Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dřínov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LibišRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad DřínovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:17566:385TJ Sokol Dřínov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plocková Klára
Pleticha Robert
 
 
Šebek Eduard
Ryšlavá Pavla
 
 
444  3010
2.Mikysková Karolína
Dvořáková Lucie
 
 
Ryslavý Marek
Pour Svatopluk
 
 
9-484 3120
3.Pleticha RobertŠebek Eduard1126  3030
4.Plocková KláraRyšlavá Pavla121  3040
5.Dvořáková LucieRyslavý Marek-117-8-8 1341
6.Mikysková KarolínaPour Svatopluk-9-9-8  0342
7.Plocková KláraŠebek Eduard414  3052
8.Dvořáková LucieRyšlavá Pavla889  3062
9.Mikysková KarolínaRyslavý Marek47-99 3172
10.Pleticha RobertPour Svatopluk532  3082
11.Dvořáková LucieŠebek Eduard-3-1-2  0383
12.Mikysková KarolínaRyšlavá Pavla8114  3093
13.Pleticha RobertRyslavý Marek283  30103
14.Plocková KláraPour Svatopluk311  30113
15.Mikysková KarolínaŠebek Eduard-8-2-3  03114
16.Pleticha RobertRyšlavá Pavla262  30124
17.Plocková KláraRyslavý Marek211  30134
18.Dvořáková LuciePour Svatopluk-2-486-923135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pleticha Robert40Šebek Eduard22
Plocková Klára40Ryšlavá Pavla04
Dvořáková Lucie13Ryslavý Marek13
Mikysková Karolína22Pour Svatopluk22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 263, 277 01 Dolní Beřkovice, 200 metrů od kruhového objezdu směr nádražíRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu24. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:41564:665Sokol Mělník - Pšovka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borecká Světluška
Hollein Martin
 
 
Čech Miroslav
Zelenka Rostislav
 
 
78-59 3110
2.Raček Jan
Brauner Josef
 
 
Zelenka Petr
Carva Pavel
 
 
-11-4-7  0311
3.Hollein MartinČech Miroslav-9-574-82312
4.Borecká SvětluškaZelenka Rostislav58-8-883222
5.Brauner JosefZelenka Petr-9-6-7  0323
6.Raček JanCarva Pavel-10-19-7 1324
7.Borecká SvětluškaČech Miroslav10-9-6-6 1325
8.Brauner JosefZelenka Rostislav58-78 3135
9.Raček JanZelenka Petr-7-6-9  0336
10.Hollein MartinCarva Pavel-7-5-4  0337
11.Brauner JosefDvořák Miroslav6711  3047
12.Raček JanZelenka Rostislav-879-9103257
13.Hollein MartinZelenka Petr-37-2-2 1358
14.Borecká SvětluškaCarva Pavel-5899 3168
15.Raček JanDvořák Miroslav7-458 3178
16.Hollein MartinZelenka Rostislav-93-11-7 1379
17.Borecká SvětluškaZelenka Petr-47-6-6 13710
18.Brauner JosefCarva Pavel-3-1-1  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hollein Martin04Čech Miroslav20
Borecká Světluška22Zelenka Rostislav13
Brauner Josef22Zelenka Petr40
Raček Jan22Carva Pavel31
   Dvořák Miroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Byšice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:27626:559TJ Neratovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovaříková Marcela
Novák Jiří
 
 
Žára Robert
Žára Michal
 
 
456  3010
2.Vítek Adam
Kratochvíl Lukáš
 
 
Kubánek Kamil
Krejčí František
 
 
4104  3020
3.Kovaříková MarcelaŽára Robert-10-6-5  0321
4.Novák JiříŽára Michal77-67 3131
5.Kratochvíl LukášKubánek Kamil7-867 3141
6.Vítek AdamKrejčí František9-8-4-6 1342
7.Novák JiříŽára Robert59-34 3152
8.Kratochvíl Lukᚎára Michal6311  3062
9.Vítek AdamKubánek Kamil-8-6-8  0363
10.Kovaříková MarcelaKrejčí František-9-6-5  0364
11.Kratochvíl Lukᚎára Robert3106  3074
12.Vítek AdamŽára Michal6-12-6-6 1375
13.Kovaříková MarcelaKubánek Kamil6-9-8-9 1376
14.Novák JiříKrejčí František-10971 3186
15.Vítek AdamŽára Robert-1310147 3196
16.Kovaříková MarcelaŽára Michal-87-8-8 1397
17.Novák JiříKubánek Kamil98-148 31107
18.Kratochvíl LukášKrejčí František637  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kovaříková Marcela04Žára Robert13
Novák Jiří40Žára Michal22
Kratochvíl Lukáš40Kubánek Kamil22
Vítek Adam13Krejčí František22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy ARozhodčí:obou
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:družstev
Datum dle rozpisu27. 09. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1713:51494:666TJ Start Mlékojedy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štibinger Michal
Polách Vojtěch
 
 
Strnad Jiří
Zajbrlík Petr
 
 
-16-8-7  0301
2.Pop Petr
Popová Kateřina
 
 
Novotný Petr
Svatoň Tomáš
 
 
8-5-6-6 1302
3.Štibinger MichalZajbrlík Petr-3-8-10  0303
4.Polách VojtěchStrnad Jiří4-410-10-62304
5.Popová KateřinaNovotný Petr-6-4-6  0305
6.Pop PetrSvatoň Tomáš-710-7-5 1306
7.Polách VojtěchZajbrlík Petr-7-9-9  0307
8.Popová KateřinaStrnad Jiří-7-3-6  0308
9.Pop PetrNovotný Petr7-59-6-62309
10.Štibinger MichalSvatoň Tomáš-9-10-8  03010
11.Popová KateřinaZajbrlík Petr-5-3-5  03011
12.Pop PetrStrnad Jiří-8-6-4  03012
13.Štibinger MichalNovotný Petr5-97-6-923013
14.Polách VojtěchSvatoň Tomáš-3-6-9  03014
15.Pop PetrZajbrlík Petr-72-810-723015
16.Štibinger MichalStrnad Jiří-7-8-11  03016
17.Polách VojtěchNovotný Petr9210  30116
18.Popová KateřinaSvatoň Tomáš-4-6-7  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Štibinger Michal04Zajbrlík Petr40
Polách Vojtěch13Strnad Jiří40
Popová Kateřina04Novotný Petr31
Pop Petr04Svatoň Tomáš40
t1 20 t2 21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves CRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál SDH MlékojedyRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu26. 09. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1613:49434:645TJ Dynamo Nelahozeves C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nikolov Kiril
Pilinský Michal
 
 
Horkavý Zdeněk
Ovsenáková Alena
 
 
10-766 3110
2.Pilinský Tomáš
Lindr Filip
 
 
Hamák Václav
Kotrč Miloslav
 
 
-3-5-7  0311
3.Nikolov KirilHorkavý Zdeněk-107-8-6 1312
4.Pilinský MichalOvsenáková Alena-214-6-8 1313
5.Pilinský TomášHamák Václav-6-8-6  0314
6.Lindr FilipKotrč Miloslav-7-4-5  0315
7.Pilinský MichalHorkavý Zdeněk12-4-10-3 1316
8.Pilinský TomášOvsenáková Alena-5-6-4  0317
9.Lindr FilipHamák Václav-4-6-1  0318
10.Nikolov KirilKotrč Miloslav-156-89-92319
11.Pilinský TomášHorkavý Zdeněk-1-1-9  03110
12.Lindr FilipOvsenáková Alena-1-3-5  03111
13.Nikolov KirilHamák Václav438  30211
14.Pilinský MichalKotrč Miloslav-8-9-7  03212
15.Lindr FilipHorkavý Zdeněk-7-9-9  03213
16.Nikolov KirilOvsenáková Alena5-18-7-523214
17.Pilinský MichalHamák Václav-2-9-6  03215
18.Pilinský TomášKotrč Miloslav-3-3-4  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nikolov Kiril13Horkavý Zdeněk40
Pilinský Michal04Ovsenáková Alena40
Pilinský Tomáš04Hamák Václav31
Lindr Filip04Kotrč Miloslav40
Teplota před utkáním 17°C Teplota po utkání 17°C Výsledek jasně ukazuje převahu hostujícího týmu.



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Byšice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 200, 277 32 Byšice, ZŠ Byšice - velká tělocvična, zadní vchod.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:12567:370TJ Sokol Byšice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Milan
Vais Jindřich
 
 
Pelikán Luboš
Týnek Jan
 
 
174  3010
2.Kolka Daniel
Píša Martin
 
 
Lhotský Miroslav
Štěpán Stanislav
 
 
389  3020
3.Vais JindřichPelikán Luboš226  3030
4.Kolka DanielTýnek Jan-758-563240
5.Píša MartinLhotský Miroslav-8-8-2  0341
6.Horák MilanŠtěpán Stanislav796  3051
7.Kolka DanielPelikán Luboš235  3061
8.Píša MartinTýnek Jan-6-3-7  0362
9.Horák MilanLhotský Miroslav539  3072
10.Vais JindřichŠtěpán Stanislav641  3082
11.Píša MartinPelikán Luboš-68210 3192
12.Horák MilanTýnek Jan-5-27-1 1393
13.Vais JindřichLhotský Miroslav828  30103
14.Kolka DanielKundera Martin764  30113
15.Horák MilanPelikán Luboš194  30123
16.Vais JindřichTýnek Jan679  30133
17.Kolka DanielHavel Jiří114  30143
18.Píša MartinKundera Martin445  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vais Jindřich40Pelikán Luboš04
Kolka Daniel40Týnek Jan22
Píša Martin22Lhotský Miroslav12
Horák Milan31Štěpán Stanislav02
   Kundera Martin02
   Havel Jiří01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK MšenoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK LiběchovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mšeno, Boleslavská 360Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:15615:450SK Mšeno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koloc Milan
Kůtek Jaroslav
 
 
Pokorný Dominik
Strnadová Kateřina
 
 
934  3010
2.Stritzko Vojtěch
Hájková Magdalena
 
 
Vít Miloslav
Gregorová Markéta
 
 
886  3020
3.Kůtek JaroslavPokorný Dominik325  3030
4.Stritzko VojtěchStrnadová Kateřina696  3040
5.Hájková MagdalenaVít Miloslav-811-5-7 1341
6.Koloc MilanGregorová Markéta216  3051
7.Stritzko VojtěchPokorný Dominik555  3061
8.Hájková MagdalenaStrnadová Kateřina347  3071
9.Vaněk JindřichVít Miloslav-9-7-7  0372
10.Kůtek JaroslavGregorová Markéta7-954 3182
11.Hájková MagdalenaPokorný Dominik876  3092
12.Vaněk JindřichStrnadová Kateřina835  30102
13.Kůtek JaroslavVít Miloslav-10-6-7  03103
14.Stritzko VojtěchGregorová Markéta99-93 31113
15.Vaněk JindřichPokorný Dominik1284  30123
16.Kůtek JaroslavStrnadová Kateřina5910  30133
17.Stritzko VojtěchVít Miloslav5-4-6-8 13134
18.Hájková MagdalenaGregorová Markéta-1112718 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kůtek Jaroslav31Pokorný Dominik04
Stritzko Vojtěch31Strnadová Kateřina04
Hájková Magdalena31Vít Miloslav40
Koloc Milan10Gregorová Markéta04
Vaněk Jindřich21   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy