Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dřínov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad Dřínov, herna stolního tenisuRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:52Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:32514:523TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pleticha Robert
Plocková Klára
 
 
Pelikán Luboš
Týnek Jan
 
 
-106-8773210
2.Chvojková Štěpánka
Dvořáková Lucie
 
 
Lhotský Miroslav
Šebek Petr
 
 
-8-59-6 1311
3.Chvojková ŠtěpánkaPelikán Luboš10-13-9-8 1312
4.Dvořáková LucieTýnek Jan-4-3-3  0313
5.Pleticha RobertLhotský Miroslav5-4-9-8 1314
6.Plocková KláraŠebek Petr325  3024
7.Dvořáková LuciePelikán Luboš-6-4-10  0325
8.Pleticha RobertTýnek Jan-5-7-4  0326
9.Plocková KláraLhotský Miroslav1047  3036
10.Chvojková ŠtěpánkaŠebek Petr899  3046
11.Pleticha RobertPelikán Luboš582  3056
12.Plocková KláraTýnek Jan846  3066
13.Chvojková ŠtěpánkaLhotský Miroslav-5-9-2  0367
14.Dvořáková LucieŠebek Petr-77-6-4 1368
15.Plocková KláraPelikán Luboš429  3078
16.Chvojková ŠtěpánkaTýnek Jan-9-2-10  0379
17.Dvořáková LucieLhotský Miroslav-6-4-6  03710
18.Pleticha RobertŠebek Petr323  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chvojková Štěpánka13Pelikán Luboš22
Dvořáková Lucie04Týnek Jan31
Pleticha Robert22Lhotský Miroslav31
Plocková Klára40Šebek Petr13
teplota 22-24



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK LiběchovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves CRozhodčí:Hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LiběchovRozhodčí:Hráči obou družstev
Datum dle rozpisu08. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:177:51355:606TJ Dynamo Nelahozeves C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vít Miloslav
Vítová Johana
 
 
Tobiášek Martin
Ovsenáková Alena
 
 
-7-8-3  0301
2.Miženko Milan
Ryšavý Jiří
 
 
Hamák Václav
Karas Jiří
 
 
-5-5-8  0302
3.Vít MiloslavTobiášek Martin-3-8-5  0303
4.Miženko MilanOvsenáková Alena-7-79-7 1304
5.Vítová JohanaHamák Václav-1-1-7  0305
6.Ryšavý JiříKaras Jiří-4-2-6  0306
7.Miženko MilanTobiášek Martin-8-7-10  0307
8.Vítová JohanaOvsenáková Alena-3-5-4  0308
9.Ryšavý JiříHamák Václav-2-1-2  0309
10.Vít MiloslavKaras Jiří-8-95-6 13010
11.Vítová JohanaTobiášek Martin-3-6-2  03011
12.Ryšavý JiříOvsenáková Alena-8-4-4  03012
13.Vít MiloslavHamák Václav633  30112
14.Miženko MilanKaras Jiří-4-4-10  03113
15.Ryšavý JiříTobiášek Martin-7-2-3  03114
16.Vít MiloslavOvsenáková Alena-7-4-6  03115
17.Miženko MilanHamák Václav7-11-9-7 13116
18.Vítová JohanaKaras Jiří-98-2-7 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vít Miloslav13Tobiášek Martin40
Miženko Milan04Ovsenáková Alena40
Vítová Johana04Hamák Václav31
Ryšavý Jiří04Karas Jiří40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK MšenoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mšeno, Boleslavská 360Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:36673:685nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koloc Milan
Sedlák Tomáš
 
 
Novotný Petr
Svatoň Tomáš
 
 
61110  3010
2.Kůtek Jaroslav
Stritzko Vojtěch
 
 
Strnad Jiří
Zajbrlík Petr
 
 
10-49-2-102311
3.Koloc MilanNovotný Petr-82-8853221
4.Sedlák TomášSvatoň Tomáš-85105 3131
5.Kůtek JaroslavStrnad Jiří11-9-47-82332
6.Stritzko VojtěchZajbrlík Petr8-7-7-2 1333
7.Sedlák TomášNovotný Petr48-1011 3143
8.Hájková MagdalenaSvatoň Tomáš8-5-98-72344
9.Stritzko VojtěchStrnad Jiří10-12-2-6 1345
10.Koloc MilanZajbrlík Petr11-7-6853255
11.Hájková MagdalenaNovotný Petr-866-4123265
12.Stritzko VojtěchSvatoň Tomáš47-76 3175
13.Koloc MilanStrnad Jiří-7-9-3  0376
14.Sedlák TomášZajbrlík Petr-5-5-7  0377
15.Stritzko VojtěchNovotný Petr6810  3087
16.Koloc MilanSvatoň Tomáš648  3097
17.Sedlák TomášStrnad Jiří-886-6-92398
18.Hájková MagdalenaZajbrlík Petr7-5-6-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koloc Milan31Novotný Petr04
Sedlák Tomáš22Svatoň Tomáš13
Kůtek Jaroslav01Strnad Jiří40
Stritzko Vojtěch22Zajbrlík Petr31
Hájková Magdalena12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Byšice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Byšice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 200, 277 32 Byšice, ZŠ Byšice - velká tělocvična, zadní vchod.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:12664:434TJ Sokol Byšice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Milan
Píša Martin
 
 
Žára Robert
Krejčí František
 
 
723  3010
2.Kolka Daniel
Ducháček Milan
 
 
Hora Martin
Loudín Přemysl
 
 
454  3020
3.Horák MilanHora Martin362  3030
4.Píša MartinŽára Robert396  3040
5.Kolka DanielKrejčí František584  3050
6.Ducháček MilanLoudín Přemysl-7-5-6  0351
7.Píša MartinHora Martin676  3061
8.Kolka DanielŽára Robert756  3071
9.Ducháček MilanKrejčí František710-88 3181
10.Horák MilanLoudín Přemysl-81177 3191
11.Kolka DanielHora Martin457  30101
12.Ducháček MilanŽára Robert64-98 31111
13.Horák MilanKrejčí František538  30121
14.Píša MartinLoudín Přemysl510-89 31131
15.Ducháček MilanHora Martin38-97 31141
16.Horák MilanŽára Robert915  30151
17.Píša MartinKrejčí František-11-8710432161
18.Kolka DanielLoudín Přemysl-11-835432171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Horák Milan40Hora Martin04
Píša Martin40Žára Robert04
Kolka Daniel40Krejčí František04
Ducháček Milan31Loudín Přemysl13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka BRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál SDH MlékojedyRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu06. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:30561:472nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grigoriadi Roman
Kostelecký Zdeněk
 
 
Zelenka Rostislav
Čech Miroslav
 
 
-898-6-62301
2.Pilinský Michal
Pilinský Tomáš
 
 
Dvořák Miroslav
 
 
WO    3011
3.Grigoriadi RomanZelenka Rostislav542  3021
4.Kostelecký ZdeněkČech Miroslav-8-3-7  0322
5.Pilinský MichalDvořák Miroslav-95-4-5 1323
6.Pilinský TomášWO    3033
7.Kostelecký ZdeněkZelenka Rostislav9-10-10-8 1334
8.Pilinský MichalČech Miroslav-3-2-5  0335
9.Pilinský TomášDvořák Miroslav-9-7-6  0336
10.Grigoriadi RomanWO    3046
11.Pilinský MichalZelenka Rostislav-6109-11-42347
12.Pilinský TomášČech Miroslav-69-49-42348
13.Grigoriadi RomanDvořák Miroslav447  3058
14.Nikolov KirilWO    3068
15.Pilinský TomášZelenka Rostislav-1-2-3  0369
16.Grigoriadi RomanČech Miroslav89-38 3179
17.Nikolov KirilDvořák Miroslav-6-97753289
18.Pilinský MichalWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Grigoriadi Roman30Zelenka Rostislav31
Kostelecký Zdeněk02Čech Miroslav31
Pilinský Michal03Dvořák Miroslav22
Pilinský Tomáš03   
Nikolov Kiril10   
WO50WO05
Teplota před utkáním 17°C Teplota po utkání 17,6°C Střídání - domácí - utkání č. 14 - Nikolov Kiril za Kostelecký Zdeněk Domácí měli štěstí, že hosté přijeli jen ve třech, což jim pomohlo alespoň k nerozhodnému výsledku.



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LibišRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu08. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:46Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:636:19437:425TJ Dynamo Nelahozeves D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Točík David
Štibinger Michal
 
 
Škaloud Martin
Šebek Eduard
 
 
576  3010
2.Pop Petr
 
 
Pour Svatopluk
Ryslavý Marek
 
 
WO    0311
3.Točík DavidŠkaloud Martin3-1184 3121
4.Štibinger MichalŠebek Eduard61010  3031
5.Pour SvatoplukWO    0332
6.Pop PetrRyslavý Marek477  3042
7.Štibinger MichalŠkaloud Martin-6-9-7  0343
8.Šebek EduardWO    0344
9.Pop PetrPour Svatopluk164  3054
10.Točík DavidRyslavý Marek614  3064
11.Škaloud MartinWO    0365
12.Pop PetrŠebek Eduard267  3075
13.Točík DavidPour Svatopluk364  3085
14.Štibinger MichalRyslavý Marek475  3095
15.Pop PetrŠkaloud Martin1459  30105
16.Točík DavidŠebek Eduard1079  30115
17.Štibinger MichalPour Svatopluk575  30125
18.Ryslavý MarekWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Točík David40Škaloud Martin12
Štibinger Michal31Šebek Eduard03
Pop Petr40Pour Svatopluk03
   Ryslavý Marek03
WO05WO50
T1 18 T2 19



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:05Konec
utkání
19:47Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:15627:419TJ Neratovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovařík Tomáš
Kratochvíl Lukáš
 
 
Raček Jan
Brauner Josef
 
 
4-3-76-122301
2.Kovařík Pavel
Novák Jiří
 
 
Borecká Světluška
Krejčová Eliška
 
 
873  3011
3.Kovařík TomášKrejčová Eliška3711  3021
4.Kratochvíl LukášRaček Jan679  3031
5.Novák JiříBrauner Josef543  3041
6.Kovařík PavelBorecká Světluška-8936 3151
7.Kratochvíl LukášKrejčová Eliška371  3061
8.Novák JiříRaček Jan-7-88-10 1362
9.Kovařík PavelBrauner Josef555  3072
10.Kovařík TomášBorecká Světluška-7-85-9 1373
11.Novák JiříKrejčová Eliška434  3083
12.Kovařík PavelRaček Jan-7-83563293
13.Kovařík TomášBrauner Josef679  30103
14.Kratochvíl LukášBorecká Světluška883  30113
15.Kovařík PavelKrejčová Eliška444  30123
16.Kovařík TomášRaček Jan864  30133
17.Kratochvíl LukášBrauner Josef571  30143
18.Novák JiříBorecká Světluška-7-8-10  03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kovařík Tomáš31Krejčová Eliška04
Kratochvíl Lukáš40Raček Jan13
Novák Jiří22Brauner Josef04
Kovařík Pavel40Borecká Světluška22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy