Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dřínov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK LiběchovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad Dřínov, herna stolního tenisuRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:37Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1124:36508:542SK Liběchov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pleticha Robert
Šály Vladimír
 
 
Mikyska Radek
Ryšavý Jiří
 
 
-7548 3110
2.Chvojková Štěpánka
Tyle Tomáš
 
 
Gregorová Markéta
Vít Miloslav
 
 
-4-5-4  0311
3.Šály VladimírMikyska Radek-3-9-8  0312
4.Chvojková ŠtěpánkaRyšavý Jiří672  3022
5.Pleticha RobertGregorová Markéta-8511 3132
6.Tyle TomášVít Miloslav-3-4-5  0333
7.Chvojková ŠtěpánkaMikyska Radek-13-8-8  0334
8.Pleticha RobertRyšavý Jiří225  3044
9.Tyle TomášGregorová Markéta-6-7-3  0345
10.Šály VladimírVít Miloslav-3-5-8  0346
11.Pleticha RobertMikyska Radek-9567 3156
12.Tyle TomášRyšavý Jiří-910-97-32357
13.Šály VladimírGregorová Markéta-4-4-16  0358
14.Chvojková ŠtěpánkaVít Miloslav-11-3-5  0359
15.Tyle TomášMikyska Radek-7-3-9  03510
16.Šály VladimírRyšavý Jiří432  30610
17.Chvojková ŠtěpánkaGregorová Markéta-8-86-4 13611
18.Pleticha RobertVít Miloslav8198  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šály Vladimír13Mikyska Radek31
Chvojková Štěpánka13Ryšavý Jiří13
Pleticha Robert40Gregorová Markéta31
Tyle Tomáš04Vít Miloslav31
Teplota: před: 20°C, 22°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK MšenoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mšeno, Boleslavská 360Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:10623:351SK Mšeno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kůtek Jaroslav
Koloc Milan
 
 
Týnek Jan
Čáp Kamil
 
 
374  3010
2.Vaněk Jindřich
Hájková Magdalena
 
 
Pelikán Luboš
Šebek Petr
 
 
965  3020
3.Koloc MilanTýnek Jan-14-798113230
4.Kůtek JaroslavČáp Kamil542  3040
5.Hájková MagdalenaPelikán Luboš564  3050
6.Vaněk JindřichŠebek Petr235  3060
7.Kůtek JaroslavTýnek Jan-85-7973270
8.Hájková MagdalenaČáp Kamil143  3080
9.Vaněk JindřichPelikán Luboš736  3090
10.Koloc MilanŠebek Petr266  30100
11.Hájková MagdalenaTýnek Jan-11-4-8  03101
12.Vaněk JindřichČáp Kamil131  30111
13.Koloc MilanPelikán Luboš893  30121
14.Kůtek JaroslavHavel Jiří421  30131
15.Vaněk JindřichTýnek Jan-10-36-10 13132
16.Koloc MilanČáp Kamil242  30142
17.Kůtek JaroslavPelikán Luboš637  30152
18.Hájková MagdalenaHavel Jiří454  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koloc Milan40Týnek Jan22
Kůtek Jaroslav40Čáp Kamil04
Hájková Magdalena31Pelikán Luboš04
Vaněk Jindřich31Šebek Petr02
   Havel Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Byšice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 200, 277 32 Byšice, ZŠ Byšice - velká tělocvična, zadní vchod.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:32598:623nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Milan
Vais Jindřich
 
 
Tobiášek Martin
Ovsenáková Alena
 
 
9-9-8-8 1301
2.Kolka Daniel
Ducháček Milan
 
 
Hamák Václav
Kotrč Miloslav
 
 
-12698 3111
3.Kolka DanielTobiášek Martin-5-85-6 1312
4.Ducháček MilanOvsenáková Alena-7-4-10  0313
5.Vais JindřichHamák Václav447  3023
6.Horák MilanKotrč Miloslav10-48-553233
7.Ducháček MilanTobiášek Martin-3-8-3  0334
8.Vais JindřichOvsenáková Alena-49108 3144
9.Horák MilanHamák Václav11010  3054
10.Kolka DanielKotrč Miloslav95-86 3164
11.Vais JindřichTobiášek Martin12-7-7-4 1365
12.Horák MilanOvsenáková Alena8-99-6-72366
13.Kolka DanielHamák Václav878  3076
14.Ducháček MilanKotrč Miloslav-7-7-4  0377
15.Horák MilanTobiášek Martin-2-7-5  0378
16.Kolka DanielOvsenáková Alena131212  3088
17.Ducháček MilanHamák Václav-7-676-62389
18.Vais JindřichKotrč Miloslav6313  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolka Daniel31Tobiášek Martin40
Ducháček Milan04Ovsenáková Alena22
Vais Jindřich31Hamák Václav13
Horák Milan22Kotrč Miloslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy ARozhodčí:hráči obou dužstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál SDH MlékojedyRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu12. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1221:37467:459TJ Start Mlékojedy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Pavel
Kostelecký Zdeněk
 
 
Strnad Jiří
Zajbrlík Petr
 
 
-8-4-10  0301
2.Nikolov Kiril
Krojidlo Jan
 
 
Svatoň Tomáš
 
 
WO    3011
3.Beneš PavelStrnad Jiří-6-2-2  0312
4.Kostelecký ZdeněkZajbrlík Petr10-118-8-62313
5.Nikolov KirilSvatoň Tomáš-7499 3123
6.Krojidlo JanWO    3033
7.Kostelecký ZdeněkStrnad Jiří-7-7-4  0334
8.Nikolov KirilZajbrlík Petr-10-4-1  0335
9.Krojidlo JanSvatoň Tomáš-4-5-6  0336
10.Beneš PavelWO    3046
11.Nikolov KirilStrnad Jiří-7-8-11  0347
12.Krojidlo JanZajbrlík Petr-6-66-8 1348
13.Beneš PavelSvatoň Tomáš-6-4-5  0349
14.Kostelecký ZdeněkWO    3059
15.Krojidlo JanStrnad Jiří-8-5-5  03510
16.Beneš PavelZajbrlík Petr-8-6-9  03511
17.Kostelecký ZdeněkSvatoň Tomáš-6-9-6  03512
18.Nikolov KirilWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Beneš Pavel03Strnad Jiří40
Kostelecký Zdeněk03Zajbrlík Petr40
Nikolov Kiril12Svatoň Tomáš31
Krojidlo Jan03   
WO50WO05
Teplota před utkáním 17°C Teplota po utkáním 18°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Byšice BRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu25. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:38Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:10632:313TJ Dynamo Nelahozeves D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štibinger Michal
Kebrle Jindřich
 
 
Žára Robert
Loudín Přemysl
 
 
85-71 3110
2.Pop Petr
Novotný Petr
 
 
Myška Radek
 
 
WO    3020
3.Štibinger MichalŽára Robert239  3030
4.Novotný PetrLoudín Přemysl-3-8-11  0331
5.Kebrle JindřichMyška Radek986  3041
6.Pop PetrWO    3051
7.Novotný PetrŽára Robert117-6-633261
8.Kebrle JindřichLoudín Přemysl-8811-7-52362
9.Pop PetrMyška Radek141  3072
10.Štibinger MichalWO    3082
11.Kebrle JindřichŽára Robert5116  3092
12.Pop PetrLoudín Přemysl2148  30102
13.Štibinger MichalMyška Radek142  30112
14.Novotný PetrWO    30122
15.Pop PetrŽára Robert5-882 31132
16.Štibinger MichalLoudín Přemysl924  30142
17.Novotný PetrMyška Radek3711  30152
18.Kebrle JindřichWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Štibinger Michal30Žára Robert04
Novotný Petr21Loudín Přemysl22
Kebrle Jindřich21Myška Radek04
Pop Petr30   
WO50WO05
T1 19 T2 20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:20696:566TJ Neratovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovařík Tomáš
Kratochvíl Lukáš
 
 
Zelenka Rostislav
Čech Miroslav
 
 
-897-12103210
2.Novák Jiří
Kovařík Pavel
 
 
Carva Pavel
Dvořák Miroslav
 
 
-7873 3120
3.Kovařík TomášZelenka Rostislav774  3030
4.Kratochvíl LukášČech Miroslav-610103 3140
5.Novák JiříCarva Pavel6713  3050
6.Kovařík PavelDvořák Miroslav794  3060
7.Kratochvíl LukášZelenka Rostislav477  3070
8.Novák JiříČech Miroslav-11-5-9  0371
9.Kovařík PavelCarva Pavel8-12-6-12 1372
10.Kovařík TomášDvořák Miroslav7-6-5873282
11.Novák JiříZelenka Rostislav6-788 3192
12.Kovařík PavelČech Miroslav68-79 31102
13.Kovařík TomášCarva Pavel7-86-9-723103
14.Kratochvíl LukášDvořák Miroslav679  30113
15.Kovařík PavelZelenka Rostislav466  30123
16.Kovařík TomášČech Miroslav55-6-7832133
17.Kratochvíl LukášCarva Pavel-11658 31143
18.Novák JiříDvořák Miroslav993  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kovařík Tomáš31Zelenka Rostislav04
Kratochvíl Lukáš40Čech Miroslav13
Novák Jiří31Carva Pavel22
Kovařík Pavel31Dvořák Miroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LibišRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 263, 277 01 Dolní Beřkovice, 200 metrů od kruhového objezdu směr nádražíRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu21. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:27680:582Sokol Dolní Beřkovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brauner Josef
Raček Jan
 
 
Holub Petr
Pour Svatopluk
 
 
748  3010
2.Hollein Martin
Borecká Světluška
 
 
Škaloud Martin
Mróz Roman
 
 
-744-983220
3.Hollein MartinŠkaloud Martin-106-79113230
4.Krejčová EliškaMróz Roman-66-9-6 1331
5.Raček JanPour Svatopluk76-75 3141
6.Borecká SvětluškaHolub Petr-7458 3151
7.Krejčová EliškaŠkaloud Martin-9-3-4  0352
8.Raček JanMróz Roman95-7-9-62353
9.Borecká SvětluškaPour Svatopluk-6297 3163
10.Hollein MartinHolub Petr336  3073
11.Raček JanŠkaloud Martin-4-349103283
12.Borecká SvětluškaMróz Roman6109  3093
13.Hollein MartinPour Svatopluk-8624 31103
14.Krejčová EliškaHolub Petr99-98 31113
15.Borecká SvětluškaŠkaloud Martin7-7-9-7 13114
16.Hollein MartinMróz Roman947  30124
17.Krejčová EliškaPour Svatopluk-9-79-8 13125
18.Raček JanHolub Petr-9556 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hollein Martin40Škaloud Martin22
Krejčová Eliška13Mróz Roman22
Raček Jan31Pour Svatopluk13
Borecká Světluška31Holub Petr04
T:19°C,na konci 19,5°C

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy