utkání č. 12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK LiběchovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK MšenoRozhodčí:Domácí nehrající hráč
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LiběchovRozhodčí:Hostující nehrající hráč
Datum dle rozpisu18. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:179:51376:643SK Mšeno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikyska Radek
Miženko Milan
 
 
Koloc Milan
Sedlák Tomáš
 
 
-9-10-8  0301
2.Pokorný Dominik
Ryšavý Jiří
 
 
Kůtek Jaroslav
Hájková Magdalena
 
 
-6-8-8  0302
3.Pokorný DominikKoloc Milan-5-7-6  0303
4.Mikyska RadekSedlák Tomáš-69-47-82304
5.Miženko MilanKůtek Jaroslav-7-6-3  0305
6.Ryšavý JiříHájková Magdalena-2-1-6  0306
7.Mikyska RadekKoloc Milan10711  3016
8.Miženko MilanSedlák Tomáš6-3-4-8 1317
9.Ryšavý JiříKůtek Jaroslav-1-1-3  0318
10.Pokorný DominikHájková Magdalena-8-69-4 1319
11.Miženko MilanKoloc Milan-9-12-5  03110
12.Ryšavý JiříSedlák Tomáš-3-5-5  03111
13.Pokorný DominikKůtek Jaroslav-5-3-3  03112
14.Mikyska RadekHájková Magdalena-6-8-6  03113
15.Ryšavý JiříKoloc Milan-1-6-6  03114
16.Pokorný DominikSedlák Tomáš-3-5-1  03115
17.Mikyska RadekKůtek Jaroslav-313-4-3 13116
18.Miženko MilanHájková Magdalena-8-76-5 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pokorný Dominik04Koloc Milan31
Mikyska Radek13Sedlák Tomáš40
Miženko Milan04Kůtek Jaroslav40
Ryšavý Jiří04Hájková Magdalena40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy