Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 26 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dřínov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad Dřínov 38, herna stolního tenisuRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 04. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:41573:663Sokol Mělník - Pšovka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chvojková Štěpánka
Dvořáková Lucie
 
 
Zelenka Rostislav
Carva Pavel
 
 
-7-8-6  0301
2.Pleticha Robert
Šály Vladimír
 
 
Dvořák Michal
Dvořák Miroslav
 
 
-8-6-4  0302
3.Pleticha RobertZelenka Rostislav644  3012
4.Šály VladimírCarva Pavel-5-139-12 1313
5.Chvojková ŠtěpánkaDvořák Michal-3-5-8  0314
6.Feriová Marie RozálieDvořák Miroslav-7-9-3  0315
7.Šály VladimírZelenka Rostislav2-810-9113225
8.Chvojková ŠtěpánkaCarva Pavel-4-1-4  0326
9.Feriová Marie RozálieDvořák Michal7-96-8-72327
10.Pleticha RobertDvořák Miroslav965  3037
11.Chvojková ŠtěpánkaZelenka Rostislav10-5-3-11 1338
12.Feriová Marie RozálieCarva Pavel-9-6-8  0339
13.Pleticha RobertDvořák Michal10-7-10853249
14.Dvořáková LucieDvořák Miroslav-211-4-6 13410
15.Feriová Marie RozálieZelenka Rostislav-79-951232510
16.Pleticha RobertCarva Pavel-795-121132610
17.Dvořáková LucieDvořák Michal-2-6-6  03611
18.Chvojková ŠtěpánkaDvořák Miroslav7810  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pleticha Robert40Zelenka Rostislav13
Šály Vladimír11Carva Pavel31
Chvojková Štěpánka13Dvořák Michal31
Feriová Marie Rozálie13Dvořák Miroslav22
Dvořáková Lucie02   
Střídání domácích v 14.kole Dvořáková Lucie za Šály Vladimír



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 26 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Byšice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LibišRozhodčí:nehrající domácí hráč
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 200, 277 32 Byšice, ZŠ Byšice - velká tělocvična, zadní vchod.Rozhodčí:nehrající hostující hráč
Datum dle rozpisu09. 04. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:36562:613TJ Sokol Libiš

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žára Robert
Žára Michal
 
 
Mróz Roman
Škaloud Martin
 
 
5-7-6-6 1301
2.Loudín Přemysl
Kubánek Kamil
 
 
Holub Petr
Homola Marek
 
 
391  3011
3.Žára MichalMróz Roman-10-4-9  0312
4.Loudín PřemyslŠkaloud Martin9-284 3122
5.Kubánek KamilHomola Marek-99-8-9 1323
6.Žára RobertŠebek Eduard-11993 3133
7.Loudín PřemyslMróz Roman-9-96-8 1334
8.Kubánek KamilŠkaloud Martin-2-11-6  0335
9.Žára RobertHomola Marek89-912 3145
10.Žára MichalPour Svatopluk1397  3055
11.Kubánek KamilMróz Roman-10-1-8  0356
12.Žára RobertŠkaloud Martin-3-8-5  0357
13.Žára MichalHomola Marek-1098-773267
14.Loudín PřemyslPour Svatopluk788  3077
15.Žára RobertMróz Roman-9-9-4  0378
16.Žára MichalŠkaloud Martin-111-5-2 1379
17.Loudín PřemyslHomola Marek76-86 3189
18.Kubánek KamilPour Svatopluk-5-8-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žára Michal22Mróz Roman40
Loudín Přemysl31Škaloud Martin31
Kubánek Kamil04Homola Marek13
Žára Robert22Šebek Eduard01
   Pour Svatopluk12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 26 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice CRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál SDH MlékojedyRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu10. 04. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:16628:452TJ Start Mlékojedy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnad Jiří
Zajbrlík Petr
 
 
Borecká Světluška
Krejčová Eliška
 
 
247  3010
2.Svatoň Tomáš
Novotný Petr
 
 
Brauner Josef
Raček Jan
 
 
568  3020
3.Strnad JiříRaček Jan563  3030
4.Zajbrlík PetrKrejčová Eliška569  3040
5.Svatoň TomášBrauner Josef398  3050
6.Novotný PetrBorecká Světluška-5-5-4  0351
7.Zajbrlík PetrRaček Jan10-86-813261
8.Svatoň TomášKrejčová Eliška545  3071
9.Novotný PetrBrauner Josef886  3081
10.Strnad JiříBorecká Světluška-6210-983291
11.Svatoň TomášRaček Jan95-8-61432101
12.Novotný PetrKrejčová Eliška722  30111
13.Strnad JiříBrauner Josef499  30121
14.Zajbrlík PetrBorecká Světluška-10-8-9  03122
15.Novotný PetrRaček Jan-4-86-8 13123
16.Strnad JiříKrejčová Eliška141  30133
17.Zajbrlík PetrBrauner Josef947  30143
18.Svatoň TomášBorecká Světluška106-87 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Strnad Jiří40Raček Jan13
Zajbrlík Petr31Krejčová Eliška04
Svatoň Tomáš40Brauner Josef04
Novotný Petr22Borecká Světluška22
Teplota před utkáním 16°C po utkání 17°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 26 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice FRozhodčí:hráči obou mužstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 04. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:25577:522TJ Dynamo Nelahozeves C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vedral Pavel
Ovsenáková Alena
 
 
Košatý Jan
Kovařík Tomáš
 
 
7-5-10-9 1301
2.Hamák Václav
Karas Jiří
 
 
Kovařík Pavel
Kovaříková Marcela
 
 
-458-873211
3.Vedral PavelKošatý Jan-7-7-6  0312
4.Ovsenáková AlenaKovařík Tomáš-6-9-6  0313
5.Hamák VáclavKovařík Pavel4104  3023
6.Karas JiříKovaříková Marcela495  3033
7.Ovsenáková AlenaKošatý Jan-510-2-6 1334
8.Hamák VáclavKovařík Tomáš-699-3-102335
9.Karas JiříKovařík Pavel75-35 3145
10.Vedral PavelKovaříková Marcela6105  3055
11.Hamák VáclavKošatý Jan-7-6-6  0356
12.Karas JiříKovařík Tomáš1077  3066
13.Vedral PavelKovařík Pavel566  3076
14.Ovsenáková AlenaKovaříková Marcela-10662 3186
15.Karas JiříKošatý Jan-7-5-9  0387
16.Vedral PavelKovařík Tomáš369  3097
17.Ovsenáková AlenaKovařík Pavel7613  30107
18.Hamák VáclavKovaříková Marcela772  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vedral Pavel31Košatý Jan40
Ovsenáková Alena22Kovařík Tomáš22
Hamák Václav22Kovařík Pavel04
Karas Jiří31Kovaříková Marcela04
T1 17 C T2 19 C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 26 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves DRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
SDH MlékojedyRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu12. 04. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1513:46435:604TJ Dynamo Nelahozeves D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Týnek Jan
Pelikán Luboš
 
 
Točík David
Kuchta Adam
 
 
26-45 3110
2.Šebek Petr
Štěpán Stanislav
 
 
Pop Petr
Popová Kateřina
 
 
-8-5-10  0311
3.Pelikán LubošPopová Kateřina-9-8-3  0312
4.Kundera MartinKuchta Adam12312  3022
5.Štěpán StanislavPop Petr-5-6-8  0323
6.Šebek PetrTočík David-5-8-5  0324
7.Kundera MartinPopová Kateřina-88-136-22325
8.Štěpán StanislavKuchta Adam855  3035
9.Šebek PetrPop Petr-3-3-2  0336
10.Pelikán LubošTočík David-8-5-5  0337
11.Štěpán StanislavPopová Kateřina-7-79-2 1338
12.Čáp KamilKuchta Adam-7-9-9  0339
13.Havel JiříPop Petr-3-1-9  03310
14.Kundera MartinTočík David-8-7-6  03311
15.Čáp KamilPopová Kateřina-6-1-5  03312
16.Havel JiříKuchta Adam-6-97-11 13313
17.Kundera MartinPop Petr-5-7-12  03314
18.Štěpán StanislavTočík David-8-6-2  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pelikán Luboš02Popová Kateřina40
Kundera Martin13Kuchta Adam22
Štěpán Stanislav13Pop Petr40
Šebek Petr02Točík David40
Čáp Kamil02   
Havel Jiří02   
teplota před 16 C teplota po 17,5 C střídání domácí utkání č. 12 Čáp Kamil za Šebek Petr utkání č. 13 Havel Jiří za Pelikán Luboš



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 26 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK LiběchovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy BRozhodčí:Hráči obou muzstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LiběchovRozhodčí:Hráči obou muzstev
Datum dle rozpisu12. 04. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:41589:655TJ Start Mlékojedy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gregorová Markéta
Vít Miloslav
 
 
Kostelecký Zdeněk
Pilinský Tomáš
 
 
2112-69 3110
2.Mikyska Radek
Ryšavý Jiří
 
 
Nikolov Kiril
Grigoriadi Roman
 
 
-6-7-7  0311
3.Vítová JohanaKostelecký Zdeněk-7-6-7  0312
4.Mikyska RadekPilinský Tomáš108-93 3122
5.Vít MiloslavNikolov Kiril510-8-1093232
6.Gregorová MarkétaGrigoriadi Roman-6-3-4  0333
7.Mikyska RadekKostelecký Zdeněk7-97-7-72334
8.Vít MiloslavPilinský Tomáš449  3044
9.Gregorová MarkétaNikolov Kiril-3-3-4  0345
10.Vítová JohanaGrigoriadi Roman-6-9910-52346
11.Vít MiloslavKostelecký Zdeněk-113-53-92347
12.Gregorová MarkétaPilinský Tomáš-95317 3157
13.Ryšavý JiříNikolov Kiril-4-7-7  0358
14.Mikyska RadekGrigoriadi Roman6-3-29-62359
15.Gregorová MarkétaKostelecký Zdeněk-8-78-8 13510
16.Ryšavý JiříPilinský Tomáš-9-3-7  03511
17.Mikyska RadekNikolov Kiril334  30611
18.Vít MiloslavGrigoriadi Roman-5-8-9  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vítová Johana02Kostelecký Zdeněk40
Mikyska Radek22Pilinský Tomáš13
Vít Miloslav22Nikolov Kiril22
Gregorová Markéta13Grigoriadi Roman40
Ryšavý Jiří02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 26 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK MšenoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Byšice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mšeno, Boleslavská 360Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 04. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:345:19632:490SK Mšeno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koloc Milan
Kůtek Jaroslav
 
 
Píša Martin
Kolka Daniel
 
 
859  3010
2.Stritzko Vojtěch
Hájková Magdalena
 
 
Vais Jindřich
Horák Milan
 
 
2-695 3120
3.Koloc MilanPíša Martin826  3030
4.Hájková MagdalenaKolka Daniel-9-7-4  0331
5.Kůtek JaroslavVais Jindřich36-26 3141
6.Stritzko VojtěchHorák Milan8411  3051
7.Hájková MagdalenaPíša Martin88-83 3161
8.Kůtek JaroslavKolka Daniel658  3071
9.Stritzko VojtěchVais Jindřich5-1097 3181
10.Koloc MilanHorák Milan-9-579103291
11.Kůtek JaroslavPíša Martin-6256 31101
12.Stritzko VojtěchKolka Daniel-76-94632111
13.Koloc MilanVais Jindřich474  30121
14.Hájková MagdalenaHorák Milan8-639 31131
15.Stritzko VojtěchPíša Martin1152  30141
16.Koloc MilanKolka Daniel485  30151
17.Hájková MagdalenaVais Jindřich-3-5-12  03152
18.Kůtek JaroslavHorák Milan-8-6-10  03153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koloc Milan40Píša Martin04
Hájková Magdalena22Kolka Daniel13
Kůtek Jaroslav31Vais Jindřich13
Stritzko Vojtěch40Horák Milan13

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy