Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Byšice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dřínov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 200, 277 32 Byšice, ZŠ Byšice - velká tělocvična, zadní vchod.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:7659:420TJ Sokol Byšice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolka Daniel
Ducháček Milan
 
 
Pleticha Robert
Šály Vladimír
 
 
11-146-923210
2.Horák Milan
Vais Jindřich
 
 
Chvojková Štěpánka
Feriová Marie Rozálie
 
 
786  3020
3.Ducháček MilanPleticha Robert964  3030
4.Vais JindřichŠály Vladimír594  3040
5.Kolka DanielChvojková Štěpánka655  3050
6.Horák MilanFeriová Marie Rozálie483  3060
7.Vais JindřichPleticha Robert877  3070
8.Kolka DanielŠály Vladimír12-542 3180
9.Horák MilanChvojková Štěpánka275  3090
10.Ducháček MilanFeriová Marie Rozálie-11896 31100
11.Kolka DanielPleticha Robert56-48 31110
12.Horák MilanŠály Vladimír484  30120
13.Ducháček MilanChvojková Štěpánka-79-106932130
14.Vais JindřichFeriová Marie Rozálie911  30140
15.Horák MilanPleticha Robert738  30150
16.Ducháček MilanŠály Vladimír866  30160
17.Vais JindřichChvojková Štěpánka647  30170
18.Kolka DanielFeriová Marie Rozálie889  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ducháček Milan40Pleticha Robert04
Vais Jindřich40Šály Vladimír04
Kolka Daniel40Chvojková Štěpánka04
Horák Milan40Feriová Marie Rozálie04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK MšenoRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
SDH MlékojedyRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu03. 04. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1416:48433:651SK Mšeno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pilinský Michal
Pilinský Tomáš
 
 
Koloc Milan
Sedlák Tomáš
 
 
-6-3-4  0301
2.Grigoriadi Roman
Kostelecký Zdeněk
 
 
Kůtek Jaroslav
Hájková Magdalena
 
 
5-47-11113211
3.Pilinský MichalSedlák Tomáš-5-56-4 1312
4.Pilinský TomášKůtek Jaroslav-4-6-1  0313
5.Kostelecký ZdeněkHájková Magdalena-3-78-1 1314
6.Grigoriadi RomanKoloc Milan10-69-8-92315
7.Pilinský TomášSedlák Tomáš-4-7-6  0316
8.Kostelecký ZdeněkKůtek Jaroslav-5-6-3  0317
9.Grigoriadi RomanHájková Magdalena683  3027
10.Pilinský MichalKoloc Milan-4-5-4  0328
11.Vondruška VladimírSedlák Tomáš-1-7-9  0329
12.Grigoriadi RomanKůtek Jaroslav-686-5133239
13.Pilinský MichalHájková Magdalena-8-6-6  03310
14.Pilinský TomášKoloc Milan-1-7-4  03311
15.Grigoriadi RomanSedlák Tomáš7-7-37532411
16.Pilinský MichalKůtek Jaroslav-4-7-8  03412
17.Pilinský TomášHájková Magdalena-3-4-11  03413
18.Vondruška VladimírKoloc Milan-3-4-5  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pilinský Michal04Sedlák Tomáš31
Pilinský Tomáš04Kůtek Jaroslav31
Kostelecký Zdeněk02Hájková Magdalena31
Grigoriadi Roman31Koloc Milan40
Vondruška Vladimír02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK LiběchovRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu05. 04. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:družstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:7661:421TJ Dynamo Nelahozeves D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pop Petr
Popová Kateřina
 
 
Vítová Johana
Ryšavý Jiří
 
 
862  3010
2.Štibinger Michal
Kebrle Jindřich
 
 
Gregorová Markéta
Pokorný Dominik
 
 
7-689 3120
3.Popová KateřinaPokorný Dominik528  3030
4.Štibinger MichalRyšavý Jiří372  3040
5.Kebrle JindřichGregorová Markéta-9-4912103250
6.Pop PetrVítová Johana317  3060
7.Štibinger MichalPokorný Dominik548  3070
8.Kebrle JindřichRyšavý Jiří-8762 3180
9.Pop PetrGregorová Markéta-10874 3190
10.Popová KateřinaVítová Johana5810  30100
11.Kebrle JindřichPokorný Dominik899  30110
12.Pop PetrRyšavý Jiří246  30120
13.Popová KateřinaGregorová Markéta-81015-71232130
14.Štibinger MichalVítová Johana225  30140
15.Pop PetrPokorný Dominik673  30150
16.Popová KateřinaRyšavý Jiří638  30160
17.Štibinger MichalGregorová Markéta968  30170
18.Kebrle JindřichVítová Johana749  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Popová Kateřina40Pokorný Dominik04
Štibinger Michal40Ryšavý Jiří04
Kebrle Jindřich40Gregorová Markéta04
Pop Petr40Vítová Johana04
T1 18C T2 19C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 04. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:26639:576TJ Neratovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Lukáš
Vítek Adam
 
 
Pelikán Luboš
Týnek Jan
 
 
5-138-9-62301
2.Kovaříková Marcela
Novák Jiří
 
 
Lhotský Miroslav
Kundera Martin
 
 
437  3011
3.Kratochvíl LukášPelikán Luboš527  3021
4.Vítek AdamTýnek Jan-6-3-4  0322
5.Novák JiříLhotský Miroslav995  3032
6.Kovaříková MarcelaKundera Martin-5786 3142
7.Vítek AdamPelikán Luboš1069  3052
8.Novák JiříTýnek Jan-4-84-11 1353
9.Kovaříková MarcelaLhotský Miroslav-1124-953263
10.Kratochvíl LukášKundera Martin975  3073
11.Novák JiříPelikán Luboš-10-86973283
12.Kovaříková MarcelaTýnek Jan-5-5-5  0384
13.Kratochvíl LukášLhotský Miroslav1368  3094
14.Vítek AdamKundera Martin-8-6-9  0395
15.Kovaříková MarcelaPelikán Luboš-255-8932105
16.Kratochvíl LukášTýnek Jan-788-5-923106
17.Vítek AdamLhotský Miroslav8-789 31116
18.Novák JiříKundera Martin989  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kratochvíl Lukáš31Pelikán Luboš04
Vítek Adam22Týnek Jan40
Novák Jiří31Lhotský Miroslav04
Kovaříková Marcela31Kundera Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves CRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 263, 277 01 Dolní Beřkovice, 200 metrů od kruhového objezdu směr nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 04. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:33624:621nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Raček Jan
Brauner Josef
 
 
Horkavý Zdeněk
Ovsenáková Alena
 
 
8-7311 3110
2.Borecká Světluška
Hollein Martin
 
 
Hamák Václav
Kotrč Miloslav
 
 
5-888 3120
3.Hollein MartinHorkavý Zdeněk9-19-84-82321
4.Raček JanOvsenáková Alena6-11910 3131
5.Borecká SvětluškaHamák Václav694  3041
6.Krejčová EliškaKotrč Miloslav-88-3-1 1342
7.Raček JanHorkavý Zdeněk-9-6-5  0343
8.Borecká SvětluškaOvsenáková Alena-6-9-8  0344
9.Brauner JosefHamák Václav6-7-66-42345
10.Hollein MartinKotrč Miloslav-6366 3155
11.Borecká SvětluškaHorkavý Zdeněk38-107 3165
12.Brauner JosefOvsenáková Alena-4-6-5  0366
13.Hollein MartinHamák Václav8-11-89-62367
14.Raček JanKotrč Miloslav46-49 3177
15.Brauner JosefHorkavý Zdeněk-6-13-10  0378
16.Hollein MartinOvsenáková Alena-11-8-4  0379
17.Raček JanHamák Václav1158  3089
18.Borecká SvětluškaKotrč Miloslav986  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hollein Martin13Horkavý Zdeněk31
Raček Jan31Ovsenáková Alena31
Borecká Světluška31Hamák Václav22
Krejčová Eliška01Kotrč Miloslav13
Brauner Josef03   
Střídání domácí v 9.kole vystřídal Brauner Josef Krejčovou Elišku.



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LibišVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LibišRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 04. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1220:36414:436TJ Start Mlékojedy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Homola Marek
Škaloud Martin
 
 
Strnad Jiří
Zajbrlík Petr
 
 
-3-6-8  0301
2.Pour Svatopluk
Šebek Eduard
 
 

 
 
WO    3011
3.Škaloud MartinStrnad Jiří-3-4-4  0312
4.Homola MarekZajbrlík Petr-4-2-7  0313
5.Pour SvatoplukNovotný Petr-5-66-6 1314
6.Šebek EduardWO    3024
7.Homola MarekStrnad Jiří-2-1-6  0325
8.Pour SvatoplukZajbrlík Petr-8-9-6  0326
9.Šebek EduardNovotný Petr7-7-7-5 1327
10.Škaloud MartinWO    3037
11.Pour SvatoplukStrnad Jiří-3-7-5  0338
12.Holub PetrZajbrlík Petr-6-7-3  0339
13.Škaloud MartinNovotný Petr9810  3049
14.Homola MarekWO    3059
15.Holub PetrStrnad Jiří-1-4-3  03510
16.Škaloud MartinZajbrlík Petr-9-7-8  03511
17.Homola MarekNovotný Petr-6-8-7  03512
18.Pour SvatoplukWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Škaloud Martin12Strnad Jiří40
Homola Marek03Zajbrlík Petr40
Pour Svatopluk03Novotný Petr31
Šebek Eduard01   
Holub Petr02   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Byšice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 1063, MělníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 04. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:15658:473Sokol Mělník - Pšovka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Carva Pavel
Zelenka Rostislav
 
 
Žára Michal
Žára Robert
 
 
8412  3010
2.Dvořák Michal
Dvořák Miroslav
 
 
Krejčí František
Loudín Přemysl
 
 
7310  3020
3.Zelenka RostislavŽára Michal577  3030
4.Carva PavelŽára Robert783  3040
5.Dvořák MichalKrejčí František885  3050
6.Dvořák MiroslavLoudín Přemysl-9-9-7  0351
7.Carva PavelŽára Michal94-83 3161
8.Dvořák MichalŽára Robert987  3071
9.Dvořák MiroslavKrejčí František637  3081
10.Zelenka RostislavLoudín Přemysl115-9-983291
11.Dvořák MichalŽára Michal266  30101
12.Dvořák MiroslavŽára Robert-119-8-5 13102
13.Zelenka RostislavKrejčí František927  30112
14.Carva PavelLoudín Přemysl18-612 31122
15.Dvořák MiroslavŽára Michal-6-756-823123
16.Zelenka RostislavŽára Robert64-9-9932133
17.Carva PavelKrejčí František1066  30143
18.Dvořák MichalLoudín Přemysl424  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zelenka Rostislav40Žára Michal13
Carva Pavel40Žára Robert13
Dvořák Michal40Krejčí František04
Dvořák Miroslav13Loudín Přemysl13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy