Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK LiběchovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dřínov BRozhodčí:Domácí nehrající hráč
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LiběchovRozhodčí:Hostující nehrající hráč
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
20:00Rozhodčí:Domácí nehrající hráč
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:248:6574:248SK Liběchov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vít Miloslav
Gregorová Markéta
 
 
Dvořáková Lucie
Chvojková Štěpánka
 
 
593  3010
2.Mikyska Radek
Miženko Milan
 
 

 
 
WO    3020
3.Vít MiloslavDvořáková Lucie122  3030
4.Gregorová MarkétaChvojková Štěpánka953  3040
5.Mikyska RadekTyle Tomáš1097  3050
6.Miženko MilanWO    3060
7.Gregorová MarkétaDvořáková Lucie645  3070
8.Mikyska RadekChvojková Štěpánka545  3080
9.Miženko MilanTyle Tomáš444  3090
10.Vít MiloslavWO    30100
11.Mikyska RadekDvořáková Lucie455  30110
12.Miženko MilanChvojková Štěpánka1076  30120
13.Vít MiloslavTyle Tomáš373  30130
14.Gregorová MarkétaWO    30140
15.Ryšavý JiříDvořáková Lucie-9-4-6  03141
16.Vítová JohanaChvojková Štěpánka-6-8-9  03142
17.Gregorová MarkétaTyle Tomáš6911  30152
18.Mikyska RadekWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vít Miloslav20Dvořáková Lucie13
Gregorová Markéta30Chvojková Štěpánka13
Mikyska Radek30Tyle Tomáš04
Miženko Milan20   
Ryšavý Jiří01   
Vítová Johana01   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK MšenoRozhodčí:hráči obou týmů
Hráno v místnosti
přesná adresa
SDH MlékojedyRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:178:52397:627SK Mšeno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pelikán Luboš
Týnek Jan
 
 
Kůtek Jaroslav
Sedlák Tomáš
 
 
-9-11-9  0301
2.Lhotský Miroslav
Kundera Martin
 
 
Stritzko Vojtěch
Hájková Magdalena
 
 
-95-6-3 1302
3.Pelikán LubošKůtek Jaroslav-3-7-4  0303
4.Týnek JanSedlák Tomáš-9-76-8 1304
5.Lhotský MiroslavStritzko Vojtěch-8-9-9  0305
6.Kundera MartinHájková Magdalena-8-9-2  0306
7.Týnek JanKůtek Jaroslav-59-7-6 1307
8.Lhotský MiroslavSedlák Tomáš-5-6-2  0308
9.Kundera MartinStritzko Vojtěch-3-3-8  0309
10.Pelikán LubošHájková Magdalena4-6-4-10 13010
11.Lhotský MiroslavKůtek Jaroslav-2-9-1  03011
12.Kundera MartinSedlák Tomáš-4-4-6  03012
13.Pelikán LubošStritzko Vojtěch-7-3-10  03013
14.Týnek JanHájková Magdalena-6984 31113
15.Kundera MartinKůtek Jaroslav-2-5-6  03114
16.Pelikán LubošSedlák Tomáš-66-5-2 13115
17.Týnek JanStritzko Vojtěch-3-7-1  03116
18.Lhotský MiroslavHájková Magdalena-8-9-8  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pelikán Luboš04Kůtek Jaroslav40
Týnek Jan13Sedlák Tomáš40
Lhotský Miroslav04Stritzko Vojtěch40
Kundera Martin04Hájková Magdalena31
teplota před 16 teplota po 16



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Byšice ARozhodčí:hráči obou mužstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice Pod Strání 74, Nelahozeves, u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti restauraciRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:27628:568TJ Dynamo Nelahozeves C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horkavý Zdeněk
Vedral Pavel
 
 
Horák Milan
Vais Jindřich
 
 
-8-93-6 1301
2.Hamák Václav
Tobiášek Martin
 
 
Kolka Daniel
Ducháček Milan
 
 
78-9-9-92302
3.Horkavý ZdeněkHorák Milan9-6-7-10 1303
4.Vedral PavelVais Jindřich107-39 3113
5.Hamák VáclavKolka Daniel-99-79-102314
6.Tobiášek MartinDucháček Milan265  3024
7.Vedral PavelHorák Milan564  3034
8.Hamák VáclavVais Jindřich-5-4-4  0335
9.Tobiášek MartinKolka Daniel35-79 3145
10.Horkavý ZdeněkDucháček Milan-8135-2103255
11.Hamák VáclavHorák Milan-6-9-6  0356
12.Tobiášek MartinVais Jindřich349  3066
13.Horkavý ZdeněkKolka Daniel9-786 3176
14.Vedral PavelDucháček Milan878  3086
15.Tobiášek MartinHorák Milan536  3096
16.Horkavý ZdeněkVais Jindřich-3-9-6  0397
17.Vedral PavelKolka Daniel976  30107
18.Hamák VáclavDucháček Milan-15867 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Horkavý Zdeněk22Horák Milan22
Vedral Pavel40Vais Jindřich22
Hamák Václav13Kolka Daniel13
Tobiášek Martin40Ducháček Milan04
T1 19 °C T2 21 °C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy BRozhodčí:hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál SDH MlékojedyRozhodčí:hráči obou družstev
Datum dle rozpisu03. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:539:15434:389TJ Start Mlékojedy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnad Jiří
Zajbrlík Petr
 
 
Hnátek Lukáš
Kostelecký Zdeněk
 
 
252  3010
2.Novotný Petr
 
 
Pilinský Tomáš
Pilinský Michal
 
 
WO    0311
3.Strnad JiříHnátek Lukáš188  3021
4.Zajbrlík PetrPilinský Michal5510  3031
5.Novotný PetrNikolov Kiril6810  3041
6.Pilinský TomášWO    0342
7.Zajbrlík PetrHnátek Lukáš1257  3052
8.Novotný PetrPilinský Michal841  3062
9.Nikolov KirilWO    0363
10.Strnad JiříPilinský Tomáš583  3073
11.Novotný PetrHnátek Lukáš454  3083
12.Pilinský MichalWO    0384
13.Strnad JiříKostelecký Zdeněk956  3094
14.Zajbrlík PetrPilinský Tomáš879  30104
15.Hnátek LukášWO    03105
16.Strnad JiříPilinský Michal148  30115
17.Zajbrlík PetrKostelecký Zdeněk786  30125
18.Novotný PetrPilinský Tomáš334  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Strnad Jiří40Hnátek Lukáš03
Zajbrlík Petr40Pilinský Michal03
Novotný Petr40Nikolov Kiril01
   Pilinský Tomáš03
   Kostelecký Zdeněk02
WO05WO50
Teplota před utkáním 17°C Teplota po utkání 18°C střídání - hosté - utkání č. 13 Kostelecký Zdeněk za Nikolov Kiril



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Byšice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves DRozhodčí:Nehrající domácí hráč
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 200, 277 32 Byšice, ZŠ Byšice - velká tělocvična, zadní vchod.Rozhodčí:Nehrající hostující hráč
Datum dle rozpisu02. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:187:54296:670TJ Dynamo Nelahozeves D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájek Jaroslav
Krejčí František
 
 
Polách Vojtěch
Štibinger Michal
 
 
8-17-3-6 1301
2.Žára Robert
 
 
Pop Petr
Novotný Petr
 
 
WO    0302
3.Žára RobertPolách Vojtěch-3-9-7  0303
4.Hájek JaroslavŠtibinger Michal-4-35-2 1304
5.Krejčí FrantišekPop Petr-3-5-5  0305
6.Novotný PetrWO    0306
7.Hájek JaroslavPolách Vojtěch-3-9-5  0307
8.Krejčí FrantišekŠtibinger Michal-7-6-4  0308
9.Pop PetrWO    0309
10.Žára RobertNovotný Petr10-11-10-8 13010
11.Krejčí FrantišekPolách Vojtěch10-8-59-623011
12.Štibinger MichalWO    03012
13.Žára RobertPop Petr-7-3-3  03013
14.Hájek JaroslavNovotný Petr-3-8-4  03014
15.Polách VojtěchWO    03015
16.Žára RobertŠtibinger Michal-4-1-2  03016
17.Hájek JaroslavPop Petr-4-3-4  03017
18.Krejčí FrantišekNovotný Petr9-5-314-923018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Žára Robert04Polách Vojtěch30
Hájek Jaroslav04Štibinger Michal30
Krejčí František04Pop Petr30
   Novotný Petr30
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LibišVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice CRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LibišRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu26. 09. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:družstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1612:48441:628Sokol Dolní Beřkovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mróz Roman
Škaloud Martin
 
 
Brauner Josef
Raček Jan
 
 
-118-7-9 1301
2.Pour Svatopluk
Homola Marek
 
 
Borecká Světluška
Hollein Martin
 
 
-6-9-3  0302
3.Mróz RomanBrauner Josef-1-7-8  0303
4.Homola MarekRaček Jan-3-8-8  0304
5.Pour SvatoplukBorecká Světluška-7-6-4  0305
6.Škaloud MartinHollein Martin6-1-9-4 1306
7.Homola MarekBrauner Josef-6-6-6  0307
8.Pour SvatoplukRaček Jan-4-6-4  0308
9.Škaloud MartinBorecká Světluška8118  3018
10.Mróz RomanHollein Martin-813-7-11 1319
11.Holub PetrKrejčová Eliška-8-4-7  03110
12.Škaloud MartinRaček Jan98-9-6-923111
13.Šebek EduardBorecká Světluška-11-10-4  03112
14.Homola MarekHollein Martin-5-5-2  03113
15.Škaloud MartinKrejčová Eliška522  30213
16.Šebek EduardRaček Jan-12-18-10 13214
17.Homola MarekBorecká Světluška-4-5-10  03215
18.Holub PetrHollein Martin-5-3-4  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mróz Roman02Brauner Josef20
Homola Marek04Raček Jan40
Pour Svatopluk02Borecká Světluška31
Škaloud Martin22Hollein Martin40
Holub Petr02Krejčová Eliška11
Šebek Eduard02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy