Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dřínov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:03Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:5610:297TJ Neratovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovařík Pavel
Sauer Jan
 
 
Šály Vladimír
Káš Pavel ml.
 
 
-10624 3110
2.Kovaříková Marcela
Novák Jiří
 
 
Feriová Marie Rozálie
Krumlová Lucie
 
 
355  3020
3.Kovařík PavelDvořáková Lucie322  3030
4.Sauer JanChvojková Štěpánka736  3040
5.Kovaříková MarcelaŠály Vladimír574  3050
6.Novák JiříKáš Pavel ml.444  3060
7.Sauer JanKrumlová Lucie844  3070
8.Kovaříková MarcelaChvojková Štěpánka789  3080
9.Novák JiříŠály Vladimír454  3090
10.Kovařík PavelKáš Pavel ml.324  30100
11.Kovaříková MarcelaKrumlová Lucie756  30110
12.Novák JiříChvojková Štěpánka755  30120
13.Kovařík PavelFeriová Marie Rozálie344  30130
14.Sauer JanKáš Pavel ml.225  30140
15.Novák JiříKrumlová Lucie554  30150
16.Kovařík PavelChvojková Štěpánka4-1264 31160
17.Sauer JanFeriová Marie Rozálie356  30170
18.Kovaříková MarcelaKáš Pavel ml.-12-8-7  03171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kovařík Pavel40Dvořáková Lucie01
Sauer Jan40Chvojková Štěpánka04
Kovaříková Marcela31Šály Vladimír02
Novák Jiří40Káš Pavel ml.13
   Krumlová Lucie03
   Feriová Marie Rozálie02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves DRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 263, 277 01 Dolní Beřkovice, 200 metrů od kruhového objezdu směr nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:38579:657TJ Dynamo Nelahozeves D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Raček Jan
Krejčová Eliška
 
 
Štibinger Michal
Polách Vojtěch
 
 
-4710-8-122301
2.Borecká Světluška
Hollein Martin
 
 
Točík David
Novotný Petr
 
 
9-10-48-132302
3.Raček JanPolách Vojtěch79-94 3112
4.Krejčová EliškaŠtibinger Michal-2-5-4  0313
5.Borecká SvětluškaTočík David-3-8-3  0314
6.Hollein MartinNovotný Petr1386  3024
7.Krejčová EliškaPolách Vojtěch-0-11-5  0325
8.Borecká SvětluškaŠtibinger Michal6-14810 3135
9.Hollein MartinTočík David-7-7-7  0336
10.Raček JanNovotný Petr8-21011 3146
11.Borecká SvětluškaPolách Vojtěch864  3056
12.Hollein MartinŠtibinger Michal-8-95893266
13.Raček JanTočík David-68-6-9 1367
14.Krejčová EliškaNovotný Petr10-8-11-14 1368
15.Hollein MartinPolách Vojtěch-6-9-9  0369
16.Raček JanŠtibinger Michal-10-7-7  03610
17.Krejčová EliškaTočík David-4-6-5  03611
18.Borecká SvětluškaNovotný Petr969  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Raček Jan22Polách Vojtěch22
Krejčová Eliška04Štibinger Michal22
Borecká Světluška31Točík David40
Hollein Martin22Novotný Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LibišVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LibišRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:184:54367:628TJ Start Mlékojedy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holub Petr
Pour Svatopluk
 
 
Dvořák Zdeněk ml.
Grigoriadi Roman
 
 
-4-12-4  0301
2.Homola Marek
Škaloud Martin
 
 
Nikolov Kiril
Kostelecký Zdeněk
 
 
-8-6-6  0302
3.Holub PetrDvořák Zdeněk ml.-4-4-8  0303
4.Pour SvatoplukGrigoriadi Roman-4-5-5  0304
5.Homola MarekNikolov Kiril-29-4-2 1305
6.Škaloud MartinKostelecký Zdeněk7-9-10-7 1306
7.Pour SvatoplukDvořák Zdeněk ml.-6-9-4  0307
8.Homola MarekGrigoriadi Roman-3-1-4  0308
9.Škaloud MartinNikolov Kiril-7-7-8  0309
10.Holub PetrKostelecký Zdeněk-10-7-6  03010
11.Homola MarekDvořák Zdeněk ml.-8-8-3  03011
12.Škaloud MartinGrigoriadi Roman-7-78-3 13012
13.Holub PetrNikolov Kiril-3-7-8  03013
14.Pour SvatoplukKostelecký Zdeněk-2-9-6  03014
15.Škaloud MartinDvořák Zdeněk ml.-6-9-9  03015
16.Holub PetrGrigoriadi Roman-2-2-6  03016
17.Pour SvatoplukNikolov Kiril-9-7-6  03017
18.Homola MarekKostelecký Zdeněk-95-5-6 13018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Holub Petr04Dvořák Zdeněk ml.40
Pour Svatopluk04Grigoriadi Roman40
Homola Marek04Nikolov Kiril40
Škaloud Martin04Kostelecký Zdeněk40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Byšice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 1063, MělníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:22595:516Sokol Mělník - Pšovka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelenka Rostislav
Čech Miroslav
 
 
Kolka Daniel
Píša Martin
 
 
8910  3010
2.Dvořák Miroslav
Dvořák Michal
 
 
Vais Jindřich
Horák Milan
 
 
-6-49-5 1311
3.Carva PavelKolka Daniel7-8104 3121
4.Čech MiroslavPíša Martin463  3031
5.Dvořák MichalHorák Milan-4748 3141
6.Dvořák MiroslavVais Jindřich-3-4-8  0342
7.Čech MiroslavKolka Daniel444  3052
8.Dvořák MichalPíša Martin1267  3062
9.Dvořák MiroslavHorák Milan-8-7-1  0363
10.Carva PavelVais Jindřich7-994 3173
11.Dvořák MichalKolka Daniel6-663 3183
12.Dvořák MiroslavPíša Martin4410  3093
13.Carva PavelHorák Milan793  30103
14.Čech MiroslavVais Jindřich-97106 31113
15.Dvořák MiroslavKolka Daniel-139-4-8 13114
16.Carva PavelPíša Martin77-93 31124
17.Zelenka RostislavHorák Milan-1-3-8  03125
18.Dvořák MichalVais Jindřich7-997 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Carva Pavel40Kolka Daniel13
Čech Miroslav30Píša Martin04
Dvořák Michal40Horák Milan22
Dvořák Miroslav13Vais Jindřich13
Zelenka Rostislav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Byšice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK MšenoRozhodčí:nehrající domácí hráč
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 200, 277 32 Byšice, ZŠ Byšice - velká tělocvična, zadní vchod.Rozhodčí:nehrající hostující hráč
Datum dle rozpisu12. 02. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:182:54310:611SK Mšeno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žára Robert
Žára Michal
 
 
Kůtek Jaroslav
Stritzko Vojtěch
 
 
-4-8-8  0301
2.Hájek Jaroslav
Krejčí František
 
 
Koloc Milan
Hájková Magdalena
 
 
-2-4-5  0302
3.Krejčí FrantišekKoloc Milan-2-4-6  0303
4.Hájek JaroslavStritzko Vojtěch-6-7-5  0304
5.Žára MichalKůtek Jaroslav-7-4-5  0305
6.Žára RobertHájková Magdalena-1-2-2  0306
7.Hájek JaroslavKoloc Milan-1-5-9  0307
8.Žára MichalStritzko Vojtěch-7-2-2  0308
9.Žára RobertKůtek Jaroslav-7-99-5 1309
10.Krejčí FrantišekHájková Magdalena-6-9-10  03010
11.Žára MichalKoloc Milan-2-2-3  03011
12.Žára RobertStritzko Vojtěch-7-9-4  03012
13.Krejčí FrantišekKůtek Jaroslav-6-4-4  03013
14.Hájek JaroslavHájková Magdalena7-8-8-9 13014
15.Žára RobertKoloc Milan-5-6-5  03015
16.Krejčí FrantišekStritzko Vojtěch-7-4-7  03016
17.Hájek JaroslavKůtek Jaroslav-4-5-7  03017
18.Žára MichalHájková Magdalena-7-6-5  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krejčí František04Koloc Milan40
Hájek Jaroslav04Stritzko Vojtěch40
Žára Michal04Kůtek Jaroslav40
Žára Robert04Hájková Magdalena40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK LiběchovRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál SDH MlékojedyRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu13. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:10670:470TJ Start Mlékojedy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnad Jiří
Zajbrlík Petr
 
 
Mikyska Radek
Strnadová Kateřina
 
 
498  3010
2.Svatoň Tomáš
Novotný Petr
 
 
Gregorová Markéta
Vít Miloslav
 
 
61112  3020
3.Strnad JiříMikyska Radek666  3030
4.Zajbrlík PetrStrnadová Kateřina645  3040
5.Svatoň TomášGregorová Markéta368  3050
6.Novotný PetrVít Miloslav566  3060
7.Zajbrlík PetrMikyska Radek39-7-793270
8.Svatoň TomášStrnadová Kateřina5117  3080
9.Novotný PetrGregorová Markéta287  3090
10.Strnad JiříVít Miloslav6-897 31100
11.Svatoň TomášMikyska Radek49-78 31110
12.Novotný PetrStrnadová Kateřina4-1539 31120
13.Strnad JiříGregorová Markéta435  30130
14.Zajbrlík PetrVít Miloslav5-9-56932140
15.Novotný PetrMikyska Radek-6-1811932150
16.Strnad JiříStrnadová Kateřina489  30160
17.Zajbrlík PetrGregorová Markéta-14108 31170
18.Svatoň TomášVít Miloslav563  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Strnad Jiří40Mikyska Radek04
Zajbrlík Petr40Strnadová Kateřina04
Svatoň Tomáš40Gregorová Markéta04
Novotný Petr40Vít Miloslav04
Teplota před utkáním 17°C Teplota po utkání 18°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchRozhodčí:hráči obou mužstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:11640:404TJ Dynamo Nelahozeves C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horkavý Zdeněk
Ovsenáková Alena
 
 
Týnek Jan
Kundera Martin
 
 
-81038 3110
2.Hamák Václav
Kotrč Miloslav
 
 
Lhotský Miroslav
Štěpán Stanislav
 
 
-9-86843220
3.Horkavý ZdeněkTýnek Jan-10-7-4  0321
4.Ovsenáková AlenaKundera Martin2114  3031
5.Hamák VáclavLhotský Miroslav655  3041
6.Kotrč MiloslavŠtěpán Stanislav51011  3051
7.Ovsenáková AlenaTýnek Jan-99-12-5 1352
8.Hamák VáclavKundera Martin555  3062
9.Kotrč MiloslavLhotský Miroslav813-97 3172
10.Horkavý ZdeněkŠtěpán Stanislav664  3082
11.Hamák VáclavHavel Jiří314  3092
12.Kotrč MiloslavKundera Martin472  30102
13.Horkavý ZdeněkLhotský Miroslav97-106 31112
14.Ovsenáková AlenaŠebek Petr881  30122
15.Kotrč MiloslavHavel Jiří334  30132
16.Horkavý ZdeněkKundera Martin165  30142
17.Ovsenáková AlenaLhotský Miroslav786  30152
18.Hamák VáclavŠebek Petr423  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Horkavý Zdeněk31Týnek Jan20
Ovsenáková Alena31Kundera Martin04
Hamák Václav40Lhotský Miroslav04
Kotrč Miloslav40Štěpán Stanislav02
   Havel Jiří02
   Šebek Petr02
T1 18 C T2 20 C střídání hostů v 11 kole Havel Jiří za Týnek Jan střídání hostů ve 14 kole Šebek Petr za Štěpán Stanislav

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy