Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dřínov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad Dřínov 38, herna stolního tenisuRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:177:53352:638TJ Start Mlékojedy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáková Lucie
Chvojková Štěpánka
 
 
Strnad Jiří
Zajbrlík Petr
 
 
-2-4-6  0301
2.Šály Vladimír
Pleticha Robert
 
 
Svatoň Tomáš
Novotný Petr
 
 
9-9-8-9 1302
3.Pleticha RobertStrnad Jiří8-2-9-4 1303
4.Šály VladimírZajbrlík Petr8-4-4-6 1304
5.Chvojková ŠtěpánkaSvatoň Tomáš-3-4-7  0305
6.Dvořáková LucieNovotný Petr-5-4-2  0306
7.Šály VladimírStrnad Jiří-6-5-5  0307
8.Chvojková ŠtěpánkaZajbrlík Petr9-8-4-5 1308
9.Dvořáková LucieSvatoň Tomáš-4-6-4  0309
10.Pleticha RobertNovotný Petr97-9-933219
11.Chvojková ŠtěpánkaStrnad Jiří-3-4-5  03110
12.Dvořáková LucieZajbrlík Petr-6-4-8  03111
13.Tyle TomášSvatoň Tomáš-1-8-1  03112
14.Feriová Marie RozálieNovotný Petr-6-9-3  03113
15.Dvořáková LucieStrnad Jiří-1-1-1  03114
16.Tyle TomášZajbrlík Petr-5-5-7  03115
17.Feriová Marie RozálieSvatoň Tomáš-7-9-6  03116
18.Chvojková ŠtěpánkaNovotný Petr-2-5-11  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pleticha Robert11Strnad Jiří40
Šály Vladimír02Zajbrlík Petr40
Chvojková Štěpánka04Svatoň Tomáš40
Dvořáková Lucie04Novotný Petr31
Tyle Tomáš02   
Feriová Marie Rozálie02   
teplota 20-23



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Byšice BRozhodčí:hráči obou mužstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:2617:297TJ Dynamo Nelahozeves C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horkavý Zdeněk
Ovsenáková Alena
 
 
Hájek Jaroslav
Žára Robert
 
 
375  3010
2.Hamák Václav
Kotrč Miloslav
 
 
Myška Radek
Kubánek Kamil
 
 
146  3020
3.Horkavý ZdeněkHájek Jaroslav646  3030
4.Ovsenáková AlenaŽára Robert13114  3040
5.Hamák VáclavMyška Radek252  3050
6.Kotrč MiloslavKubánek Kamil783  3060
7.Ovsenáková AlenaHájek Jaroslav665  3070
8.Hamák VáclavŽára Robert1067  3080
9.Kotrč MiloslavMyška Radek243  3090
10.Horkavý ZdeněkKubánek Kamil3-546 31100
11.Hamák VáclavHájek Jaroslav113  30110
12.Kotrč MiloslavŽára Robert775  30120
13.Horkavý ZdeněkMyška Radek262  30130
14.Ovsenáková AlenaKubánek Kamil-11778 31140
15.Kotrč MiloslavHájek Jaroslav839  30150
16.Horkavý ZdeněkŽára Robert467  30160
17.Ovsenáková AlenaMyška Radek064  30170
18.Hamák VáclavKubánek Kamil227  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Horkavý Zdeněk40Hájek Jaroslav04
Ovsenáková Alena40Žára Robert04
Hamák Václav40Myška Radek04
Kotrč Miloslav40Kubánek Kamil04
T1 20 C T2 22 C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka BRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál SDH MlékojedyRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu27. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:29587:455nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Týnek Jan
Pelikán Luboš
 
 
Zelenka Rostislav
Čech Miroslav
 
 
-768-9-102301
2.Lhotský Miroslav
Štěpán Stanislav
 
 
Dvořák Miroslav
 
 
WO    3011
3.Týnek JanZelenka Rostislav58-97 3121
4.Pelikán LubošČech Miroslav-6-6-13  0322
5.Lhotský MiroslavDvořák Miroslav-11-9-8  0323
6.Štěpán StanislavWO    3033
7.Pelikán LubošZelenka Rostislav-16-9-4  0334
8.Lhotský MiroslavČech Miroslav-11-67-3 1335
9.Štěpán StanislavDvořák Miroslav-6-3-6  0336
10.Týnek JanWO    3046
11.Lhotský MiroslavZelenka Rostislav43-114 3156
12.Štěpán StanislavČech Miroslav-4-11-2  0357
13.Týnek JanDvořák Miroslav4413  3067
14.Pelikán LubošWO    3077
15.Štěpán StanislavZelenka Rostislav-9-79-10 1378
16.Týnek JanČech Miroslav779  3088
17.Pelikán LubošDvořák Miroslav-78-7-11 1389
18.Lhotský MiroslavWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Týnek Jan30Zelenka Rostislav22
Pelikán Luboš03Čech Miroslav31
Lhotský Miroslav12Dvořák Miroslav31
Štěpán Stanislav03   
WO50WO05
Teplota před utkáním 16°C po utkání 17°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK LiběchovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LibišRozhodčí:Hráči obou mužstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LiběchovRozhodčí:Hráči obou mužstev
Datum dle rozpisu15. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:30Rozhodčí:Hráči obou mužstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:24578:532SK Liběchov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gregorová Markéta
Vít Miloslav
 
 
Homola Marek
Škaloud Martin
 
 
653  3010
2.Pokorný Dominik
Vítová Johana
 
 
Pour Svatopluk
Šebek Eduard
 
 
-95-6-8 1311
3.Vít MiloslavHomola Marek1069  3021
4.Gregorová MarkétaŠkaloud Martin-15-7-8  0322
5.Pokorný DominikPour Svatopluk107-813 3132
6.Vítová JohanaŠebek Eduard97-11-8-82333
7.Gregorová MarkétaHomola Marek-852-243243
8.Pokorný DominikŠkaloud Martin-3-5-6  0344
9.Vítová JohanaPour Svatopluk8-5-86-22345
10.Vít MiloslavŠebek Eduard297  3055
11.Pokorný DominikHomola Marek6711  3065
12.Ryšavý JiříŠkaloud Martin-2-3-5  0366
13.Vít MiloslavPour Svatopluk748  3076
14.Gregorová MarkétaŠebek Eduard496  3086
15.Ryšavý JiříHomola Marek-3-5-5  0387
16.Vít MiloslavŠkaloud Martin776  3097
17.Gregorová MarkétaPour Svatopluk677  30107
18.Pokorný DominikŠebek Eduard7711  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vít Miloslav40Homola Marek13
Gregorová Markéta31Škaloud Martin31
Pokorný Dominik31Pour Svatopluk13
Vítová Johana02Šebek Eduard13
Ryšavý Jiří02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK MšenoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mšeno, Boleslavská 360Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:21704:545SK Mšeno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kůtek Jaroslav
Stritzko Vojtěch
 
 
Brauner Josef
Raček Jan
 
 
5-7129 3110
2.Koloc Milan
Hájková Magdalena
 
 
Hollein Martin
Borecká Světluška
 
 
10-455 3120
3.Koloc MilanHollein Martin843  3030
4.Kůtek JaroslavRaček Jan-7988 3140
5.Stritzko VojtěchBrauner Josef88-8-9103250
6.Hájková MagdalenaBorecká Světluška6-669 3160
7.Kůtek JaroslavHollein Martin452  3070
8.Stritzko VojtěchRaček Jan54-77 3180
9.Hájková MagdalenaBrauner Josef839  3090
10.Koloc MilanBorecká Světluška4-11-77-92391
11.Stritzko VojtěchHollein Martin38-95 31101
12.Hájková MagdalenaRaček Jan-7-8-7  03102
13.Koloc MilanKrejčová Eliška264  30112
14.Kůtek JaroslavBorecká Světluška13-886 31122
15.Hájková MagdalenaHollein Martin-9957 31132
16.Koloc MilanRaček Jan-1146-12832142
17.Kůtek JaroslavKrejčová Eliška443  30152
18.Vysloužil JaroslavBorecká Světluška9-5-5-11 13153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koloc Milan31Hollein Martin04
Kůtek Jaroslav40Raček Jan13
Stritzko Vojtěch30Brauner Josef02
Hájková Magdalena31Borecká Světluška22
Vysloužil Jaroslav01Krejčová Eliška02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Byšice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 200, 277 32 Byšice, ZŠ Byšice - velká tělocvična, zadní vchod.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:26679:578TJ Sokol Byšice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Milan
Vais Jindřich
 
 
Kovaříková Marcela
Kovařík Pavel
 
 
4108  3010
2.Kolka Daniel
Píša Martin
 
 
Kratochvíl Lukáš
Kovařík Tomáš
 
 
-58410 3120
3.Píša MartinKratochvíl Lukáš-4-6-6  0321
4.Vais JindřichKovařík Tomáš-11-1087-82322
5.Kolka DanielKovařík Pavel-268-6-72323
6.Horák MilanKovaříková Marcela434  3033
7.Vais JindřichKratochvíl Lukáš13-7-2-10 1334
8.Kolka DanielKovařík Tomáš87-104 3144
9.Horák MilanKovařík Pavel-66119 3154
10.Píša MartinKovaříková Marcela-9115-833264
11.Kolka DanielKratochvíl Lukáš953  3074
12.Horák MilanKovařík Tomáš684  3084
13.Píša MartinKovařík Pavel-4-8-9  0385
14.Vais JindřichKovaříková Marcela456  3095
15.Horák MilanKratochvíl Lukáš4-109-6632105
16.Píša MartinKovařík Tomáš-7639 31115
17.Vais JindřichKovařík Pavel89-7-9832125
18.Kolka DanielKovaříková Marcela54-84 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Píša Martin22Kratochvíl Lukáš22
Vais Jindřich22Kovařík Tomáš13
Kolka Daniel31Kovařík Pavel22
Horák Milan40Kovaříková Marcela04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves DRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál SDH MlékojedyRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu13. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:27653:491TJ Start Mlékojedy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nikolov Kiril
Kostelecký Zdeněk
 
 
Novotný Petr
 
 
WO    3010
2.Dvořák Zdeněk ml.
Krojidlo Jan
 
 
Kebrle Jindřich
Polách Vojtěch
 
 
-10108-993220
3.Dvořák Zdeněk ml.Novotný Petr-7959 3130
4.Krojidlo JanPolách Vojtěch-9-8-13  0331
5.Kostelecký ZdeněkKebrle Jindřich7128  3041
6.Nikolov KirilWO    3051
7.Krojidlo JanNovotný Petr10-7-8-7 1352
8.Kostelecký ZdeněkPolách Vojtěch-11-6-8  0353
9.Nikolov KirilKebrle Jindřich8-655 3163
10.Dvořák Zdeněk ml.WO    3073
11.Kostelecký ZdeněkNovotný Petr6-9-49-92374
12.Nikolov KirilPolách Vojtěch1011-9-2-62375
13.Dvořák Zdeněk ml.Kebrle Jindřich446  3085
14.Krojidlo JanWO    3095
15.Nikolov KirilNovotný Petr-84-36-82396
16.Dvořák Zdeněk ml.Polách Vojtěch-9-7-8  0397
17.Krojidlo JanKebrle Jindřich-8-658932107
18.Kostelecký ZdeněkWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dvořák Zdeněk ml.21Novotný Petr31
Krojidlo Jan12Polách Vojtěch40
Kostelecký Zdeněk12Kebrle Jindřich04
Nikolov Kiril12   
WO50WO05
Teplota před utkáním 16°C po utkání 17°C Ani výkony Novotnýho Petra a Polácha Vojty nestačily na vítězství z důvodu, že hosté přijeli ve třech.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy