Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dřínov BRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad Dřínov 38, herna stolního tenisuRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu08. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:09Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:17659:503TJ Dynamo Nelahozeves D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štibinger Michal
Polách Vojtěch
 
 
Feriová Marie Rozálie
Chvojková Štěpánka
 
 
-9810-1493210
2.Točík David
Popová Kateřina
 
 
Pleticha Robert
Šály Vladimír
 
 
565  3020
3.Točík DavidFeriová Marie Rozálie-8655 3130
4.Štibinger MichalDvořáková Lucie333  3040
5.Polách VojtěchPleticha Robert-7-996-82341
6.Popová KateřinaŠály Vladimír8111  3051
7.Štibinger MichalFeriová Marie Rozálie954  3061
8.Polách VojtěchDvořáková Lucie488  3071
9.Popová KateřinaPleticha Robert-9-98-6 1372
10.Točík DavidŠály Vladimír668  3082
11.Polách VojtěchFeriová Marie Rozálie6-8-56113292
12.Popová KateřinaTyle Tomáš839  30102
13.Točík DavidPleticha Robert-4-4-10  03103
14.Štibinger MichalChvojková Štěpánka338  30113
15.Popová KateřinaFeriová Marie Rozálie39-3-61032123
16.Točík DavidTyle Tomáš327  30133
17.Štibinger MichalPleticha Robert98-59 31143
18.Polách VojtěchChvojková Štěpánka1059  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Točík David31Feriová Marie Rozálie04
Štibinger Michal40Dvořáková Lucie02
Polách Vojtěch31Pleticha Robert31
Popová Kateřina31Šály Vladimír02
   Tyle Tomáš02
   Chvojková Štěpánka02
T1 19C T2 23C S1 ve 12.kole střídá Tyle Tomáš Dvořákovou Lucii v družstvu hostí S2 ve 14.kole střídá Chvojková Štěpánka Šályho Vladimíra v družstvu hostí



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:21605:506TJ Neratovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovařík Tomáš
Kratochvíl Lukáš
 
 
Pilinský Tomáš
Pilinský Michal
 
 
953  3010
2.Sauer Jan
Kovařík Pavel
 
 
Nikolov Kiril
Dvořák Zdeněk ml.
 
 
-9-57893220
3.Sauer JanKostelecký Zdeněk6-8-10-7 1321
4.Kratochvíl LukášDvořák Zdeněk ml.-7-2-3  0322
5.Kovařík TomášPilinský Michal2-789 3132
6.Kovařík PavelPilinský Tomáš373  3042
7.Kratochvíl LukášKostelecký Zdeněk826  3052
8.Kovařík TomášDvořák Zdeněk ml.7-88-8-102353
9.Kovařík PavelPilinský Michal474  3063
10.Sauer JanPilinský Tomáš327  3073
11.Kovařík TomášKostelecký Zdeněk4-678 3183
12.Kovařík PavelDvořák Zdeněk ml.-9-9-9  0384
13.Sauer JanPilinský Michal1183  3094
14.Kratochvíl LukášPilinský Tomáš10411  30104
15.Kovařík PavelKostelecký Zdeněk-8778 31114
16.Sauer JanDvořák Zdeněk ml.-0-0-0  03115
17.Kratochvíl LukášPilinský Michal-11868 31125
18.Kovařík TomášPilinský Tomáš8115  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sauer Jan22Kostelecký Zdeněk13
Kratochvíl Lukáš31Dvořák Zdeněk ml.40
Kovařík Tomáš31Pilinský Michal04
Kovařík Pavel31Pilinský Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Byšice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 263, 277 01 Dolní Beřkovice, 200 metrů od kruhového objezdu směr nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1320:44508:644TJ Sokol Byšice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brauner Josef
Krejčová Eliška
 
 
Horák Milan
Vais Jindřich
 
 
-4-5-7  0301
2.Borecká Světluška
Hollein Martin
 
 
Kolka Daniel
Píša Martin
 
 
-1076-5-92302
3.Hollein MartinHorák Milan-5-10-9  0303
4.Krejčová EliškaVais Jindřich-5-8-5  0304
5.Borecká SvětluškaKolka Daniel68-109 3114
6.Brauner JosefPíša Martin-8-8-11  0315
7.Krejčová EliškaHorák Milan-2-3-4  0316
8.Borecká SvětluškaVais Jindřich-5-1098-82317
9.Brauner JosefKolka Daniel10-5-2-10 1318
10.Hollein MartinPíša Martin-3-8-9  0319
11.Borecká SvětluškaHorák Milan9-1078 3129
12.Brauner JosefVais Jindřich-8-3-2  03210
13.Hollein MartinKolka Daniel9-4910 31310
14.Krejčová EliškaPíša Martin-7-5-4  03311
15.Brauner JosefHorák Milan3-268 31411
16.Hollein MartinVais Jindřich-9-6-6  03412
17.Krejčová EliškaKolka Daniel-4-9-9  03413
18.Borecká SvětluškaPíša Martin-10577 31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hollein Martin13Horák Milan22
Krejčová Eliška04Vais Jindřich40
Borecká Světluška31Kolka Daniel22
Brauner Josef13Píša Martin31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LibišVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK MšenoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LibišRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:176:51368:616SK Mšeno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Homola Marek
Ryslavý Marek
 
 
Koloc Milan
Vysloužil Jaroslav
 
 
-2-6-8  0301
2.Mróz Roman
Škaloud Martin
 
 
Kůtek Jaroslav
Hájková Magdalena
 
 
-911-5-5 1302
3.Škaloud MartinKoloc Milan-5-5-7  0303
4.Pour SvatoplukVysloužil Jaroslav-89-8-7 1304
5.Homola MarekKůtek Jaroslav-4-2-8  0305
6.Ryslavý MarekHájková Magdalena-11-3-3  0306
7.Pour SvatoplukKoloc Milan-4-3-5  0307
8.Homola MarekVysloužil Jaroslav-8-10-7  0308
9.Ryslavý MarekKůtek Jaroslav-1-3-7  0309
10.Škaloud MartinHájková Magdalena-64-3-7 13010
11.Homola MarekKoloc Milan-7-6-8  03011
12.Holub PetrVysloužil Jaroslav-8-6-5  03012
13.Škaloud MartinKůtek Jaroslav-10-5-12  03013
14.Mróz RomanHájková Magdalena-9-9-5  03014
15.Holub PetrKoloc Milan-2-2-1  03015
16.Škaloud MartinVysloužil Jaroslav978  30115
17.Mróz RomanKůtek Jaroslav-7-3-2  03116
18.Homola MarekHájková Magdalena-9-9-5  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Škaloud Martin13Koloc Milan40
Pour Svatopluk02Vysloužil Jaroslav31
Homola Marek04Kůtek Jaroslav40
Ryslavý Marek02Hájková Magdalena40
Holub Petr02   
Mróz Roman02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK LiběchovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 1063, MělníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:21641:512Sokol Mělník - Pšovka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelenka Rostislav
Čech Miroslav
 
 
Miženko Milan
Vít Miloslav
 
 
-7537 3110
2.Dvořák Miroslav
Dvořák Michal
 
 
Strnadová Kateřina
Pokorný Dominik
 
 
108-7-6103220
3.Čech MiroslavMiženko Milan7-853 3130
4.Carva PavelVít Miloslav589  3040
5.Dvořák MichalStrnadová Kateřina595  3050
6.Dvořák MiroslavPokorný Dominik4-83-6-72351
7.Carva PavelMiženko Milan337  3061
8.Dvořák MichalVít Miloslav3-694 3171
9.Dvořák MiroslavStrnadová Kateřina8-9-6893281
10.Čech MiroslavPokorný Dominik2-4914 3191
11.Dvořák MichalMiženko Milan754  30101
12.Dvořák MiroslavVít Miloslav2-3-6-4 13102
13.Zelenka RostislavStrnadová Kateřina696  30112
14.Carva PavelPokorný Dominik910-75 31122
15.Dvořák MiroslavMiženko Milan-3-5-8  03123
16.Zelenka RostislavVít Miloslav-4-74-6 13124
17.Carva PavelStrnadová Kateřina466  30134
18.Dvořák MichalPokorný Dominik364  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čech Miroslav20Miženko Milan13
Carva Pavel40Vít Miloslav22
Dvořák Michal40Strnadová Kateřina04
Dvořák Miroslav13Pokorný Dominik13
Zelenka Rostislav11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Byšice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchRozhodčí:nehrající domácí hráč
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 200, 277 32 Byšice, ZŠ Byšice - velká tělocvična, zadní vchod.Rozhodčí:nehrající hostující hráč
Datum dle rozpisu05. 03. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1125:38536:600TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájek Jaroslav
Loudín Přemysl
 
 
Týnek Jan
Pelikán Luboš
 
 
-4-9-10  0301
2.Žára Michal
Žára Robert
 
 
Lhotský Miroslav
Kundera Martin
 
 
-7-7-4  0302
3.Kubánek KamilTýnek Jan-2-3-7  0303
4.Hájek JaroslavPelikán Luboš-7-10-6  0304
5.Loudín PřemyslLhotský Miroslav11-868 3114
6.Žára MichalKundera Martin1088  3024
7.Hájek JaroslavTýnek Jan-6-9-9  0325
8.Loudín PřemyslPelikán Luboš667  3035
9.Žára MichalLhotský Miroslav-76-9-9 1336
10.Kubánek KamilKundera Martin6-857 3146
11.Loudín PřemyslTýnek Jan-99-6-6 1347
12.Žára RobertPelikán Luboš-6-594-82348
13.Kubánek KamilLhotský Miroslav6-39-1183258
14.Hájek JaroslavKundera Martin-8-3-5  0359
15.Žára RobertTýnek Jan-6-2-7  03510
16.Kubánek KamilPelikán Luboš105-87 31610
17.Hájek JaroslavLhotský Miroslav-6-9-8  03611
18.Loudín PřemyslKundera Martin548  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kubánek Kamil31Týnek Jan40
Hájek Jaroslav04Pelikán Luboš22
Loudín Přemysl31Lhotský Miroslav22
Žára Michal11Kundera Martin13
Žára Robert02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves CRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál SDH MlékojedyRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu06. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:26703:585TJ Start Mlékojedy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnad Jiří
Zajbrlík Petr
 
 
Tobiášek Martin
Ovsenáková Alena
 
 
-10-10-7  0301
2.Novotný Petr
Svatoň Tomáš
 
 
Hamák Václav
Kotrč Miloslav
 
 
154  3011
3.Strnad JiříTobiášek Martin9-10-9-9 1312
4.Zajbrlík PetrOvsenáková Alena887  3022
5.Novotný PetrHamák Václav-96-81083232
6.Svatoň TomášKotrč Miloslav7-875 3142
7.Zajbrlík PetrTobiášek Martin13-5711 3152
8.Novotný PetrOvsenáková Alena-10910-8-72353
9.Svatoň TomášHamák Václav649  3063
10.Strnad JiříKotrč Miloslav8-985 3173
11.Novotný PetrTobiášek Martin-4-7-7  0374
12.Svatoň TomášOvsenáková Alena85-8-653284
13.Strnad JiříHamák Václav752  3094
14.Zajbrlík PetrKotrč Miloslav-986-9232104
15.Svatoň TomášTobiášek Martin-646-8-1023105
16.Strnad JiříOvsenáková Alena6103  30115
17.Zajbrlík PetrHamák Václav6-996 31125
18.Novotný PetrKotrč Miloslav104-77 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Strnad Jiří31Tobiášek Martin31
Zajbrlík Petr40Ovsenáková Alena13
Novotný Petr22Hamák Václav04
Svatoň Tomáš31Kotrč Miloslav04
Teplota před utkáním 16,5°C po utkání 16,5°C

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy