Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dřínov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad Dřínov 38, herna stolního tenisuRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1515:47432:641TJ Dynamo Nelahozeves C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pleticha Robert
Káš Pavel ml.
 
 
Tobiášek Martin
Ovsenáková Alena
 
 
-66-410-52301
2.Šály Vladimír
Dvořáková Lucie
 
 
Hamák Václav
Horkavý Zdeněk
 
 
-9-5-7  0302
3.Pleticha RobertTobiášek Martin-12-78-9 1303
4.Káš Pavel ml.Ovsenáková Alena-12-511-2 1304
5.Šály VladimírHamák Václav-3-8-3  0305
6.Dvořáková LucieHorkavý Zdeněk-10-2-3  0306
7.Káš Pavel ml.Tobiášek Martin-3-8-7  0307
8.Šály VladimírOvsenáková Alena-5-5-4  0308
9.Dvořáková LucieHamák Václav-6-3-5  0309
10.Pleticha RobertHorkavý Zdeněk-64-911-823010
11.Šály VladimírTobiášek Martin-4-6-3  03011
12.Tyle TomášOvsenáková Alena-4-6-2  03012
13.Pleticha RobertHamák Václav7-566 31112
14.Káš Pavel ml.Horkavý Zdeněk589  30212
15.Tyle TomášTobiášek Martin-5-5-5  03213
16.Pleticha RobertOvsenáková Alena-71079 31313
17.Káš Pavel ml.Hamák Václav-6-6-5  03314
18.Šály VladimírHorkavý Zdeněk-3-2-6  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pleticha Robert22Tobiášek Martin40
Káš Pavel ml.13Ovsenáková Alena31
Šály Vladimír04Hamák Václav31
Dvořáková Lucie02Horkavý Zdeněk31
Tyle Tomáš02   
Teplota před 19-22 Ve 12. kole střídání domácích Tyle Tomáš za Lucii Dvořákovou



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy ARozhodčí:hráči obou týmů
Hráno v místnosti
přesná adresa
SDH MlékojedyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:180:54246:599TJ Start Mlékojedy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šebek Petr
Lhotský Miroslav
 
 
Strnad Jiří
Zajbrlík Petr
 
 
-8-2-3  0301
2.Štěpán Stanislav
Kundera Martin
 
 
Svatoň Tomáš
Novotný Petr
 
 
-2-3-8  0302
3.Šebek PetrSvatoň Tomáš-6-6-3  0303
4.Lhotský MiroslavStrnad Jiří-4-5-6  0304
5.Štěpán StanislavZajbrlík Petr-7-2-8  0305
6.Kundera MartinNovotný Petr-4-3-3  0306
7.Lhotský MiroslavSvatoň Tomáš-1-4-5  0307
8.Štěpán StanislavStrnad Jiří-5-9-5  0308
9.Kundera MartinZajbrlík Petr-7-1-4  0309
10.Šebek PetrNovotný Petr-7-1-4  03010
11.Havel JiříSvatoň Tomáš-2-2-3  03011
12.Kundera MartinStrnad Jiří-2-2-2  03012
13.Šebek PetrZajbrlík Petr-9-3-8  03013
14.Lhotský MiroslavNovotný Petr-3-8-9  03014
15.Kundera MartinSvatoň Tomáš-3-4-6  03015
16.Šebek PetrStrnad Jiří-4-4-5  03016
17.Lhotský MiroslavZajbrlík Petr-6-14-5  03017
18.Havel JiříNovotný Petr-4-1-1  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šebek Petr04Svatoň Tomáš40
Lhotský Miroslav04Strnad Jiří40
Štěpán Stanislav02Zajbrlík Petr40
Kundera Martin04Novotný Petr40
Havel Jiří02   
teplota před 15 C teplota po 16,5 C střídání S1 Havel Jiřím za Štěpána Stanislava



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK LiběchovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Byšice BRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LiběchovRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu22. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:24600:522SK Liběchov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gregorová Markéta
Vít Miloslav
 
 
Žára Robert
Žára Michal
 
 
7-9-10393210
2.Mikyska Radek
Vítová Johana
 
 
Kubánek Kamil
Hájek Jaroslav
 
 
5-89-893220
3.Gregorová MarkétaŽára Robert3-4-6-3 1321
4.Vítová JohanaŽára Michal-5-6-8  0322
5.Vít MiloslavKubánek Kamil-4979 3132
6.Mikyska RadekHájek Jaroslav968  3042
7.Vítová JohanaŽára Robert9-8-9-8 1343
8.Vít MiloslavŽára Michal816  3053
9.Mikyska RadekKubánek Kamil4-88-7-92354
10.Gregorová MarkétaHájek Jaroslav38-105 3164
11.Vít MiloslavŽára Robert896  3074
12.Mikyska RadekŽára Michal544  3084
13.Gregorová MarkétaKubánek Kamil1337  3094
14.Ryšavý JiříHájek Jaroslav-1-3-3  0395
15.Mikyska RadekŽára Robert7116  30105
16.Gregorová MarkétaŽára Michal475  30115
17.Ryšavý JiříKubánek Kamil-8-6-3  03116
18.Vít MiloslavHájek Jaroslav264  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gregorová Markéta31Žára Robert22
Vítová Johana02Žára Michal13
Vít Miloslav40Kubánek Kamil22
Mikyska Radek31Hájek Jaroslav13
Ryšavý Jiří02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK MšenoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mšeno, Boleslavská 360Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:24678:556SK Mšeno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koloc Milan
Sedlák Tomáš
 
 
Čech Miroslav
Carva Pavel
 
 
9129  3010
2.Kůtek Jaroslav
Stritzko Vojtěch
 
 
Dvořák Michal
Dvořák Miroslav
 
 
11-947 3120
3.Sedlák TomášČech Miroslav73-101 3130
4.Koloc MilanCarva Pavel3-510-3-72331
5.Kůtek JaroslavDvořák Michal-865-4-72332
6.Stritzko VojtěchDvořák Miroslav623  3042
7.Koloc MilanČech Miroslav-6883 3152
8.Kůtek JaroslavCarva Pavel6-77-343262
9.Stritzko VojtěchDvořák Michal895  3072
10.Sedlák TomášDvořák Miroslav855  3082
11.Kůtek JaroslavČech Miroslav-8-9-11  0383
12.Stritzko VojtěchCarva Pavel9-1213-10-102384
13.Sedlák TomášDvořák Michal8-127-7-62385
14.Koloc MilanDvořák Miroslav1052  3095
15.Stritzko VojtěchČech Miroslav3-299 31105
16.Sedlák TomášCarva Pavel1334  30115
17.Koloc MilanDvořák Michal-9-4-10  03116
18.Kůtek JaroslavDvořák Miroslav353  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sedlák Tomáš31Čech Miroslav13
Koloc Milan22Carva Pavel22
Kůtek Jaroslav22Dvořák Michal31
Stritzko Vojtěch31Dvořák Miroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Byšice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LibišRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 200, 277 32 Byšice, ZŠ Byšice - velká tělocvična, zadní vchod.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:6641:380TJ Sokol Byšice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Milan
Vais Jindřich
 
 
Pour Svatopluk
Ryšlavá Pavla
 
 
616  3010
2.Kolka Daniel
Ducháček Milan
 
 
Šebek Eduard
Škaloud Martin
 
 
-3967 3120
3.Kolka DanielPour Svatopluk2107  3030
4.Ducháček MilanRyšlavá Pavla55-64 3140
5.Vais JindřichŠebek Eduard171  3050
6.Horák MilanŠkaloud Martin257  3060
7.Ducháček MilanPour Svatopluk1059  3070
8.Vais JindřichRyšlavá Pavla533  3080
9.Horák MilanŠebek Eduard489  3090
10.Kolka DanielŠkaloud Martin-99-910532100
11.Vais JindřichPour Svatopluk841  30110
12.Horák MilanRyšlavá Pavla252  30120
13.Kolka DanielŠebek Eduard8104  30130
14.Ducháček MilanŠkaloud Martin-67-661132140
15.Horák MilanPour Svatopluk453  30150
16.Kolka DanielRyšlavá Pavla1109  30160
17.Ducháček MilanŠebek Eduard6910  30170
18.Vais JindřichŠkaloud Martin576  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kolka Daniel40Pour Svatopluk04
Ducháček Milan40Ryšlavá Pavla04
Vais Jindřich40Šebek Eduard04
Horák Milan40Škaloud Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice CRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál SDH MlékojedyRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu20. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:36559:598Sokol Dolní Beřkovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grigoriadi Roman
Dvořák Zdeněk ml.
 
 
Krejčová Eliška
Borecká Světluška
 
 
648  3010
2.Pilinský Michal
Pilinský Tomáš
 
 
Brauner Josef
Raček Jan
 
 
-6-8-10  0311
3.Grigoriadi RomanKrejčová Eliška6132  3021
4.Pilinský MichalRaček Jan-11-9-4  0322
5.Pilinský TomášBrauner Josef-8-1-7  0323
6.Dvořák Zdeněk ml.Borecká Světluška-5-9-3  0324
7.Pilinský MichalKrejčová Eliška-1110-6-7 1325
8.Pilinský TomášRaček Jan-2-3-6  0326
9.Dvořák Zdeněk ml.Brauner Josef3-1267 3136
10.Grigoriadi RomanBorecká Světluška-678-1273246
11.Pilinský TomášKrejčová Eliška-107-6-6 1347
12.Kostelecký ZdeněkRaček Jan-6-5-10  0348
13.Grigoriadi RomanBrauner Josef9107  3058
14.Pilinský MichalBorecká Světluška7-103-8-42359
15.Kostelecký ZdeněkKrejčová Eliška967  3069
16.Grigoriadi RomanRaček Jan3106  3079
17.Pilinský MichalBrauner Josef-1159-10-823710
18.Pilinský TomášBorecká Světluška-6-2-7  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Grigoriadi Roman40Krejčová Eliška22
Pilinský Michal04Raček Jan31
Pilinský Tomáš04Brauner Josef22
Dvořák Zdeněk ml.11Borecká Světluška31
Kostelecký Zdeněk11   
Teplota před utkáním 19°C po utkání 19°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice FRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu22. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:42553:614TJ Neratovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Točík David
Polách Vojtěch
 
 
Kovařík Pavel
Novák Jiří
 
 
18-10-12-62301
2.Novotný Petr
Kebrle Jindřich
 
 
Kratochvíl Lukáš
Kovařík Tomáš
 
 
-9-8-8  0302
3.Polách VojtěchKratochvíl Lukáš-6-9-8  0303
4.Točík DavidKovařík Tomáš389  3013
5.Novotný PetrNovák Jiří6-6-5-6 1314
6.Kebrle JindřichKovařík Pavel-6-6-8  0315
7.Točík DavidKratochvíl Lukáš574  3025
8.Novotný PetrKovařík Tomáš-97-8-10 1326
9.Kebrle JindřichNovák Jiří9-5-9-6 1327
10.Polách VojtěchKovařík Pavel-294-573237
11.Novotný PetrKratochvíl Lukáš-9-2510-82338
12.Kebrle JindřichKovařík Tomáš-2-9-6  0339
13.Polách VojtěchNovák Jiří-3-5-11  03310
14.Točík DavidKovařík Pavel578  30410
15.Kebrle JindřichKratochvíl Lukáš-9-9-3  03411
16.Polách VojtěchKovařík Tomáš-109-9-9 13412
17.Točík DavidNovák Jiří7-824 31512
18.Novotný PetrKovařík Pavel-6-8-6  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Polách Vojtěch13Kratochvíl Lukáš31
Točík David40Kovařík Tomáš31
Novotný Petr04Novák Jiří31
Kebrle Jindřich04Kovařík Pavel22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy