Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dřínov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Byšice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad Dřínov 38, herna stolního tenisuRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:39Konec
utkání
21:01Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:35575:625TJ Sokol Byšice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáková Lucie
Chvojková Štěpánka
 
 
Loudín Přemysl
Krejčí František
 
 
-31-7-5 1301
2.Káš Pavel ml.
Feriová Marie Rozálie
 
 
Kubánek Kamil
Žára Michal
 
 
1085  3011
3.Šály VladimírLoudín Přemysl99-78 3121
4.Káš Pavel ml.Krejčí František919  3031
5.Dvořáková LucieKubánek Kamil-7-10-8  0332
6.Chvojková ŠtěpánkaŽára Michal-7-69763242
7.Káš Pavel ml.Loudín Přemysl-6-9-6  0343
8.Dvořáková LucieKrejčí František-6-6-6  0344
9.Chvojková ŠtěpánkaKubánek Kamil10-8-49-92345
10.Šály VladimírŽára Michal1298  3055
11.Dvořáková LucieLoudín Přemysl-2-1-9  0356
12.Chvojková ŠtěpánkaKrejčí František9-7-7-8 1357
13.Šály VladimírKubánek Kamil-7107-9-82358
14.Káš Pavel ml.Žára Michal511-96 3168
15.Chvojková ŠtěpánkaLoudín Přemysl-5979 3178
16.Šály VladimírKrejčí František9-6-5-9 1379
17.Káš Pavel ml.Kubánek Kamil6102  3089
18.Dvořáková LucieŽára Michal-7-3-3  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šály Vladimír22Loudín Přemysl22
Káš Pavel ml.31Krejčí František31
Dvořáková Lucie04Kubánek Kamil31
Chvojková Štěpánka22Žára Michal13
teplota: z-21, k-23



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LibišRozhodčí:hráči obou mužstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:9663:431TJ Dynamo Nelahozeves C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horkavý Zdeněk
Ovsenáková Alena
 
 
Holub Petr
Škaloud Martin
 
 
9128  3010
2.Hamák Václav
Kotrč Miloslav
 
 
Pour Svatopluk
Šebek Eduard
 
 
562  3020
3.Horkavý ZdeněkHolub Petr884  3030
4.Ovsenáková AlenaŠkaloud Martin8-59-493240
5.Hamák VáclavPour Svatopluk723  3050
6.Kotrč MiloslavŠebek Eduard447  3060
7.Ovsenáková AlenaHolub Petr993  3070
8.Hamák VáclavŠkaloud Martin81-157 3180
9.Kotrč MiloslavPour Svatopluk678  3090
10.Horkavý ZdeněkŠebek Eduard336  30100
11.Hamák VáclavHolub Petr374  30110
12.Kotrč MiloslavŠkaloud Martin4-5-86432120
13.Horkavý ZdeněkPour Svatopluk38-24 31130
14.Ovsenáková AlenaŠebek Eduard887  30140
15.Kotrč MiloslavHolub Petr524  30150
16.Horkavý ZdeněkŠkaloud Martin611-9-10-1323151
17.Ovsenáková AlenaPour Svatopluk6123  30161
18.Hamák VáclavŠebek Eduard8310  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Horkavý Zdeněk31Holub Petr04
Ovsenáková Alena40Škaloud Martin13
Hamák Václav40Pour Svatopluk04
Kotrč Miloslav40Šebek Eduard04
T1 19 C T2 20 C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice CRozhodčí:hráči obou týmů
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dolní BeřkoviceRozhodčí:hráči obou týmů
Datum dle rozpisu29. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:177:53380:639Sokol Dolní Beřkovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lhotský Miroslav
Pelikán Luboš
 
 
Raček Jan
Brauner Josef
 
 
6-9-76-62301
2.Šebek Petr
Havel Jiří
 
 
Hollein Martin
Borecká Světluška
 
 
-4-7-7  0302
3.Lhotský MiroslavRaček Jan-87-4-10 1303
4.Pelikán LubošHollein Martin-3-4-5  0304
5.Šebek PetrBrauner Josef-3-6-6  0305
6.Havel JiříBorecká Světluška-3-4-7  0306
7.Pelikán LubošRaček Jan-7-512-9 1307
8.Šebek PetrHollein Martin-6-2-9  0308
9.Havel JiříBrauner Josef-1-6-5  0309
10.Lhotský MiroslavBorecká Světluška-4-2-6  03010
11.Šebek PetrRaček Jan-6-9-2  03011
12.Havel JiříHollein Martin-2-4-4  03012
13.Čáp KamilKrejčová Eliška-3-8-6  03013
14.Kundera MartinBorecká Světluška-6-7-8  03014
15.Havel JiříRaček Jan-7-8-3  03015
16.Čáp KamilHollein Martin-6-11-5  03016
17.Kundera MartinKrejčová Eliška-104-107932116
18.Šebek PetrBorecká Světluška-3-2-5  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lhotský Miroslav02Raček Jan40
Pelikán Luboš02Hollein Martin40
Šebek Petr04Brauner Josef20
Havel Jiří04Borecká Světluška40
Čáp Kamil02Krejčová Eliška11
Kundera Martin11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK LiběchovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice FRozhodčí:Hráči obou mužstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LiběchovRozhodčí:Hráči obou mužstev
Datum dle rozpisu29. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:Hráči obou mužstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:36638:642TJ Neratovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikyska Radek
Miženko Milan
 
 
Novák Jiří
Kovaříková Marcela
 
 
5-5-912-82301
2.Gregorová Markéta
Vít Miloslav
 
 
Kovařík Pavel
Kratochvíl Lukáš
 
 
-8-6-5  0302
3.Mikyska RadekNovák Jiří-8-108783212
4.Miženko MilanKovaříková Marcela6-4-93-132313
5.Gregorová MarkétaKratochvíl Lukáš-9-7-7  0314
6.Vít MiloslavKovařík Pavel3-293 3124
7.Miženko MilanNovák Jiří8107  3034
8.Gregorová MarkétaKovaříková Marcela-67-9-3 1335
9.Vít MiloslavKratochvíl Lukáš-67-89-42336
10.Mikyska RadekKovařík Pavel94-3-593246
11.Gregorová MarkétaNovák Jiří5-4-6-9 1347
12.Vít MiloslavKovaříková Marcela785  3057
13.Mikyska RadekKratochvíl Lukáš-10-4-12  0358
14.Miženko MilanKovařík Pavel983  3068
15.Vít MiloslavNovák Jiří83-64 3178
16.Mikyska RadekKovaříková Marcela748  3088
17.Miženko MilanKratochvíl Lukáš5-99-13-52389
18.Gregorová MarkétaKovařík Pavel-6-66-5 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mikyska Radek31Novák Jiří13
Miženko Milan22Kovaříková Marcela22
Gregorová Markéta04Kratochvíl Lukáš40
Vít Miloslav31Kovařík Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK MšenoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mšeno, Boleslavská 360Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:11630:423SK Mšeno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koloc Milan
Kůtek Jaroslav
 
 
Štibinger Michal
Popová Kateřina
 
 
464  3010
2.Stritzko Vojtěch
Hájková Magdalena
 
 
Novotný Petr
Kebrle Jindřich
 
 
655  3020
3.Hájková MagdalenaŠtibinger Michal-35-7-3 1321
4.Stritzko VojtěchNovotný Petr917  3031
5.Koloc MilanPopová Kateřina685  3041
6.Kůtek JaroslavKebrle Jindřich532  3051
7.Stritzko VojtěchŠtibinger Michal1159  3061
8.Koloc MilanNovotný Petr811-9-1173271
9.Kůtek JaroslavPopová Kateřina2-868 3181
10.Hájková MagdalenaKebrle Jindřich347  3091
11.Koloc MilanŠtibinger Michal-49119 31101
12.Kůtek JaroslavNovotný Petr8-735 31111
13.Hájková MagdalenaPopová Kateřina628  30121
14.Stritzko VojtěchKebrle Jindřich442  30131
15.Kůtek JaroslavŠtibinger Michal648  30141
16.Hájková MagdalenaNovotný Petr248  30151
17.Stritzko VojtěchPopová Kateřina51112  30161
18.Vysloužil JaroslavKebrle Jindřich7-7-4-6 13162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hájková Magdalena31Štibinger Michal13
Stritzko Vojtěch40Novotný Petr04
Koloc Milan30Popová Kateřina04
Kůtek Jaroslav40Kebrle Jindřich13
Vysloužil Jaroslav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Byšice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 200, 277 32 Byšice, ZŠ Byšice - velká tělocvična, zadní vchod.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:21621:481TJ Sokol Byšice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Milan
Vais Jindřich
 
 
Grigoriadi Roman
Pilinský Michal
 
 
-967-943210
2.Kolka Daniel
Píša Martin
 
 
Nikolov Kiril
Pilinský Tomáš
 
 
747  3020
3.Píša MartinGrigoriadi Roman-8-5-6  0321
4.Vais JindřichPilinský Michal573  3031
5.Kolka DanielNikolov Kiril-8-57-4 1332
6.Horák MilanPilinský Tomáš586  3042
7.Vais JindřichGrigoriadi Roman-8-234133252
8.Kolka DanielPilinský Michal474  3062
9.Horák MilanNikolov Kiril-8498 3172
10.Píša MartinPilinský Tomáš852  3082
11.Kolka DanielGrigoriadi Roman-8-14-8  0383
12.Horák MilanPilinský Michal454  3093
13.Píša MartinNikolov Kiril-711-7-6 1394
14.Vais JindřichPilinský Tomáš551  30104
15.Horák MilanGrigoriadi Roman-7-79-6 13105
16.Píša MartinPilinský Michal105-104 31115
17.Vais JindřichNikolov Kiril437  30125
18.Kolka DanielPilinský Tomáš884  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Píša Martin22Grigoriadi Roman31
Vais Jindřich40Pilinský Michal04
Kolka Daniel22Nikolov Kiril22
Horák Milan31Pilinský Tomáš04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy